TOP LOKALITA - Garáž na predaj - Trenčín

Reality Trenčín

Garáž | Inovecká | 19 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj garáž vo výbornej lokalite na Ulici Inovecká

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

31,500 € 1658 €/m²

5158M2 STAVEBNÝ POZEMOK NA CHATU DRIETOMA

Reality Trenčín

Rekreačný pozemok | 0 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný pozemok o výmere 5 158 m² nachádzajúci sa v katastri obc

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

66,999 €

Video prehliadka
Video prehliadka

PERFEKTNÝ 2-IZBOVÝ BYT V LIPT. MIKULÁŠI, KTORÝ SPĹŇA VŠETKY POŽIADAVKY

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 62.3 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ KOMPLETNE ZARIADENÝ VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ KVAL

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2552 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom, Sučany

Reality Sučany

Rodinný dom | 1,437 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/GNaGsETPkrk _____________________________________

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sučany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt Košice – Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | 65.51 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt na Lidickom námestí v Košiciach, v obľúbenej lokalite Furča. By

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

205,000 € 3129 €/m²

Na predaj | 2- izbový byt | Dubnica nad Váhom | 61 m² | Svetlý a priestranný byt s balkónom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 61 m²

Hľadáte byt, ktorý spája ticho, zeleň a zároveň skvelú dostupnosť do centra mesta? Tento 2-izbo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

119,900 € 1966 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Príjemný stavebný 7,3 árový pozemok vo vyhľadávanej obci Veľká Paka , vzdialený od Bratislavy 29 km a od mesta Šamorín 8 km.

Reality Veľká Paka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 730 m²

TUreality ponúkajú zaujímavý 730 m2 veľký pozemok s krásnou šírkou 22 m vo vyhľadávanej obci Ve

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

106,900 € 146 €/m²

Väčší stavebný pozemok s výmerou 1499 m2 , vhodný aj na výstavbu 2 rodinných domov v obci Veľká Paka, s inžinierskymi sieťami na pozemku, 29 km od Bratislavy

Reality Veľká Paka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,499 m²

TUreality ponúkajú veľký 1499 m2 pozemok s krásnou šírkou 22 m vo vyhľadávanej obci Veľká Paka

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

220,400 € 147 €/m²

Praktický a kompletne zariadený 2-izbový byt s presklenou loggiou a samostatnou kuchyňou v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Fedákova | 59.91 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2 izbový byt s presklenou loggi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,000 € 3989 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Tureality ponúka na predaj chatu / malý domček v blízkosti centra Banskej Bystrice na veľkom pozemku 3175 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 3,175 m²

NA PREDAJ | Výnimočná chata/ dom s atmosférou prírody v Laskomeri pri Banskej Bystrici 3175 m2

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

240,000 € 76 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Zlatých Moravciach

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na 3. poschodí zo 7 v zrekonštruovanom bytovom dome v Z

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ SLNEČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK (S MOŽNOSŤOU VÝSTAVBY!) - 1659 m2, IS V DOSAHU, PRÍSTUPOVÁ CESTA HORNÁ SÚČA

Reality Horná Súča

Rekreačný pozemok | 1,659 m²

TUreality ponúka na predaj krásny a slnečný rekreačný pozemok nachádzajúci sa v extraviláne ob

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Súča

29,990 € 18 €/m²

REZERVOVANÉ!Diamond reality Nitra, s.r.o. ponúka na predaj garsónku v Nitre – Chrenová

Reality Nitra

Garsónka | Chrenová | 21 m²

Realitná kancelária Diamond reality Nitra, s.r.o. ponúka na predaj garsónku nachádzajúcu sa v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

105,000 € 5000 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábreží, orientovaný do tichého vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vajanského nábrežie | 107.02 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt v srdci Starého Mesta, na Vajanského nábre

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3541 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ - Na predaj garzónka na ulici Krosnianska, Košice-Dargovských hrdinov

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garsónka | Krosnianska | 23.4 m²

Radka Kačmárová zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj garsónku s loggiou na Krosn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

119,999 € 5128 €/m²

| TM reality | Záhradka s chatkou na predaj | Dolné Vestenice

Reality Dolné Vestenice

Záhradná chatka | Cintorínska | 509 m²

Ponúkame vám na predaj záhradku s chatkou pri obci Dolné Vestenice, v krásnom horskom prostredí

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolné Vestenice

32,500 € 64 €/m²

RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM V TRENČIANSKEJ TEPLEJ

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 160 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite obce Trenčianska Teplá, ide

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčianska Teplá

163,000 € 1019 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ GARÁŽ CENTRUM MESTA ŽILINA, 20m2

Reality Žilina

Garáž | 20 m²

TUreality ponúka garáž v centre mesta Žilina. Veľkou výhodou je, že je situovaná v uzamykateľno

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Žilina

38,000 € 1900 €/m²

Chatka so záhradou – Drahovce, lokalita Hať

Reality Drahovce

Záhradná chatka | 400 m²

Prichádza leto. Je čas vyložiť si nohy a relaxovať. TUreality ponúka na predaj útulnú a udržiav

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drahovce

49,000 € 123 €/m²

TU reality ponúka nový Rodinný dom 12 min od Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 5i rodinný dom 12 min od Banskej Bystrice. Nehnuteľnosť je no

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Tu reality ponuka RD 15 min od Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 160 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 4i rodinný dom 15 min od Banskej Bystrice. Nehnuteľnosť bola

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Vidiecky rodinný dom Malá Čausa

Reality Malá Čausa

Rodinný dom | 96 m²

Hľadáte pokojné miesto na relax, víkendové úniky z mesta, alebo dokonca trvalé bývanie? Tak tá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Čausa

104,000 € 1083 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝHRADNE! Rodinný dom, Prešov, Ruská Nová Ves, poz. 901 m2

Reality Prešov

Rodinný dom | 120 m²

Skôr, než začnete čítať text inzerátu, pozrite si video: https://youtu.be/c7Sm_P1rQFg Turealit

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Prešov

259,999 € 2167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA - EXKLUZÍVNE v TUreality ponúkam rekreačný pozemok / 802m2/ v blízkosti Liptovskej Mary - obec BUKOVINA

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 802 m²

NOVINKA - mám v ponuke ďaľší REKREAČNÝ POZEMOK 703m2 + s podielom na prístupovej ceste 99m2. In

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie