Rekreačný dom/Rodinný dom/Chata - Liptovská Sielnica/Liptovský Mikuláš

Reality Liptovská Sielnica

Rodinný dom | 385 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom/rekreačnú chatu - výnosná nehnuteľnosť v srdci Liptova.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovská Sielnica

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3 izbový byt pražského typu na ulici Jaltská, Košice - Dargovských hrdinov.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Jaltská | 67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt pražského typu vo vyhľadávanej lokalite Košice – Da

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

208,000 € 3104 €/m²

3 - izbový RD s priestrannou terasou!

Reality Koválov

Rodinný dom | 145 m²

Hľadáte pokojné bývanie s dobrou dostupnosťou a príjemným prostredím? Ponúkame na predaj tento

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Koválov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena !! 3 izbový byt priamo v centre mesta Senica !

Reality Senica

3 izbový byt | 76 m²

Ponúkame predaj 3-izbový o výmere 76 m², nachádzajúci sa na Robotníckej ulici v centre mesta Se

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Veľkorysý rodinný byt s výhľadom na zeleň v Sásovej

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Starohorská | 100.5 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt s veľkorysou rozlohou, pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,900 € 2288 €/m²

V exkluzívnom zastúpení na predaj 3 izbový byt v Topoľčiankách

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 70 m2 v Topoľči

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Topoľčianky

135,000 € 1929 €/m²

2-IZBOVÝ BYT V NOVEJ DUBNICI S VÝMEROU 57 M2.

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | 57 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt v Novej Dubnici na Komenského sadoch s výmerou 57 M2 v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

121,000 € 2123 €/m²

2566M2 STAVEBNÝ POZEMOK PRI ZJAZDOVKE, LAZY POD MAKYTOV-ČERTOV

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponuka na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 2 566 m² v obľúbenej rekreačnej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

99,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt s balkónom do zelene – Svetlá ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v jednej z najvyhľad

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,999 € 4444 €/m²

Na predaj pozemok pre stavbu rodinného domu 1140 m2 Veľké Dvorany

Reality Veľké Dvorany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,140 m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok 1140 m2 – Veľké Dvorany Ponúkame na predaj krásny, slnečný

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Dvorany

73,000 € 64 €/m²

Na predaj pozemoky na stavbu rodinných domov 840 m2 Chrabrany

Reality Chrabrany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²

Na predaj stavebné pozemky v obci Chrabrany – ideálne miesto pre váš vysnívaný dom Ponúkame na

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chrabrany

Cena dohodou

Stavebný pozemok neďaleko centra mesta Vrbové

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok neďaleko centra mesta Vrbové. Výmera pozemku je veľ

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

119,600 €

Na predaj pekný 3 izbový byt 66 m2, sídlisko Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Charkovská | 66 m²

V ponuke na predaj veľmi pekný 3 izbový byt 66m2 + balkón po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

184,000 € 2788 €/m²

Ponuka na predaj 3 izbový Rodinný dom Hrčeľ, okr. Trebišov

Reality Hrčeľ

Rodinný dom | 85 m²

🏡 Na predaj 3-izbový rodinný dom – Hrčeľ, okr. Trebišov Ponúkame na predaj kompletne zrekonštr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hrčeľ

79,000 € 929 €/m²

Ponuka na predaj 3 izbový rodinný dom v Betlanovce, okr. Spišská Nová Ves

Reality Betlanovce

Rodinný dom | 120 m²

🏡 Na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Betlanovce s výhľadom na Tatry Ponúkame na predaj útul

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Betlanovce

149,000 € 1242 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj 1-izbák na Nábreží v Lipt.Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 34 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt o výmere 34 m² s balkónom a pivnicou, nachádz

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

125,000 € 3676 €/m²

Rozostavaný RD na slnečnom 14-árovom pozemku – Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Rodinný dom | 160 m²

Hľadáte pokojné bývanie v lone prírody s možnosťou dokončenia podľa vlastného vkusu? TUreality

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľká Čierna

199,900 € 1249 €/m²

SIREAL MYJAVA - NA PREDAJ: PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ LOKALITE – PRIEPASNÉ (okres MYJAVA) DOHODA MOŽNÁ !!!!

Reality Priepasné

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť podpivničený rodinný dom v pokojnej obci Priepasné,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Priepasné

170,000 € 567 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 129M2 4I BYT UL.POD PÁROVCAMI, PIEŠŤANY

Reality Piešťany

4 izbový byt | 129 m²

TUreality ponúka na predaj na jednej z najvyhľadávanejších adries v meste Piešťany, výnimočný 4

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Piešťany

399,999 € 3101 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Lukratívny stavebný pozemok Bôrik

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | 400 m²

Bývajte na najlepšej adrese v Žiline! TUreality exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

159,000 € 398 €/m²

Rezervované // 2izbák, ul. Fr. Kráľa, Šaľa-Veča

Reality Šaľa

2 izbový byt | Fr. Kráľa | 55 m²

Nehnuteľnosť je aktuálne blokovaná rezerváciou. V prípade že máte záujem o info ohľadne zmeny s

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Šaľa

98,000 € 1782 €/m²

EXKLUZÍVNE - NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT (89 m2), SO ŠATNÍKON, S BALKÓNOM, REKONŠTRUKCIA, VOĽNÝ IHNEĎ! JUH - TRENČÍN.

Reality Trenčín

4 izbový byt | 89 m²

TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj štýlový a veľkometrážny 4-izbový byt (89 m2), nachádzajúc

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

180,000 € 2022 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame rodinný dom s velkým pozemkom 928m2 v Horskom parku, Gorazdova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Gorazdova | 250 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s garážou a rozľah

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

719,000 € 2876 €/m²

Priestranný rodinný dom v hrubej stavbe s potenciálom bývania aj podnikania

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 293 m²

Trojpodlažný rodinný dom v hrubej stavbe s úžitkovou plochou 293 m² na predaj v mestskej časti

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

209,000 € 713 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie