Na predaj 3-izbový zrekonštruovaný a zariadený byt v Skalici

Reality Skalica

3 izbový byt | Pod Hájkom | 73.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v meste Skalica na obľúbenej a poko

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Skalica

129,500 € 1760 €/m²

Mucha Estate | Rezervovaný! | PÁROVCE | 1-izbový byt v centre Nitry s potenciálom prerobenia na moderný 2-izbový

Reality Nitra

1 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Mucha Estate exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt v centre Nitry na Párovciach s potenciálo

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,900 € 2640 €/m²

Na predaj garsónka - Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Garsónka | 25 m²

Pripravujeme pre vás na predaj čiastočne zrekonštruovanú garsónku na Nábrežnej ulici, ktorá je

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

69,900 € 2796 €/m²

PREDAJ rodinného domu - Horný Turček, okres Turčianske Teplice

Reality Turček

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Realitná kancelária REALITY Fair ponúka na predaj útulný rodinný dom v obci Horný Turček okres

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Turček

59,000 € 393 €/m²

HF&HD | PREDAJ - jedinečný 7-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v mestskej časti Rača - Bratislava

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Úžiny | 277 m²

Home Financial & Housedesign realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 7-iz

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 2162 €/m²

Garáž v Dolnom Kubíne- Banisko

Reality Dolný Kubín

Garáž | Chočská | 21 m²

Ponúkam na predaj murovanú radovú garáž o výmere 21 m² (zastavaná plocha a nádvorie) v lokalite

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Dolný Kubín

27,500 € 1310 €/m²

100PRO | EXKLUZÍVNA VILA S INTERIÉROVÝM BAZÉNOM A REPREZENTATÍVNYM PRIESTOROM – MILOSLAVOV

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Centrálna | 1,000 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú rodinnú vilu, ktorá spája luxusné bývanie, súkromie a široké možno

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

890,000 € 890 €/m²

Investičná príležitosť v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Obchodné priestory | Kapitána Nálepku | 248.2 m²

Podnikajte vo vlastnom: Multifunkčný komerčný priestor s veľkým potenciálom v Dubnici nad Váhom

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj 2 izbový byt, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM 2-izbový byt – Bernolákova, Košice Hľadáte

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

204,990 € 4100 €/m²

Stavebný pozemok, Kapušany, okres Prešov, 843 m2

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 843 m²

Skôr, ako začnete čítať text inzerátu, pozrite si k tomu video: https://youtu.be/C2A0tYdUK4o TU

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

79,900 € 95 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3 izbového bytu s logiou, 64,9 m2 v BA Petržalke, Lachová ul, zvýšené prízemie, čiast. rekonštrukcia.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 64.9 m²

Ponúkame na predaj 3- izb. byt v Bratislave – Petržalke na Lachovej ul. Byt o výmere 64,9 m2 sa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3806 €/m²

PRIESTRANNÝ, SVETLÝ 3-IZB. BYT SO ZÁHRADOU A GARÁŽOU V MALEBNEJ OBCI SVÄTÝ ANTON

Reality Svätý Anton

3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame V

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Svätý Anton

99,900 € 1611 €/m²

SKUTOČNE VEĽKÝ BYT S 2 LODŽIAMI VO VÝBORNEJ LOKALITE A PEKNÝM VÝHĽADOM

Reality Zvolen

2 izbový byt | 79 m²

Obhliadky robím aj cez víkend a neskôr večer, tak neváhajte a volajte za obhliadku. Ponúkame Vá

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

156,990 € 1987 €/m²

SIREAL MYJAVA - MYJAVSKÉ KOPANICE – SLNEČNÝ RODINNÝ DOM NA POZEMKU 2000 m² | BÝVANIE AJ CHALUPA

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Predstavte si pokojné bývanie uprostred prírody myjavských kopaníc, kde vás ráno víta ticho, ze

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Stará Turá

145,000 € 1208 €/m²

REZERVOVANÝ - 4-IZBOVÝ BYT | LOGGIA | VÝHĽAD NA MESTO | KOŠICE – KPT. JAROŠA

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 79 m²

Bc. Michael Moroz, RSc. a MM real ponúkajú na predaj 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Koši

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

214,990 € 2721 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA | NA PREDAJ | INVESTIČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S VÝNIMOČNÝM POTENCIÁLOM V ŠIRŠOM CENTRE KOŠÍC

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť v Košiciach, ktorá má reálny potenciál zhodnotenia, flexibilné

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

849,990 € 2429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa - 3-izb. byt Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 70 m²

Hľadáme pre klienta 3- izb. byt v Zlatých Moravciach, v pôvodnom stave, aj prerobený. Lokalita

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

110,000 € 1571 €/m²

Kúpa -1-izb. bytu Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

1 izbový byt | 40 m²

Hľadáme pre klienta 1- izb. byt v Zlatých Moravciach, v pôvodnom stave, aj prerobený. Lokalita

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

85,000 € 2125 €/m²

Kúpa- 2-izb. byt Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | 55 m²

Hľadáme pre klienta 2- izb. byt v Zlatých Moravciach, v pôvodnom stave, aj prerobený. Lokalita

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

90,000 € 1636 €/m²

NA PREDAJ, Rodinný dom – vhodný na rekonštrukciu

Reality Horňany

Rodinný dom | 151 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Horňany, len približne 20 minút jazdy od

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Horňany

70,900 € 470 €/m²

Rodinný dom v obci Kosihovce

Reality Kosihovce

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej obci Kosihovce, okres Veľký Krtíš sa nachádza v t

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kosihovce

Info v RK

2i STRED VYHĽADAVANÁ LOKALITA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a svetlom zaliaty 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

148,990 € 2191 €/m²

TU reality Vám ponúka na predaj rodinný dom alebo víkendovú chatu v blízkosti Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 981 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom so samostatnou garážou na poze

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

95,000 € 97 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom

Reality Šelpice

Rodinný dom | Pažitná | 260 m²

!!REZERVOVANÉ!! CASMAR RK ponúka na predaj starší, no veľmi zachovalý a priestranný rodinný do

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šelpice

350,000 € 1346 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie