Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s potenciálom v srdci Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 67.24 m²

DeveloX Reality vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v Bratislave, konk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

220,000 € 3272 €/m²

Na predaj priestranný 3 - izbový byt v Bratislave - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 105 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj klasický staromestský 3-izbový byt v Bratislave v mestskej ča

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,990 € 4762 €/m²

REZERVOVANÝ-BE.LIVE COMPANY-PREDAJ- KRÁSNY- 3-IZBOVÝ- BYT- PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 64 m²

REZERVOVANÝ- BE.LIVE COMPANY: Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3983 €/m²

BOSEN | 3- izbový byt v rezidenčnom projekte- Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

349,990 € 3977 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3-izbový atypický byt s priznaným krovom-Vila Sandberg

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

379,990 € 4318 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|Priestranný byt s garážovým státím v kľudnej časti Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 120 m²

Directreal Smile - Hľadáte priestor, kde sa spája prestíž Starého Mesta s pokojom a zeleňou? M

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 3167 €/m²

STAROMESTSKÝ 3-IZBOVÝ BYT 90 m² PRI MEDICKEJ ZÁHRADE – BALKÓN DO VNÚTROBLOKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 29.augusta | 90 m²

Byty s takouto výmerou a dispozíciou sa v centre Bratislavy na trhu objavujú len zriedka. Ponú

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

424,900 € 4721 €/m²

3 izb. BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY- 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 68.4 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4382 €/m²

člen NARKS

MIDPOINT REAL: Ponúka na predaj priestranný 3i byt v Bratislave D.N.V. REZERVOVANÝ!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Pavla Horova | 66 m²

Ponúkame na predaj útulný, priestranný 3 izbový byt v Bratislave - Devínska Nová Ves, na ulici

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,000 € 3621 €/m²

ASTER predaj: 3i byt Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 70 m²

ASTER Reality ponúka na predaj: 2 a 3 izbové byty a apartmány (nebytový priestor) vo Vajnoroch

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

271,475 € 3878 €/m²

ASTER Predaj: ZREKONŠTRUOVANÝ 3i byt - Medveďovej, BA V (Ovsište), 70m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Medveďovej | 70 m²

ASTER Reality ponúka na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3 izbový byt na Medveďovej ulici v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,990 € 3643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt / Martinčekova ul. / Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

NIDAL: Predaj - 3 izbový byt v novostavbe na Banšelovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 72 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bytu na Banšelovej ulici. Byt má

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 3125 €/m²

NIDAL: Predaj - Veľkoryso dimenzovaný 3 izbový byt s loggiou na 30. poschodí v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 94.51 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj krásny, presvetlený byt s loggiou a panoramatickým

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,000 € 5608 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Zrekonštruovaný, ešte neobývaný, 3izbový byt, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

429,000 € 5797 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový zariadený byt v projekte Dúbravy, Bratislava

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 67.03 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj moderne zariadený a klimatizovaný 3-izbový byt na 5. poschodí

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

320,000 € 4774 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový byt v Bratislave v projkete Slnečnice zóna mesto, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 73.3 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

345,000 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 78.03 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

474,990 € 6087 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3i mezonet so záhradkou v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 110.5 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

494,990 € 4480 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3i slnečný byt v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 69.95 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

279,990 € 4003 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Moderný 3-izbový byt s terasou v novostavbe ALTUM – komfort, príroda a komunitná atmosféra

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka moderný 3-izbový byt v jedinečnom projekte ALTUM v

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

297,000 € 3720 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3 izbový byt s priestrannou loggiou, 69,2 m2, Račianska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou zasklenou loggiou, nach

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3902 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Mestské bývanie s priestorom a svetlom – 3 izb. byt, Polárna, Ružinov, 83m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Polárna | 82.94 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s l

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 3846 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN| 3 izbový byt, 114m2, vlastný plynový kotol, Leškova ul., Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 114 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt s veľkorysou výmerou 114m2.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3500 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23050)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie