Arvin & Benet | Nadčasové bývanie s unikátnou dispozíciou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 145.86 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s terasou v uzavretom rezidenčnom areáli na Tupého ulici,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

602,000 € 4127 €/m²

Hľadáme 3–4 izbový byt v Rači alebo Krasňanoch (80 m²+, do 450 000 €)

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Hľadáme pre klientku 3- až 4-izbový byt v Bratislave — Rača alebo Krasňany. Požiadavky: minimá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

450,000 € 5625 €/m²

Hľadáme pre hotovostného klienta 2-3 izbový, v lokalite Ružinov do 250 000

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 66.76 m²

Pre hotovostného klienta hľadáme 2- až 3-izbový byt v Ružinove. Rozpočet do 250 000 €. Hotovos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 3745 €/m²

Pre nášho klienta hľadáme 3 - 4 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3- alebo 4-izbový byt v Petržalke. Akceptujeme pôvodný stav aj

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3846 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Aktívne hľadáme pre konkrétneho klienta 3-izbový byt v Petržalke. Akceptujeme pôvodný stav, čia

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

210,000 € 3000 €/m²

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

OCCAM | UNIKÁTNY PODKROVNÝ 3i BYT-LOFT V PRIAMOM SRDCI STARÉHO MESTA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sládkovičova | 140 m²

Occam New Home Vám ponúka na predaj výnimočný 3i byt-loft 140m2 v priamom srdci Starého mesta B

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 2607 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OCCAM | Mestský život bez kompromisov – 3i byt v projekte Prístavná na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 100.5 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

353,658 € 3519 €/m²

Veľkorysý 3-izbový byt v Rači – svetlo, priestor a pokoj prírody na dosah

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 78.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej časti Rače, k

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

334,900 € 4246 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt s výhľadom na Malé Karpaty Bratislava-Dúbrav

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 72.86 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj rozľahlý a výnimočne svetlý 3-iz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ dizajnového, útulného 3i bytu - Trnavská cesta, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 64.27 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,900 € 4822 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj svetlý 3 izb. byt so samostatnou kuchyňou – Zálužická ul., Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 67 m²

Na predaj svetlý byt s 3 samostatnými miestnosťami a samostatnou kuchyňou – Zálužická ul., Brat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

268,000 € 4000 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Záhrebska ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Záhrebská | 90.05 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na vyhľadávanej Záhrebskej u

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 4442 €/m²

3-izbový byt s balkónom a výhľadom na Bratislavu - Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Plickova | 66.49 m²

Byt prešiel modernou rekonštrukciou a vyniká svetlým, čistým a nadčasovým prevedením. Ideálna v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

294,900 € 4435 €/m²

Krásny 3- izb. byt s loggiou a park. státím na ulici Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový, slnečný a priestranný byt v novostavbe, situovaný v krásnom zeleno

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, Domkárska

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domkárska | 76 m²

Na predaj 3-izbový byt na Domkárskej ulici v mestskej časti Ružinov. Byt sa nachádza na 3. posc

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3276 €/m²

3 izb. byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 72.07 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

299,400 € 4154 €/m²

3 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 85.09 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

362,000 € 4254 €/m²

H.MELIČKOVEJ 3izb.byt-80m2,tehlový byt.dom,klimatizácia,garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanej časti BA IV - ul. HANY MELIČKOVEJ.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3238 €/m²

Štýlový 3-izbový mezonet s terasou a loggiami s výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rusovská cesta | 68.5 m²

Základné informácie 3-izbový mezonetový byt novostavba – kolaudácia 2020 (projekt Petržalka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 6130 €/m²

REZERVOVANÉ | Zrekonštruovaný a vkusný byt v príjemnom prostredí - loggia, pivnica, kočikáreň

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | 71 m²

AVE Estate Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v príjemnom a tichom prostredí D

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

267,000 € 3761 €/m²

Predaj 3 izbový zrekonštruovaný byt výnimočná lokalita Bratislava Riazanská

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 65 m²

Menšia kompletne zrekonštruovaná tehlová bytovka vo vynikajúcej lokalite - pár metrov od obchod

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4538 €/m²

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3-izbový byt s perfektnou dispozíciou pri parku Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputnikova | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Spu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 3664 €/m²

Na predaj moderné bývanie obklopené zeleňou v Rači s garážovým státím

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj moderný a nadštandardný trojizbový byt nachádzajúci sa v mests

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

385,000 € 4992 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie