Chalupa, rekreačný domček | Ludvikov dvor | 50 m²
Na predaj chata s pozemkom v lokalite Ľudvíkov Dvor – Košice Šaca Ponúkame na predaj murovanú
99,000 € 1980 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
Hľadáte pokojné bývanie pod španielskym slnkom v zelenej a tichej lokalite? Tento 2-izbový bun
104,990 € 1842 €/m²
3 izbový byt | Vajnorská | 77.4 m²
V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj 2 a pol -izbový byt na Vajnorskej ul. v Bratislave, v
287,900 € 3720 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 509 m²
Realitná kancelária LEGACY ponúka exkluzívne na predaj veľkorysý viacgeneračný rodinný dom v ma
264,000 € 519 €/m²
Rodinný dom | Lesnícka | 300 m²
EXKLUZÍVNE - NA PREDAJ - Nádherný veľký mestský dom Ponúkame vám na predaj 3 podlažný, 8 izbov
470,000 € 1567 €/m²
Rodinný dom | 540 m²
Máme pre Vás rodinnýn dom v obci Brvnište, v obci ukrytej v malebnej Papradnianskej doline na ú
260,000 € 481 €/m²
2 izbový byt | Lomená | 56 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt na
179,900 € 3213 €/m²
Rodinný dom | Krnišov | 277 m²
Máte v pláne podnikať v chove hydiny, oviec či pestovaný ovocia, zeleniny, alebo ubytovacom odv
80,000 € 289 €/m²
Obchodné priestory | 55 m²
Reality Novohrad Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v meste Luče
47,500 € 864 €/m²
Rodinný dom | 116.37 m²
GH Real ponúka na predaj tradičný kamenný dom v pokojnej časti obce Jovsa, situovaný na okraji
113,990 € 980 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 52 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj menší rodinný dom v obci Malý Čepčín, vzdialenej 5 km od Turčians
80,000 € 1538 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 82 m²
Ponúkame Vám na predaj štvorizbový byt v pokojnej mestskej časti Ľadoveň. Byt o výmere 82 m2 sa
189,900 € 2316 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 859 m²
TUreality ponúka na predaj útulnú chalupu v obci Stará Myjava,ktorá je ideálna na chalupárčenie
165,000 € 192 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,340 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Dubodiel s celkovou výmerou 2 340 m². Pozemo
50 €/m2 50 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 638 m²
EXKLUZÍVNE iba v TUREALITY ponúkame na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 638 m2, len pár
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 637 m²
TUreality exkluzívne ponúka na predaj krásny slnečný pozemok o rozlohe 637 m² v pokojnej obci L
75 €/m2 75 €/m2
3 izbový byt | Užhorodská | 68 m²
Hľadáte nové bývanie, ktoré ponúka okamžitý komfort, no zároveň aj priestor pre Vašu vlastnú kr
196,000 € 2882 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
DOM S POTENCIÁLOM + POZEMOK s prístupom z 2 STRÁN Bývanie, chalupa alebo investícia v jednom.
119,900 € 922 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 81 m²
V malebnej obci Pochabany, kúsok od miest Topoľčany a Bánovce nad Bebravou sa nachádza chalupa,
85,000 € 1049 €/m²
Administratívny objekt | Nezadaná | 1,271 m²
Ponúkame na predaj administratívnu budovu súpisné číslo 252 v obci Kolta, okres Nové Zámky, sit
900,000 € 708 €/m²
3 izbový byt | Ľudovíta Štúra | 78 m²
Ponúkame na predaj štýlovo prerobený 3-izbový byt v novšom bytovom dome na ulici Ľ. Štúra v obľ
174,000 € 2231 €/m²
2 izbový byt | Saratovská | 69.04 m²
Ponúkame Vám na predaj nádherný 2 – izbový byt s terasou v Trenčíne, na sídlisku Juh. Nachádza
240,000 € 3476 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Na predaj: Polyfunkčný dom v srdci Spišskej Novej Vsi Ponúkame na predaj trojpodlažný polyfun
340,000 € 1308 €/m²
3 izbový byt | Adlerova | 68 m²
Predáme veľký 3izb byt s loggiou po staršej čiastočnej rekonštrukcii v PERFEKTNEJ LOKALITE UPR
188,999 € 2779 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.