Prenájom 2-izbového slnečného bytu na Považskej ulici, v blízkosti Lekárskej fakulty

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Považská | 55 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou, po kompletnej rekonštru

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt, 59m2, balkón, Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 59 m²

Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

193,000 € 3271 €/m²

NOVINKA - 2 izbový byt BUKUREŠTSKÁ ul., sídl. Ťahanovce - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 39 m²

** NOVINKA ** Ponúkam na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt s loggiou - Bukureštská ul. - sídl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

159,980 € 4102 €/m²

NOVINKA - ZREKONŠTRUOVANÝ 2 izbový byt - BUKUREŠTSKÁ ul., sídl. Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 39 m²

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Ťahanovce

159,980 € 4102 €/m²

NOVINKA - 2 izb. byt DRUŽICOVÁ ul., Nad Jazerom - NOVÁ KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Druzicova | 42 m²

** REZERVOVANÝ ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt s loggiou - Družicová ul.

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

171,980 € 4095 €/m²

NOVINKA 2 izb. byt LADOŽSKÁ ul., sídl. Nad Jazerom - NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ladožská | 50 m²

** NOVINKA ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt s loggiou - Ladožská ul. - síd

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

194,980 € 3900 €/m²

NOVINKA - 2 izbový byt - JALTSKÁ ul. - Furča, NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Jaltská | 43 m²

** REZERVOVANÝ ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ 2-izbový byt so 6-m dlhou loggiou - Jal

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,900 € 4184 €/m²

***REZERVOVANÉ*** 2-izbový TEHLOVÝ byt s balkónom, výťahom, 54 m², Košice-SEVER-Gerlachovská

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52.77 m²

***REZERVOVANÉ*** Nie každý byt si zaslúži pomenovanie „ideálny. Tento áno. Fungujúca dispozíc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,000 € 3771 €/m²

2+kk byt - WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 49.5 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

263,900 € 5331 €/m²

TOP! na prenájom 2i luxusný zariadený byt na Terase, klimatizácia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kysucká | 44 m²

Ponúkame na prenájom 2i byt po úplne veľmi štýlovej a modernej rekonštrukcii. Byt sa nachádza n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

ADLEROVA- Veľmi pekný 2 izb. byt po KR. 43 m2 + loggia. Nová KR.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Adlerova | 43 m²

ZARA REALITY v zastúpení ZDENKA HORVÁTHOVÁ Vkusná, kvalitná a nadčasová práve dokončená rekonš

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

690 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Trieda SNP - veľmi pekný 2 izbový byt 52 m², 3 x LOGGIA 18 m². KR

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Trieda SNP | 52 m²

ZARA REALITY v EXKLUZÍVNOM zastúpení Zdenka Horváthová ponúka : NOVINKA: veľmi pekný, priest

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

209,800 € 4035 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kpt. Jaroša - NOVINKA - MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT, 59 m2 + loggia.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Kpt. Jaroša | 59 m²

Bývate okamžite a bez starostí. Nemusíte riešiť remeselníkov, materiály ani koordináciu rekonšt

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

209,800 € 3556 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Belehradská - NOVINKA :MODERNÝ 1,5 izb. byt, 39 m2 + loggia.ZARIADENIE

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Belehradská | 39 m²

ZARA REALITY v zastúpení Zdenka Horváthová ponúka: Nadčasovo zmodernizovaný, esteticky farebne

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

179,800 € 4610 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SOFIJSKÁ - Pekný 2 izbový byt, 52m² + LOGGIA, 7/8 posch.

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Sofijská | 52 m²

ZARA REALITY v zastúpení Katarína Medvecová ponúka: NOVINKA: veľmi pekný, priestranný 2-izbový

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

Cena dohodou

2 izbový byt - Košice - Juh, ul. Milosrdenstva

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Milosrdenstva | 60 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt na ulici Milosrde

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ Hľadáte príjemný svetlý byt vo výbornej lokalite? Máme pre Vás taký! Košice - Sever, Odborárska ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 57 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,880 € 3086 €/m²

Moderný 1,5-izbový byt s loggiou a klimatizáciou, Buzulucká ulica

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 42 m²

Ponúkame do prenájmu kompletne zrekonštruovaný, slnečný 1,5-izbový byt, na Buzuluckej ulici v K

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

670 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ 2i byt(65m²) s loggiou,kompletná rekonštrukcia Slobody,KE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Slobody | 65 m²

Hľadáte bývanie, ktoré dýcha priestorom, je v top lokalite a nevyžaduje žiadne ďalšie investíci

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

225,000 € 3462 €/m²

člen NARKS

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + doplatok za 2 alebo 3 izb. byt v blízkosti Centra

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Bukureštská | 53 m²

VÝMENA 2 izb. ZREKONŠTRUOVANÝ byt na Ťahanovciach + DOPLATOK ..... za 2 alebo 3 izb. byt v bl

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 09.06.2025
Byty na výmena Košice-Sídlisko Ťahanovce

Cena dohodou

2-IZB. BYT 70m2 NOVOSTAVBA, LORINĆÍK HÁJE

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 63.5 m²

Na prenájom Vám ponúkame nadštandardný slnečný 2-izbový byt 63,50m2 s terasou 7m2 na ulici Hríb

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2-IZB. BYT 66m2 HLAVNÁ ULICA, HISTORICKÉ CENTRUM

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Na prenájom Vám ponúkame 2-izbový priestranný tehlový byt pavlačového typu o rozlohe 66m2 na u

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

780 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na Južnej triede v Košiciach.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na Južnej triede v Košiciach. Byt sa nachádza na 2. po

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Prenájom 2-izbového bytu Panorama s terasou

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | 50 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový