Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Vilová v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vilová | 84.25 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt orientovaný na dve svetové strany s pekným výhľadom do starej P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

315,000 € 3739 €/m²

TOP - REZERVOVANÝ : Stačí sa len nasťahovať a bývať

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 83.73 m²

Hľadáte moderné bývanie v pokojnej a zelenej časti Bratislavy, kde sa spája komfort, kvalitné z

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,000 € 4168 €/m²

REZERVOVANÝ - Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na ulici Fedinova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 72.68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na ulici Fedinova v Bratislave – Petržalke. Nachádza sa na 4.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 3839 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hnilecká | 65.5 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na Hnileckej ulici v Bratislave – Vrakuňa. Byt sa nachádza sa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

215,000 € 3282 €/m²

Predaj 3,5 izbového bytu na ulici Štetinova v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 101.8 m²

Ponúkame na predaj 3,5 izbový byt na Štetinovej ulici v Bratislave – Staré Mesto. Nachádza s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

475,000 € 4666 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Einpark Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádza sa v novostavbe Einpark Residence na Zadunajskej cest

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ul. v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 51 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ul. v Starom Meste. Byt v osobnom vlastníctve

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

275,000 € 5392 €/m²

Krásny 3 izb.byt s DVOMI BALKÓNMI a garáž.státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Kazanská | 93.06 m²

Krásny 3 izbový byt s DVOMI BALKÓNMI a garážovým státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podun

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

287,000 € 3084 €/m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou v projekte Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132.38 m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou na ul. Zuzany Chalupovej v projekte Slnečnice mest

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3626 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryská | 67.92 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni. Byt aj pozemok v osobnom vlast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

204,000 € 3004 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 96.54 m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v Starom Meste. By

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3988 €/m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 93.06 m²

Krásny 3 izbový byt s DVOMI BALKÓNMI v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciac

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,000 € 3084 €/m²

3-izb. byt s parkovacím miestom v projekte Bory Bývanie

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 76.63 m²

3-izb. byt s parkovacím miestom na ul. Hany Ponickej v projekte Bory Bývanie. Byt v osobnom vla

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 02.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4306 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podzáhradná | 67.92 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 3004 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 3-izb. byt na Chorvátskej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 74 m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 3-izb. byt na Chorvátskej ulici v Starom Meste. Byt aj p

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 4189 €/m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke. Byt v osobnom vlastníctve, o

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej lokalite, na ul. Dohnányho, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej loka

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

550,000 € 5789 €/m²

VEĽKORYSÝ BYT S POTENCIÁLOM V TICHEJ LOKALITE NOVÉHO MESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 79.25 m²

Grand Real Vám v zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 2 - izbový byt s možnosťou prer

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 2902 €/m²

DOPYT - 3 izbový byt s loggiou v Petržalke, PONÚKNITE!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

Hľadáme do ponuky 3 izbový byt s loggiou v Petržalke, v databáze záujemcov máme aj hotovostných

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3750 €/m²

VYNIKAJÚCA POLOHA - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 61.6 m²

Grand Real Vám ponúka na predaj príjemný 2,5 - izbový byt na skvelej adrese na Kvačalovej ulici

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4221 €/m²

TOP LOKALITA - DÚBRAVKA - BYT , KTORÝ ČAKÁ NA VÁŠ NOVÝ DIZAJN

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 72.84 m²

Grand Real Vám vo výhradnom zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúka na predaj priestranný 3 -

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,999 € 3089 €/m²

DOPYT - 3 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 69 m²

V zastúpení klienta hľadáme na kúpu 3 - izbový byt s loggiou v Bratislave , v mestskej časti Pe

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,000 € 3841 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 72.84 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,999 € 3089 €/m²

OCCAM | Stačí sa nasťahovať - dizajnový 3i byt v projekte Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 101 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

435,000 € 4307 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie