2-izbový apartmán v komplexe Royal Sun – Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Hľadáte apartmán v obľúbenom rezorte, ktorý je ideálny na oddych aj prenájom? Táto nehnuteľnos

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj

99,000 € 1707 €/m²

TUreality predáva stavebný pozemok v obci Bodice.

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 700 m²

TUreality predáva 700 m² stavebný pozemok v Bodiciach… a toto sa fakt nevidí každý deň. Slnko

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

104,999 € 150 €/m²

Malebná chalupa na predaj na Hriňovských Lazoch, Hriňová- Snohy

Reality Hriňová

Chalupa, rekreačný domček | Snohy | 80 m²

Ponúkame na predaj malebnú chalupu v lone prírody, kde "líšky dávajú dobrú noc", kde signál je

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

85,000 € 1063 €/m²

Reality Hriňová

Rodinný dom | Snohy | 80 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hriňová

85,000 € 1063 €/m²

SIREAL MYJAVA - Na predaj chalupa na polosamote, pri lese, na Myjavských kopaniciach.

Reality Vrbovce

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 125 m²

Ponúkame na predaj chalupu na polosamote, na Myjavských kopaniciach. Ideálna pre tých, ktorí hľ

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrbovce

63,000 € 504 €/m²

Stavebný pozemok - Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 600 m²

TUreality ponuka – Stavebný pozemok v obci Jelenec • Rozloha 600 m² • Všetky inžinierske sie

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

67,999 € 113 €/m²

Investičná príležitosť - Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 300 m²

TUreality ponuka exkluzívne – Diskrétna investičná nehnuteľnosť – Zlaté Moravce • 10 izieb •

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

232,000 € 773 €/m²

TU reality ponúka rodinný dom 16 min od Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 1,073 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

210,000 € 196 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom , Staničná ulica , Veľké Kapušany, okres Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | Staničná | 100 m²

Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom vo Veľkých Kapušanoch – ideálny na rekonštrukciu podľa

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Michalovce

84,990 € 850 €/m²

Na predaj 4 izbový byt s garážou v obci Chynorany, 85m2

Reality Chynorany

4 izbový byt | 85 m²

Najskôr si pozrite video: youtu.be/jA0S4_krBQY TUreality ponúka na predaj priestranný, čiasto

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Chynorany

116,000 € 1365 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Hriňová

Vidiecky dom | Snohy | 80 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hriňová

85,000 € 1063 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj exkluzívne stavebné pozemky v Okoličnom

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,658 m²

TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v intraviláne obce Oko

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

180 €/m2 180 €/m2

TUreality ponúkajú na predaj lukratívny pozemok v Okoličnom

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 792 m²

TUreality ponúkajú na predaj atraktívny stavebný pozemok nachádzajúci sa v mestskej časti Okol

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

180 €/m2 180 €/m2

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V OVČIARSKU S PROJEKTOM RD, 540m2

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením a projektom v obci Ovčiarsko o celkov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

48,000 €

PREDAJ - administratívnych a výrobno-skladových priestorov v Šamoríne

Reality Šamorín

Objekt pre obchod | Bratislavská | 2,735 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj administratívne a výrobno-skladové priestory v centre m

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

1,400,000 € 512 €/m²

Rodinný dom vhodný aj ako 2 samostatné byty – Domaniža

Reality Domaniža

Rodinný dom | Hlavná | 293 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej obci Domaniža

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Domaniža

319,900 € 1092 €/m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v Lipt.Mikuláši-Okoličné

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | 1,384 m²

TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt vhodný na podnikanie aj bývanie, ktorý poskytuje

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

390,000 € 282 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj trvalý trávnatý porast v k.ú Hybe

Reality Hybe

Lúka, pasienok | 14,585 m²

TUreality ponúkajú na predaj dva pozemky vedené ako trvalý trávnatý porast nachádzajúci sa v ka

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hybe

277,115 € 19 €/m²

1-izbový byt, Jasovská ul., pri električkovej trati, Petržalka, BA V

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Jasovská | 34.8 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený, čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt, situovaný na 5.po

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4741 €/m²

Pokojné bývanie s vlastnou záhradkou: 3-izbový byt v Ludaniciach.

Reality Ludanice

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária TOREA ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ludanice

125,000 € 1667 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Kovarciach s garážou a záhradou.

Reality Kovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v obci Kov

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kovarce

153,000 € 765 €/m²

PREDAJ - obchodný priestor – Krušovce na hlavnom ťahu TO – PE

Reality Topoľčany

Obchodné priestory | Dolné Chlebany | 150 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj obchodný priestor situovaný v obci Krušovc

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Topoľčany

135,000 € 900 €/m²

Miesto pre rodinný život – 4-izbový dom s garážou v Novej Bani.

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Kamenárska | 150 m²

Dom ponúka pokojné bývanie s dostatkom priestoru pre každodenný rodinný život. Realitná kancel

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

129,900 € 866 €/m²

Bývanie, podnikanie – polyfunkčný objekt + chata, Krnča 1884 m2

Reality Krnča

Obchodné priestory | Nezadaná | 500 m²

Realitná kancelária TOREA Topoľčany ponúka na predaj polyfunkčný objekt s možnosťou bývania aj

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Krnča

200,000 € 400 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23070)
Upresniť hľadanie