Predané - Vidiecky dom s hospodárstvom

Reality Detva

Vidiecky dom | 3,000 m²

Vidiecky dom v tichej obci Krné pri Detve – ideálny na bývanie, alebo ako chalupa. Ponúkame na

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Detva

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

NOMA | REZERVOVANÉ-VETERNICOVÁ č.27 - Doprajte si tento VÝHĽAD z vlastnej SPÁLNE

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Veternicová | 62 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento 3-izbový byt v poko

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3871 €/m²

AB ESTATE / Na predaj priestranný 6- izbový tehlový rodinný dom s krásnym výhľadom ŠUMIAC !

Reality Šumiac

Rodinný dom | Jána Švermu | 220 m²

AB ESTATE Hľadáte dom s výhľadom, ktorý vám nebude len stáť… ale bude vám zarábať? Ponúkame vá

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Šumiac

95,000 € 432 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Košice Juh, Fibichova ul.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Fibichova | 72 m²

🏡 Na predaj 3-izbový byt, Košice – Juh, Fibichova ulica Spoločnosť Diamond Reality v exkluzívn

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

228,000 € 3167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

5-izbový rodinný dom na Račianskej v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Račianska | 160 m²

Realitná kancelária Berg Real ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom na Račianskej ulici v Brati

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

454,900 € 2843 €/m²

PREDAJ: Priestranný rodinný dom, s veľkým pozemkom, Reca

Reality Senec

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj jedinečný rodinný dom v obci Reca, ktorý spája poctivé materiály, veľkorysý

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Senec

249,900 € 2083 €/m²

Rezervované // 2iz byt ul. Fraňa Kráľa

Reality Šaľa

2 izbový byt | Fr. Kráľa | 52 m²

Nehnuteľnosť je aktuálne blokovaná rezerváciou. V prípade že máte záujem o info ohľadne zmeny s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Šaľa

98,000 € 1885 €/m²

Rezervované - Predám dvojdom Čadca, Milošová s veľkým pozemkom, všetky IS

Reality Čadca

Rodinný dom | Milošová | 220 m²

HOLESTIAK.sk reality vám ponúka exkluzívne na predaj v meste Čadca, časť Milošová rodinný dvojd

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Čadca

157,000 € 948 €/m²

TRIOREALITY - Mezonet 3+1 na predaj - 80 m2 - CA centrum

Reality Čadca

3 izbový byt | Májová | 80 m²

TRIOREALITY ponúkajú na predaj murovaný 3-izbový byt typu mezonet o celkovej výmere 80 m2 aj s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Čadca

139,000 € 1738 €/m²

VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, ŽIAR NAD HRONOM, 36M2

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Vansovej | 36 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt na vyhľadávanej ulici Vansovej v meste Žiar nad

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

83,500 € 2319 €/m²

Usadlosť so 16 hektármi a veľkým potenciálom - Lackov

Reality Lackov

Orná pôda | Nezadaná | 159,800 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj usadlosť s rozsiahlymi pozemkami a s rodinným domom na kt

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lackov

215,000 € 1 €/m²

ARBIZ | predaj 3-izbový byt (92 m²) Podhorského, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podhorského chodník | 92 m²

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Podhorského, mestská časť Bratislav

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,900 € 5325 €/m²

člen NARKS

PINK reality - Komerčný objekt v Šali - Veči na PREDAJ

Reality Šaľa

Polyfunkčný objekt | Lúčna | 227 m²

PINK reality Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj komerčný priestor vo výbornej lokalite v

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Šaľa

199,900 € 881 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PINK reality – PREDAJ priestranného 5 izbového rodinného domu v atraktívnej časti Diakoviec

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný dom situovaný v tichej a

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Diakovce

189,000 € 1658 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AB ESTATE / EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE ZVOLENA NA PREDAJ

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | P. O. Hviezdoslava | 340 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE ZVOLENA Ponúkame vám na predaj plne obsadený admini

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

809,000 € 2379 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - Exkluzívne 2-izbový byt (upravený na 3izbový) v tehlovej bytovke Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 59 m²

TUreality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt (upravený na 3izbový

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Partizánske

81,000 € 1373 €/m²

Svetlý 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Mlynské Nivy 54 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbenej časti Bratisla

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,999 € 5741 €/m²

EXKLUZÍVNA POLYFUNKČNÁ BUDOVA NA PREDAJ – KRÁSNO NAD KYSUCOU

Reality Krásno nad Kysucou

Objekt pre obchod | Slovenského národného povstania | 360 m²

Ponúkame na predaj atraktívnu polyfunkčnú budovu s investičným potenciálom v strategickej lokal

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Krásno nad Kysucou

309,900 € 861 €/m²

TU reality ponúka na predaj kvalitnú betónovú garáž (16 m²) – ihneď k odberu

Reality Košice-Západ

Garáž | 16 m²

• Hľadáte bezpečné miesto pre svoje auto alebo motorku, prípadne skladový priestor? Ponúkam na

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

35,999 € 2250 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj veľký pozemok v Uhorskej Vsi

Reality Uhorská Ves

Orná pôda | 0 m²

TUreality ponúkajú na predaj jedinečný pozemok situovaný v katastrálnom území Uhorská Ves, v b

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Uhorská Ves

65,340 €

Tureality ponúkajú lukratívne na predaj spoluvlastnícky podiel na pozemku Uhorská Ves

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | 1,201 m²

TUreality ponúkajú na predaj lukratívny spoluvlastnícky podiel na pozemkoch – Uhorská Ves nachá

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

48,000 € 40 €/m²

Na predaj veľký rodinný dom v obci Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 1,250 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Kolta. Kolta je pokojná obec s kompletnou ob

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kolta

74,000 € 59 €/m²

Predám stavebný pozemok v obci Trenčianske Mitice.

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok, ktorý vás očarí svojou polohou aj jedin

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

85,000 € 106 €/m²

Predám pozemok v Drietome-Brusné o výmere 4 662 m2.

Reality Drietoma

Rekreačný pozemok | 4,662 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný pozemok v obci Drietoma, v pokojnej časti Brusné. Pozem

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Drietoma

39,900 € 9 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie