Vidiecky dom | 120 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom 120m2 nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Horná Súča,
219,999 € 1833 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 52 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovanú rekreačnú chatu v tichej lokalite Dom
88,000 € 1692 €/m²
Polyfunkčný objekt | Hviezdoslavovo námestie | 968 m²
RK Dalmia ponúka na predaj budovu s potenciálom pre akékoľvek podnikateľské projekty. Nehnuteľn
695,000 € 718 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
ESTY Real Estate s.r.o vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný štvorizb
90,000 € 750 €/m²
1 izbový byt | Bebravská | 35 m²
Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň
146,000 € 4171 €/m²
3 izbový byt | Magurska | 76 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj 3 izbový byt . Byt sa n
173,990 € 2289 €/m²
Rodinný dom | 698 m²
Tureality ponúka na predaj murovaný 3-podlažný dom po rekonštrukcii v obci Radôstka. Vymenené v
163,000 € 234 €/m²
Rodinný dom | Buzica | 80 m²
Tomisreal Vám ponúka na predaj tehlový 2 izbový rodinný dom so samostatne stojacou letnou kuch
87,000 € 1088 €/m²
Rodinný dom | Závršky | 300 m²
NA PREDAJ - 3 podlažný / viacgeneračný / rodinný dom - Myjava Ponúkame vám na predaj veľký rod
205,000 € 683 €/m²
Záhradná chatka | 36 m²
GI Real Estate&Investment Vám ponúka na predaj rekreačnú nehnuteľnosť a to záhradnú chatu s pek
75,000 € 2083 €/m²
4 izbový byt | Halalovka | 87 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 – izbový mezonetový byt v s balkónom v Trenčíne. Nachádza sa na sídlis
183,900 € 2114 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 70 m² nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Z
126,000 € 1800 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Ponúkame exkluzívne na predaj pekný 3 izb bungalov s pinou pivnicou. Rakúskej obci edelstal za
133,900 € 1522 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
Ponúkame na predaj RD za uzasnu cenu v nádhernej rakúskej obci Edelstal, len kúsok od Ba, tento
135,900 € 971 €/m²
3 izbový byt | Obrancov mieru | 65 m²
SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V SRDCI TOVARNÍK – BÝVANIE NA SKOK OD PARKU Hľadáte pokojné bývanie s výh
123,000 € 1892 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
???? **TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový rodinný dom v obci Poruba, v blízkosti mesta Priev
78,000 € 743 €/m²
Rodinný dom | Starý Trh | 231 m²
Tento meštiansky dom na ulici Starý trh v blízkosti centra Kežmarku ponúka skvelú kombináciu hi
115,000 € 498 €/m²
Rodinný dom | Bernolákova | 180 m²
5 izbový rodinný dom !!! Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obci Turany. Nachádza sa na poz
135,000 € 750 €/m²
Rodinný dom | 580 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km
226,990 € 391 €/m²
Rodinný dom | 400 m²
TUreality ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa na pozemku o výmere 400 m².
259,990 € 650 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území Horná Stred
60,000 € 75 €/m²
Objekt pre obchod | 4,100 m²
Ponúkame Vám na odstúpenie fungujúcu, modernú krytú motokárovú halu v Nových Zámkoch, s dlhoroč
157,500 € 38 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 975 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný viničný domček s vinicou v obci Bátorové Kosihy. Vinica má 620 udr
26,000 € 27 €/m²
3 izbový byt | 85 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Hurbanovo, časť Bohatá. Ve
93,000 € 1094 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.