NOVÁ CENA - Veľký dva a pol izbový byt v tehlovej bytovke s dvoma balkónmi v Starej Turej - 91 m2

Reality Stará Turá

2 izbový byt | 91 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2,5 izbový byt v meste Stará Turá. Byt zaujme svojou veľ

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

99,000 € 1088 €/m²

Osobitý 5-izbový rodinný dom neďaleko Trenčína, v obci Krivosúd-Bodovka

Reality Krivosúd-Bodovka

Rodinný dom | 1,029 m²

???? TUreality ponúka na predaj osobitý 5-izbový rodinný dom neďaleko Trenčína, v obci Krivosúd

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Krivosúd-Bodovka

295,000 € 287 €/m²

Predaj rodinného domu - dvevodom v Šuranoch

Reality Šurany

Rodinný dom | 90 m²

Domov pre pokojný rodinný život – štýlová drevostavba v tichej časti Šurian Predstavte si mies

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Šurany

220,000 € 2444 €/m²

1584 M2 POZEMOK NA CHATU S POTÔČIKOM LAZY POD MAKYTOU-RÁZSTOKA

Reality Lazy pod Makytou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok nedotknutej prírody v malebnej lokalite L

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lazy pod Makytou

34,999 €

STAVEBNÝ POZEMOK O ROZLOHE 1253M2 V OBCI DUBODIEL

Reality Dubodiel

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,253 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Dubodiel s výmerou 1 253 m². Pozemok má ideá

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dubodiel

50 €/m2 50 €/m2

Na predaj - pozemok

Reality Čierna nad Tisou

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TU Reality - Ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 32 486 m². Pozemok sa nachádza v zasta

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čierna nad Tisou

Cena na vyžiadanie

Predaj - Pozemok na rekreáciu

Reality Nižná Hutka

Rekreačný pozemok | 0 m²

Predaj pozemku – Nízna Hutka Ponúkame na predaj pozemok s celkovou výmerou 1 160 m² v malebnej

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Hutka

13,500 €

Predaj - Dom v okoli Košic s bazenom

Reality Cestice

Rodinný dom | 180 m²

Predaj moderného rodinného domu s bazénom a garážou Ponúkame na predaj nízkoenergetický 4-izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Cestice

392,000 € 2178 €/m²

Rodinný dom s pozemkom o rozlohe 1168m2 Hubová, Ružomberok

Reality Hubová

Rodinný dom | 1,168 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Hubová – ideálne bývanie pre rodinu,

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hubová

230,000 € 197 €/m²

Štýlové bývanie v srdci Žiliny – 2-izbový byt na ul. Republiky (54 m2)

Reality Žilina

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v absolútnom centre mesta na ulici

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,000 € 3685 €/m²

Štvorizbový rodinný dom s garážou v pokojnej časti - Partizánske

Reality Partizánske

Rodinný dom | 116 m²

Chcete bývať na pokojnom, tichom a slnečnom mieste priamo v Partizánskom? Dispozíciu domu ako

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Partizánske

159,000 € 1371 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbového rodinného domu vo Veľkom Bieli

Reality Veľký Biel

Rodinný dom | Senecká | 115 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v pokojnom prostredí v obci Veľký Biel na Seneckej ulic

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Domy na predaj Veľký Biel

269,000 € 2339 €/m²

KÚPTE si štýlový HAUSBÓT

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Jazerná | 240 m²

Ponúkame Vám 2 podlažný 3 izbový hausbót, ktorý sa nachádza na Jaroveckom ramene, Petržalka. Ce

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

349,999 € 1458 €/m²

Rezervované // 5izbák Dom // garáž // bazén // lodžia // terasa // 705m2 pozemok

Reality Šaľa

Rodinný dom | Jilemnického | 250 m²

RK ReNoM Vám ponúka na predaj... V dome momentálne prebieha vypratávanie avšak na obhliadky sa

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Šaľa

215,000 € 860 €/m²

Príjemný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite – Čadca, Kýčerka

Reality Čadca

3 izbový byt | 66 m²

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou „pod oknami“? Ponúkam

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Čadca

125,000 € 1894 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom, Dvorníky (okres Hlohovec)

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

NFINIA REAL | Rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom, Dvorníky (okres Hlohovec

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Dvorníky

143,000 € 1300 €/m²

Na predaj pozemok v obci Bojná - 1250m2

Reality Bojná

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,250 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok v obci Bojná s rozlohou 1250m2. Pozemok je rovinatý, oploten

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

68,000 € 54 €/m²

2-izbák v širšom centre Prešova

Reality Prešov

2 izbový byt | 57 m²

TU Reality ponúka na predaj tento plne vybavený a čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt. Stači

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 2895 €/m²

TUreality ponúka na predaj moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Istebnom.

Reality Istebné

2 izbový byt | 56 m²

Hľadáte bývanie bez starostí, kde stačí prísť a bývať? Tento vkusne zrekonštruovaný 2-izbový by

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Istebné

112,990 € 2018 €/m²

PRIEMYSELNÁ HALA S MOSTOVÝM ŽERIAVOM, VLASTNÝM PARKOVISKOM A POZEMKAMI VLKANOVÁ – VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! PREDAJ ALEBOMožNÝ AJ PRENÁJOM !

Reality Vlkanová

Priestor pre sklad | Vlkanovská cesta | 3,366 m²

AB ESTATE / Ponúkame na predaj výrobnú halu so skladmi a vlastným parkovaním spolu s podielmi n

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Vlkanová

900,000 € 267 €/m²

Vidiecka usadlosť v obci Lubina s 2755m2 pozemkom

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj peknú vidiecku usadlosť v obci Lubina vzdialenú len pár minút od okresného m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lubina

149,900 € 750 €/m²

!NOVÁ CENA! NA PREDAJ VEĽKÝ REKREAČNÝ POZEMOK (4012 m2), S CESTOU, KRÁSNY DUB - HORNÁ SÚČA

Reality Horná Súča

Rekreačný pozemok | 412 m²

TUreality ponúka na predaj veľký rekreačný pozemok (až 4012 m2), nachádzajúci sa v extraviláne

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Súča

39,990 € 97 €/m²

PREDAJ ARÉALU V CENTRE PREŠOVA 22 000 m2

Reality Prešov

Priestor pre výrobu | Čapajevova | 22,000 m²

Správca konkurznej podstaty Pospíšil & Partners, k.s. ponúka na predaj rozsiahly komerčný areál

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Priestory na predaj Prešov

Cena dohodou

Chata - Ľudvíkov Dvor – Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

Chalupa, rekreačný domček | Ludvikov dvor | 50 m²

Na predaj chata s pozemkom v lokalite Ľudvíkov Dvor – Košice Šaca Ponúkame na predaj murovanú

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Šaca

99,000 € 1980 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23068)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie