Dokončené - byt s veľkorysou terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 80 m²

Activity Residence - lokalita Chorvátsky Grob (časť Čierna Voda) TERMÍN KOLAUDÁCIE: 2Q 2026 Via

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

226,750 € 2834 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Penthouse s dvoma terasami na pešej zóne Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 192.8 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 3 izbový penthouse duplex s dvomi terasami ponad

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Forest Park - atraktívny 3 izbový byt pri Železnej studničke

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Mokrohajska cesta 10 | 82.63 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne zaujímavý byt s príjemnou dispozíciou vo výbornej lokalite

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Luxusný 3 izbový byt - dizajnový projekt CUBES - garáž

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bellova 2J | 128.55 m²

Spoočnosť GALMAN exkluzívne ponúka - luxusný štýlový 3 izbový byt v dizajnovom projekte Cubes n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Charizmatický 3 izbový byt v komornom bytovom dome s výhľadom na Slavín

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jaskový rad | 100 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne atraktívny veľkometrážny 3 izbový byt v novostavbe komornéh

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

540,000 € 5400 €/m²

Mezonetový 3i tehlový byt s TERASOU, BA III., Nové Mesto, Odborárska ul., 95 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Odborárska | 95 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj nadštandardný MEZONETOVÝ 3 izbový byt s TERASOU a vyhradeným

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 3052 €/m²

Jedinečný 3izbový byt v boutique prevedení kvalitnej rekonštrukcie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Floglova 8 | 79.95 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nádherný vkusne a štýlovo kompletne zrekonštruovaný byt vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

468,000 € 5854 €/m²

3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s panoramatickým výhľadom – Holíčska

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 66 m²

MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka na predaj 3-izbo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

236,000 € 3576 €/m²

INVESTIČNÝ BYT,MODERNIZÁCIA TEHLY, TOP PONUKA: 92 m² , PARKOVANIE v centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt v projekte Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 73.29 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 5253 €/m²

Na predaj 3-izbový pôvodný stav 66 m² – Gregorovej ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, Gregorov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,999 € 3636 €/m²

Svetlý 3-izbový byt 68,4m2 s loggiou na Čiližskej ulici – možnosť prerobiť podľa vlastných predstáv

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 68.4 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na Čiližskej ulici, ktorý je vhodnou voľbou pre kupujúc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

201,000 € 2939 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj veľkometrážny byt 131,22 m2, Klariská - rozdelený na 3 izbový a 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Klariská | 131 m²

REZERVOVANÉ Eston Reality exkluzívne ponúka na predaj v Starom Meste na Klariskej ulici veľkome

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,000 € 3580 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 64.42 m²

Hľadáte príjemný byt vo výnimočnej lokalite? Ponúkame nový 3-izbový byt s rozlohou 64,42 m² v o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

326,549 € 5069 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ - 3i byt s pekným výhľadom a veľkorysou lodžiou- BA, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Valachovej | 66 m²

Realitná kancelária Horizont real Vám ponúka exkluzívne na predaj svetlý 3-izbový byt s nadš

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

223,000 € 3379 €/m²

TOP PONUKA, TEHLA, PARKOVANIE A DOM AKO NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Predaj pekného, komplet zariadeného 3 izbového bytu s krbom - ul. Budatínska BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 66 m²

Realitná kancelária SOTHIS ponúka na predaj veľmi pekne riešený 3 izbový byt v Bratislave na u

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

275,000 € 4167 €/m²

3 izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

DUO REAL, spol. s r.o., ponúka exkluzívne na predaj trojizbový byt s balkónom v tehlovom bytovo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 4125 €/m²

OCCAM | Exkluzívny strešný byt v projekte Winehills, 2x terasa s panoramatickým výhľadom, podlahové vykurovanie, skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 119.88 m²

Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový strešný byt v projekte Winehills - Matuškova Residence

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

561,247 € 4682 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Šándorova ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,999 € 4683 €/m²

OCCAM | 3i Winehills, 82 m², skolaudované, panoramatický výhľad, s podlahovým vykurovaním a veľkou loggiou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 73 m²

Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový apartmán v čerstvo skolaudovanom projekte Winehills -

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 5204 €/m²

Vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt - Karadžičova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Karadžičova | 74 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v atraktívnej lok

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4446 €/m²

PREDAJ: 3 izbový byt, 82 m2 + lodžia, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rezedová | 82 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou, pivnicou a garážou na Rezedovej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3901 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE │ Prémiový 82m² byt v novostavbe s garážou a pivnicou

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 82 m²

Ponúkame na predaj tento moderný 82m² byt s terasou. Byt je nový, kompletne zariadený a priprav

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

289,900 € 3535 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie