Vidiecky dom s veľkou záhradou v Hornom Oháji – priestor, pokoj a potenciál

Reality Vráble

Vidiecky dom | 110 m²

TUreality vám ponúka na predaj vidiecky dom s veľkou záhradou Miesto, kde ráno počujete ticho,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vráble

99,900 € 908 €/m²

Pozemok vo vyhľadávanej časti - Vráble

Reality Vráble

Pozemok pre bytovú výstavbu | 650 m²

TUreality pripravuje do ponuky atraktívny stavebný pozemok o výmere 650 m², vhodný na výstavbu

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANE! Predám záhradnú chatku v Starej Turej

Reality Stará Turá

Záhradná chatka | 16 m²

TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku v lokalite Chrastnata Stará Turá. video: youtu.be/N

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

26,900 € 1681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom ,obec Rad, okres Trebišov

Reality Rad

Rodinný dom | 798 m²

Na Predáj rodinný dom s veľkorysým pozemkom – obec Rad, okres Trebišov Ponúkame Vám na pred

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rad

58,990 € 74 €/m²

Exkluzívne: Veľkorysý slnečný pozemok pod Lietavským hradom (3 667 m2)

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,667 m²

TUreality vám ponúka na predaj výnimočný pozemok v malebnom prostredí obce Lietavská Svinná – B

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

212,000 € 58 €/m²

NA PREDAJ: 3 izbový byt v Rohožníku

Reality Rohožník

3 izbový byt | Obchodná | 85.64 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obci Rohožník s celkovou podlahovo

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Rohožník

145,000 € 1693 €/m²

Na predaj záhradná chatka, Martin - Kolónia Hviezda

Reality Martin

Záhradná chatka | 258 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/GZZQw7BryL4 _____________________________________

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v Nižnej Hutke//

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | 200 m²

Peter Schied a Kosmos Reality Vám ponúkajú na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s veľ

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

298,000 € 1490 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám garáž v TN Bezručová ulica o rozmere 19m2

Reality Trenčín

Garáž | 19 m²

TUreality ponúka na predaj murovanú garáž Lokalita: Bezručova Výmera: 19 m² Vhodná na vlastn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

25,990 € 1368 €/m²

Predám murovanú garáž v TN o výmere 19m2.

Reality Trenčín

Garáž | 19 m²

TUreality ponúka na predaj murovanú garáž v radovej zástavbe o výmere 19m2. Lokalita: Bezručov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

35,000 € 1842 €/m²

Na predaj | 3-izbový byt | Trenčín | 70m²

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 70 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 70 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Trenčín

155,000 € 2214 €/m²

Obchodný priestor na predaj – 21 m², sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Obchodné priestory | Važecká | 21 m²

Flegra Comfort Reality ponúka ✨ OBCHODNÝ PRIESTOR S OKAMŽITÝM POTENCIÁLOM PRÍJMU – 21 m², Nad J

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Košice-Nad jazerom

89,000 € 4238 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM 2-izbový byt – Bernolákova, Košice Hľadáte

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

204,990 € 4100 €/m²

Útulná chata v srdci Rajeckých Teplíc – relax len 300m od kúpeľov!

Reality Rajecké Teplice

Záhradná chatka | 499 m²

Hľadáte únik z mesta, kde si rannú kávu vychutnáte na slnečnom pozemku a do svetoznámych kúpeľo

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rajecké Teplice

69,000 € 138 €/m²

Na predaj rodinný dom v Novom Cabaji iba 4 km od Nitry

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

PREDAJ: Tehlový dom s potenciálom v Novom Cabaji – bývanie pri lese, 4 km od Nitry Hľadáte poct

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

189,000 € 1890 €/m²

Lev Reality - Rodinný dom, s veľkou záhradou, altánkom a spoločenskou miestnosťou

Reality Čaradice

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Predstavte si letný podvečer. Priatelia prichádzajú, deti behajú po záhrade, v altánku sa rozkl

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Čaradice

199,900 € 1599 €/m²

Exkluzívne v APEX reality záhradka s murovanou chatkou v záhradkárskej časti Obora v Hlohovci

Reality Hlohovec

Záhradná chatka | Pod Šomod | 18 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj v záhradkárskej oblasti Obora v Hlohovci

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

39,900 € 2217 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ-SKLENÁROVÁ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 74 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

287,000 € 3878 €/m²

REZERVOVANÝ/Rodinný dom s bazénom vo vyhľadávanej lokalite mesta Trebišov

Reality Trebišov

Rodinný dom | Slov. Nár. Povstania | 240 m²

Výhradne Vám ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom s priestrannou terasou nachádzajúci sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Trebišov

235,000 € 979 €/m²

5.izb RD Čereňany pozemok 1028m

Reality Čereňany

Rodinný dom | Višňová | 160 m²

Dvojpodlažný murovaný dom postavený na betónových základoch z roku 1985 z pórobetónových tvárn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čereňany

125,000 € 781 €/m²

5-izb. dom - Kuzmice

Reality Kuzmice

Rodinný dom | Horné Záhumnie | 250 m²

Hľadáte dom s bohatým priestorom a potenciálom na premenu podľa vlastných predstáv? Ponúkame vá

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Kuzmice

109,000 € 436 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÁ Garáž s montážnou jamou a pivnicou – Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Garáž | Topoľová | 19 m²

V Novej Dubnici, ulica Topoľová, ponúkame na predaj garáž s montážnou jamou a pivnicou. Elektr

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

23,000 € 1211 €/m²

Super cena!!!Na predaj rodinný dom slúžiaci ako penzión v obci Podhájska

Reality Nitra

Rodinný dom | 675 m²

Najskôr si pozrite video nehnuteľnosti: https://youtu.be/4fV_1crRoho TUreality ponúka na preda

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

230,000 € 341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

53M2 2I BYT NA PREDAJ UL. HURBANOVA TRENČÍN

Reality Trenčín

2 izbový byt | 53 m²

Hľadáte bývanie v príjemnom prostredí plnom zelene a zároveň s výbornou dostupnosťou do centra?

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

133,999 € 2528 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie