Oáza pokoja na dosah mesta! Slnečný stavebný pozemok s obrovským potenciálom, Bernolákovo, 404 m²

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | 404 m²

Krátke video si môžete pozrieť ak si skopírujte nasledovný link. *****************************h

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

100,000 € 248 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 3 izbový byt, balkón, Staré sídlisko - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Starého sídliska v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prievidza

98,000 € 1581 €/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt v Senici Gen. L. Svobodu

Reality Senica

3 izbový byt | 58 m²

NOVINKA! Na predaj 3 izbový byt v Senici Gen. L. Svobodu Exkluzívne so súhlasom majiteľa Vám po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 1983 €/m²

Investičná príležitosť! Pozemok so sieťami, 327 m², pri Slnečných jazerách, Senec

Reality Senec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 327 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v zastavanej časti mesta Senec s rozlohou 327 m², na ktorom

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Senec

155,000 € 474 €/m²

STAVEBNÉ POZEMKY - 10 MINÚT OD BÁNOVIEC NAD BEBRAVOU

Reality Dvorec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebné pozemky v obci Dvorec, ktoré predstavujú ideálnu voľbu pre

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvorec

39 €/m2

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 1430m2

Reality Dvorec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,430 m²

Tureality ponúka na predaj pozemok, ktorý má praktický tvar a zabezpečený prístup priamo z asfa

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvorec

45 €/m2 45 €/m2

Na predaj stavebný pozemok Veľké Bedzany 640m2

Reality Topoľčany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 640 m²

Stavebný pozemok 640 m² – Veľké Bedzany, ideálny pre rodinný dom Ponúkam na predaj stavebný po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

44,000 € 69 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality predáva ikonickú chalupu Nízke Tatry, Demänová časť Bodice

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | 400 m²

TUreality ponúka na predaj štýlovú, ikonickú chalupu vo vyhľadávanej lokalite blízkosti v Nízky

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

174,000 € 435 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ GAZDOVSKÝ RODINNÝ DOM | VEĽKÁ IDA

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | nemá | 210 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj 4-izbový gazdovský rodinný

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

164,000 € 781 €/m²

PREDANÝ: Veľkometrážny 3 izb. byt s balkónom

Reality Nitrianske Rudno

3 izbový byt | 85.64 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame na predaj veľkometrážny vkusne vybavený 3 izb. b

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nitrianske Rudno

139,000 € 1623 €/m²

Predaj 4-izbového bytu na Terase

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Pokroku | 80.75 m²

Diana Reality ponúka na predaj 4- izbový byt na sídlisku Terasa, ulica Pokroku. Byt má výmeru 8

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,000 € 2960 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Mlynská, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 88 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj pekný, nadštandardne veľký, 3 izbový

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

339,000 € 3852 €/m²

Dom v Turčeku s potenciálom na podnikanie – Kremnické vrchy

Reality Turček

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame pokoj, priestor a prírodu, možnosť sebarealizácie a zároveň plnohodnotné bývanie. *N

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Turček

139,000 € 695 €/m²

Na predaj budova + starý rodinný dom

Reality Černík

Iný objekt na bývanie | Nezadaná | 1 m²

Pripravujeme na predaj objekt na podnikanie plus vedľajší starý rodinný dom ,ktorý je ideálny

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Černík

Info v RK

Na predaj: Multifunkčný komerčný objekt – Radošovce.

Reality Radošovce

Polyfunkčný objekt | Radošovce | 387 m²

CASMAR RK, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj priestranný a variabilný komerčný o

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Radošovce

Cena dohodou

Na predaj záhrada s rozlohou 535 m2 a chatkou (mobilným domom) – 6 km od Nitry

TUreality exkluzívne ponúka na predaj 5-árovú záhradu s chatkou (mobilným domom) – 6 km od Nitr

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

80,000 €

Administratívna budova s rozvojovým potenciálom

Reality Lučenec

Administratívny objekt | ulica Ľudmily Podjavorinskej | 230 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu po čiastočnej rekonštrukcii s výbornou dostupnosťou a

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

350,000 € 1522 €/m²

Predám 1izbový byt v Čachticiach.

Reality Čachtice

1 izbový byt | 46 m²

TUreality ponúka na predaj 1 izbový byt v obci Čachtice Nachádza sa priamo v centre obce posc

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Čachtice

Cena na vyžiadanie

2960M2 STAVEBNÝ POZEMOK MALÁ HRADNÁ

Reality Malá Hradná

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 2 960 m², nachádzajúci sa v katast

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malá Hradná

45,000 €

NA PREDAJ RD V TREČ.TEPLEJ S VÝMEROU 359M2

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 359 m²

TUreality ponúka na predaj RD v TR. Teplej s pozemkom 359m2. S úžitkovou plocha domu 137m2, má

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

180,000 € 501 €/m²

KÚPTE SI NEBYTOVÝ PRIESTOR pre Váš obchod, alebo kanceláriu

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Farského | 107 m²

AZAReal Vám exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor v osobnom vlastníctve. T.č. je tu pre

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

279,990 € 2617 €/m²

Vínna pivnica v meste Fiľakovo

Reality Fiľakovo

Priestor pre sklad | Fiľakovo | 11 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj vínnu pivnicu v meste Fiľakovo. Nachádza sa vo svahu v peknom pros

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Fiľakovo

14,000 € 1273 €/m²

Na predaj garáž Fiľakovo

Reality Lučenec

Garáž | Železničná | 20 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť na kúpu tehlovej garáže v osobnom vlastníctve, situovanej na

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

16,000 € 800 €/m²

HALA - DOPRAVNÁ UL., TO

Reality Topoľčany

Skladový objekt | Dopravná | 574 m²

Na predaj ponúkame menšiu halu s administratívnou časťou o celkovej výmere 574 m². Nehnuteľnosť

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Objekty na predaj Topoľčany

390,000 € 679 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie