Na predaj stavebný pozemok Mlynica - Poprad s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry – 580 m²

Reality Mlynica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TU reality ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok 580 m² – Rovinatý, slnečný, tiché prost

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

159,999 €

Ponúkame na predaj komernčný priestor v Marianke

Reality Marianka

Polyfunkčný objekt | 140 m²

Ponúkame na predaj Polyfunkčnú budovu v obci Marianka. Zastavaná plocha budovy je 156 m2, obytn

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 11.04.2025
Objekty na predaj Marianka

390,000 € 2786 €/m²

Ponúkame na starší 3 - izbový rodinný dom v Stupave !!!

Reality Stupava

Rodinný dom | Wolkerova | 84.66 m²

Predaj: Tichá oáza v Stupave - starší 3-izbový rodinný dom s potenciálom Lokalita: Stupava, T

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Stupava

285,000 € 3366 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA _ Na predaj 3 - izbový byt v Kuklove v pôvodnom stave !!!

Reality Kuklov

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

3-izbový byt s garážou a balkónom v Kuklove Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Kuklov

65,000 € 903 €/m²

SÚRNE- hľadáme na kúpu/predaj 3.izb.byt celé Záhorie

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 70 m²

- Diana Novotná hľadám pre svojich klientov: - Pre našich klientov STÁLE súrne hľadám 3. izb.

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Malacky

180,000 € 2571 €/m²

Súrne hľadám 2. izb.byt na predaj, aj pre viacerých klientov

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 55 m²

- Diana Novotná hľadám pre svojich klientov: - Pre našich klientov STÁLE súrne hľadám 1. až 2.

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Malacky

160,000 € 2909 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v meste Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | Šurianska | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom s letnou kuchynkou v meste Šurany. Mesto Šurany pon

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šurany

117,000 € 1300 €/m²

Na predaj rodinný dom s gangom

Reality Tisovec

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj rodinný dom v obci Tisovec - časť Rimavská Píla, s gangom, s pozemkom 1006 m2. V dome

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tisovec

36,900 € 461 €/m²

Na predaj garáž, Myslavská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

Garáž | Myslavská | 17 m²

Na predáj garáž – Košice, Myslavská ulica (vedľa Aqureina) Ponúkame Vám na predaj garáž o výme

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

23,990 € 1411 €/m²

Štýlový 5-izbový dom / rekreačná chata v obci Matysová – 240 m² úžitkovej plochy

Reality Matysová

Rodinný dom | 200 m²

Martin Simko – Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú dvojpodlažnú nehnuteľn

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Matysová

159,900 € 800 €/m²

Predám pozemok v obci Trenčianske Mitice o výmere 1600m2.

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,600 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok s nádherným výhľadom, ktorý si vás získa

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

160,000 € 100 €/m²

SUPER CENA - EXKLUZÍVNE iba v TUreality ponúkam stavebný pozemok pri Liptovskej Mare - časť Paludzka

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 808 m²

NOVINKA - youtu.be/Axsn2xB3Syo __________________________________________ EXKLUZÍVNE iba v TURE

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA! Na predaj 3-izbový byt v Leviciach – Vinohrady

Reality Levice

3 izbový byt | 78.57 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 izbový byt v lokalite Vinohrady v Leviciach. Byt sa

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1271 €/m²

Arvin & Benet | Historická budova v srdci Rače

Reality Bratislava-Rača

Reštaurácia | Detvianska | 464 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj investičnú budovu Račianskej Viechy lokalizovanú v centre mestsk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

849,000 € 1830 €/m²

Na predaj rodinný dom , Ďurkov, Košice - okolie

Reality Ďurkov

Rodinný dom | 580 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ďurkov

226,990 € 391 €/m²

Na Predaj chata , Paľkov, Zemplínska Šírava

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa v srdci Zemplína, v o

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

138,990 € 2780 €/m²

1 izbový byt v obci Hodruša - Hámre

Reality Žarnovica

1 izbový byt | 27.6 m²

!!! REZERVOVANÉ !!! IMG real Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v obci Hodruša - Hámre (Žarnovi

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žarnovica

Cena na vyžiadanie

Predám pozemok v Drietome časť Brusné.

Reality Drietoma

Rekreačný pozemok | 8,045 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v Drietome časť Brusné. Pozemok sa nachádza v pokojnej a ti

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

64,000 € 8 €/m²

TUreality ponúka na predaj Slnečný 4i byt v skvelej lokalite Sídlisko III, Prešov

Reality Prešov

4 izbový byt | 85 m²

TUreality ponúka na PREDAJ | 4-izbový byt | Sídlisko 3 – Prešov ???? Výborná lokalita – Sídlis

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Na predaj rekreačný komplex v obci Podhájska

Reality Podhájska

Apartmánový dom | Lesná | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť, ktorú tvorí ucelený ubytovací areál, pozostávajúci z 3-izb

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Podhájska

280,000 € 467 €/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1507 m² V HORNEJ STREDE – IDEÁLNE MIESTO PRE VÁŠ VYSNÍVANÝ DOM ALEBO INVESTÍCIU

Reality Horná Streda

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,507 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území Horná Stred

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

121,000 € 80 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V TRENČÍNE NA JUHU, 73 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | 73 m²

Tureality exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Trenčín

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

147,000 € 2014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlová zrubová drevenica v Zázrivej – s potôčikom a vôňou šindľa

Reality Zázrivá

Chalupa, rekreačný domček | 619 m²

Hľadáte únik z mesta, kde jediné, čo vás vyruší, je žblnkot potoka? TUreality ponúka na predaj

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zázrivá

99,900 € 161 €/m²

122M2 BYT NA PREDAJ UL. POD PÁROVCAMI PIEŠŤANY

Reality Piešťany

3 izbový byt | 122 m²

TUreality ponúka na predaj na jednej z najvyhľadávanejších adries v meste, výnimočný, 3-izbový

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

344,999 € 2828 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie