VÝNIMOČNÁ PRÍLEŽITOSŤ na predaj RODINNÝ DOM v REKONŠTRUKCII NA MIERU

Reality Borčice

Rodinný dom | 120 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom po rekonštrukcii s veľkým pozemkom Predstavte si pokojn

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Borčice

219,990 € 1833 €/m²

Rezervované TUreality ponúka na PREDAJ 2izb BYT ROZKVET PB INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt – IDEÁLNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ aj štartovacie bývanie

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

99,990 € 2000 €/m²

2-izbový byt v TOP lokalite Púchova

Reality Púchov

2 izbový byt | 50 m²

Byty na Rastislavovej ulici v meste Púchov sa na trhu dlho neohrejú. Dôvod je jednoduchý – ide

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Púchov

138,000 € 2760 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok 709 m² – výhľady_pokojná lokalita, Jasenica

Reality Jasenica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 709 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 709 m² v obci Jasenica, približne 10 km od mesta Považská B

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jasenica

50,500 € 71 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KYJEVSKÁ ULICA ! 3-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Rožňava

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt bez balkóna na sídlisku Juh na Kyjevskej ulici, v okolí kom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rožňava

Cena dohodou

PREDAJ, Rodinný dom s potenciálom na rekonštrukciu a pozemkom 644 m2, PATA

Reality Pata

Rodinný dom | Agátová | 95 m²

DAJAreality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v pokojnej časti obce Pata, montovanú stavbu

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pata

180,000 € 1895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OPATOVÁ - PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM s PRAKTICKOU DISPOZÍCIOU

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 830 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej mestskej časti Opatová. Tento dom z

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

145,000 € 175 €/m²

Vlastné bývanie s parkovaním či investícia za rozumnú cenu

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 43.18 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vám poskytne dostatok priestoru, súkromia a zároveň krásny výhľad na mes

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

149,000 € 3451 €/m²

///REZERVOVANÉ /// 3.izb slnečný byt +garáž Chtelnica

Reality Chtelnica

3 izbový byt | Jilemnického | 70 m²

Predáme 3.izbový slnečný byt na vyvýšenom prízemí Jilemnického ulica blízko centra obce. Byt má

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Chtelnica

126,900 € 1813 €/m²

Na predaj dom v Egyházasgerge za 49 000 eur

Reality Egyházasgerge

Rodinný dom | Maďarsko | Egyházasgerge

Na predaj rodinný dom vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez nutnosti rekonštrukcie. Dom má pekn

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Egyházasgerge

49,000 € 408 €/m²

Útulný rodinný dom s krásnou terasou v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pútnická | 300 m²

DUO REAL, spol. s r.o. ponúka na predaj mutifunkčný rodinný dom v žiadanej lokalite v Záhorskej

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

450,000 € 1500 €/m²

Rekreačná chalupa s pozemkom 527 m2 v Malej Lehote

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 78 m²

TUreality Vám ponúka na predaj kompletne zariadenú poschodovú rekreačnú chatu, chalupu s úžitko

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

76,900 € 986 €/m²

Exkluzívna ponuka pod Zoborom – dom s výhľadom na pyramídu

Reality Nitra

Rodinný dom | Ružová | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne postavený rodinný dom v radovej zástavbe na Ružovej ulici, v lu

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Nitra

268,920 € 1345 €/m²

REZERVOVANÉ Útulný 3-izbový byt v Sotinej

Reality Senica

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na ulici Gen

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senica

102,000 € 1594 €/m²

4-izbový byt s dvomi balkónmi, 86 m2, ILAVA - Medňanská ul.

Reality Ilava

4 izbový byt | Medňanská | 86 m²

Na predaj: priestranný 4-izbový byt s dvomi balkónmi, 86 m² – Ilava, Medňanská ulica Ponúkam

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ilava

150,000 € 1744 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám tehlový 3 izbový byt v centre v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | centrum | 70 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt s balkónom

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,290 € 1876 €/m²

Znížená cena! Predám rodinný dom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 0 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v t

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

194,000 €

Exkluzívne! Predám rodinný dom s garážou v obci Bešeňov

Reality Bešeňov

Rodinný dom | Bešeňov | 120 m²

Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 5 izbový rod

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bešeňov

149,000 € 1242 €/m²

Znížená cena! Rodinný dom v Palárikove

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Palárikovo | 120 m²

VIDEO: youtube.com/watch?feature=shared&v=-mD_JV5mV5U Realitná kancelária Real Property & Cons

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

155,000 € 1292 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne! Predám 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 150 m²

Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový rod

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

229,900 € 1533 €/m²

Pozemok Podhradová Košice

Reality Košice-Sever

Pozemok pre rodinné domy | 1,055 m²

Bývanie s najkrajším výhľadom na Košice: Pozemok s nekonečným potenciálom na Podhradovej. TUrea

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

272,000 € 258 €/m²

Predaj 5-izbový dom v Kameňanoch, okres Revúca

Reality Kameňany

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Čiastočne zrekonštruovaný dom s dvomi poschodiami, pivnicou a garážou v obci Kameňany. Spoločn

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kameňany

99,900 € 400 €/m²

člen NARKS

KH-1061, 4-izbový dom s veľkým pozemkom Rozhanovce

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Družstevná | 120 m²

Pokojné bývanie s atmosférou domova, veľkým pozemkom, jazierkom a garážou. Dom po čiastočnej re

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rozhanovce

350,000 € 2917 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt, 84m2 + loggia – Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Šafárikova | 84 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú skvelú príležitosť na kúpu veľkometráž

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

248,000 € 2952 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie