Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom 2 025 m² v obci Miloslavov

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Chmeľová | 223 m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom 2 025 m² v obci Miloslavov Ponúkame na pre

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

708,000 € 3175 €/m²

Vymením alebo predám 1iz byt na prízemí // Šaľa

Reality Šaľa

1 izbový byt | V. Šrobára | 32 m²

Predaj/Výmena je možná za inú nehnuteľnosť (byt, dom, pozemok) +/- doplatok... navrhnite.. 1iz

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Šaľa

Cena dohodou

2 APARTMÁNY ZA JEDNU CENU-SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 47 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj dva moderné, kompletne zariadené apar

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 47 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

IHNEĎ OBÝVATEĽNÝ | Rodinný dom s garážou a záhradou – Koplotovce

Reality Koplotovce

Rodinný dom | x | 100 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám predstavujeme rodinný dom v obci Koplotovce – nehnuteľnosť, ktorá v

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Koplotovce

195,000 € 1950 €/m²

Na predaj 2 podlažný, 4-izbový rodinný dom v obci Rozhanovce

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Družstevná | 120 m²

Tomisreal Vám ponúka na predaj 4 izbový, 2 podlažný rodinný dom s veľkou záhradou v obci Rozh

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rozhanovce

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3-izbový byt v meste Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Školská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou na Školskej ulici v Leviciach. Byt sa

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Levice

103,000 € 1321 €/m²

Na predaj pozemok, Liptovská Anna

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,049 m²

Exkluzívne iba v TUreality na predaj prémiový pozemok o rozlohe 3049m2 v jednej z najkrajších č

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt v centre mesta, balkón, klimatizácia

Reality Nitra

3 izbový byt | Schurmannova | 70 m²

FGI Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení príjemný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej cent

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Nitra

183,000 € 2614 €/m²

Centrum Trebišova, 3 podlažia 2 vstupy, silný investičný potenciál

Reality Trebišov

Obchodné priestory | M.R. Štefánika | 158.45 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré len stoja. A potom sú také, ktoré pracujú pre vás. V centre mesta Treb

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

240,000 € 1515 €/m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt v blízkosti centra Košíc, Lomená ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkame na predaj pekný 2-izbový byt 56 m2 po čiastočnej rekonštrukcií v blízkosti centra na L

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

177,900 € 3177 €/m²

Predaj chalupy s rozľahlým pozemkom 4000 m2 Vígľašská Huta - Kalinka

Reality Vígľašská Huta-Kalinka

Vidiecky dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj chalupu v krásnej prírode vo Vígľašskej hute v časti Kalinka. Chalupa s

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Vígľašská Huta-Kalinka

125,000 € 1157 €/m²

3 - izbový byt na predaj, Húskova ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 74 m²

Realitná kancelária PRONECA, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj pekný 3 – izbový byt, Húsk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

210,000 € 2838 €/m²

Predaj zaujímavého 2.izb bytu s vysokými stropmi v úplnom centre v blízkosti Eurovea 85m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 85 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Predaj 2.izbového bytu v centre Bratislavy v blízkosti centra Eu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,990 € 3953 €/m²

3-izb. byt - Tovarníky

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V SRDCI TOVARNÍK – BÝVANIE NA SKOK OD PARKU Hľadáte pokojné bývanie s výh

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

123,000 € 1892 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

*RESERVÉ* Rodinný Dom / Chalupa s romantickou záhradou 2.443 m² v srdci Medzeva / ul. GRUNT

Reality Medzev

Rodinný dom | Grunt | 230 m²

*REZERVOVANÉ* Romantický Rodinný Dom - poctivá Historická Chalupa s 2 garážami a veľkým úžitkov

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Medzev

129,000 € 561 €/m²

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Záhradné

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 1,512 m²

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Záhradné, len pár minút od Pr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

52,000 € 34 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj mobilný dom v záhradkárskej oblasti neďaleko Nitry, pozemok 535 m2

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | 27 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj mobilný dom v záhradkárskej oblasti neďaleko Nitry s poze

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

80,000 € 2963 €/m²

CHORVÁTSKO - Rodinný dom - VRSI - ZADAR

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

RB24-2449, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej l

Publikované: 29.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj

540,000 € 3086 €/m²

Stavebné pozemky, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj sú dva stavebné pozemky: 709 m² 702 m² Cena: 702m2: 96000,-,709m2: 97000,-. Pozemky

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

96,000 €

POLYFUNKČNÁ BUDOVA - TOPOĽČANY

Reality Topoľčany

Polyfunkčný objekt | Streďanská | 460 m²

Na frekventovanej Streďanskej ulici v Topoľčanoch, len pár minút od centra, ponúkame na predaj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Objekty na predaj Topoľčany

480,000 € 1043 €/m²

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačné pozemky v lokalite Pod Wilecovou Hôrkou

Reality Prešov

Orná pôda | 1,563 m²

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačné pozemky s pekným výhľadom na mesto Prešov v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

17,000 € 11 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM-CHALUPA, KOMJÁTI, MAĎARSKO

Reality Maďarsko

Vidiecky dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v pokojnej maďarskej obci Komjá

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj

35,000 € 350 €/m²

Predaj 2i byte s balkónom pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54.69 m²

Ponúkam na predaj čiastočne prerobený, priestranný 2-izbový byt vhodný na dotvorenie podľa vl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4334 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Rodinné domy na predaj (23072)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie