REZERVOVANÉ / 3- izbový byt v centre obce, Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | M.R. Štefánika | 62.4 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt o výmere 62,40 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zate

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný a slnečný 4-izbový dom v obci Mýtna Nová Ves

Reality Ludanice

Rodinný dom | Mýtna Nová Ves | 145 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Mýtna Nová Ves, ktorý zaujme zachovalým stavo

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ludanice

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

DUCHONKA - CHATOVÁ OSADA JONAQ

Reality Prašice

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 650 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Rekreačný areál v srdci obľúbeného strediska Duchonka Ponúkame na predaj

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Prašice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

ŠIKOVNÝ 3-IZBOVÝ BYT

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 64 m²

Ponúkame na predaj šikovný 3-izbový byt v Handlovej s výmerou 64 m², nachádzajúci sa v dobrej a

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,800 € 1247 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DOM ZA CENU BYTU JACOVCE

Reality Jacovce

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jacovce, len pár minút od Topoľčian. Nachádza sa na rovin

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jacovce

112,000 € 1120 €/m²

REZERVOVANÉ 4- IZBOVÝ DOM – HRUŠOVANY

Reality Hrušovany

Rodinný dom | 110 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Hrušovany s výborným dopravným napojením na Nitr

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

Cena dohodou

3-izbový byt v centre mesta s balkónom a 2 pivnicami

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=Z6GCX6F6s8U Ponúkame na predaj 3-izbový byt

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

145,000 € 2231 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom pri priehrade, Tesáre – bývanie aj chalupa v srdci prírody

Reality Tesáre

Rodinný dom | Nezadaná | 83 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Hľadáte pokojné miesto na bývanie alebo ideálnu víkendovú chalupu, kde si skutoč

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tesáre

90,000 € 1084 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priestranný 3-izbový rodinný dom v obci Tvrdomestice

Reality Tvrdomestice

Rodinný dom | Nezadaná | 149 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom situovaný v tichej časti obce Tvrdomestice, s veľkorysým poz

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tvrdomestice

89,900 € 603 €/m²

REZERVOVANÉ RD BEHYNCE S DVOMI GARÁŽAMI A VEĽKÝM POZEMKOM

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 190 m²

Ponúkame na predaj udržiavaný rodinný dom v obci Behynce s dvomi garážami a veľkorysým pozemkom

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj,rodinný dom v obci Rovňany,okres Poltár

Reality Rovňany

Rodinný dom | 200 m²

Exkluzívne PONUKA NA PREDAJ: DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM V OBCI ROVŇANY Ponúkame Vám na predaj p

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rovňany

67,000 € 335 €/m²

AZ. Na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 260 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej, obľúbenej a strategicky výho

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 2265 €/m²

Na predaj rodinný dom, Belá - Dulice

Reality Martin

Rodinný dom | 559 m²

Skopírujte si link na video: youtube.com/watch?v=tSjQwiDa_pM __________________________________

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izb. RD s veľkým pozemkom - Turzovka

Reality Turzovka

Rodinný dom | Na kempe | 160 m²

Ponúkame na predaj RD s veľkým pozemkom. Okrem domu sa na pozemku nachádza aj väčšia stodola a

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turzovka

195,000 € 1219 €/m²

NA PREDAJ Exkluzívne obchodné priestory v centre mesta

Reality Poprad

Obchodné priestory | 50 m²

TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ výnimočný obchodný priestor situovaný priamo v centre mesta Poprad,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Poprad

172,000 € 3440 €/m²

TUREALITY PRIPRAVUJE NA PREDAJ Stavebný pozemok s výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Kežmarok

Pozemok pre bytovú výstavbu | 730 m²

TU REALITY PRIPRAVUJE NA PREDAJ Stavebný pozemok. TATRY V OBÝVAČKE? PRESTAŇTE SNÍVAŤ, ZAČNITE

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

149,999 € 205 €/m²

Podnikanie a bývanie v jednom /širšie centrum mesta/

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Železničná | 300 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI LUČENCA – PODNIKANIE AJ BÝVANIE 🔹 Ponúkam na predaj zaujímavú i

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

275,000 € 917 €/m²

Stavebný pozemok Nemčice 1459m2 vhodný aj na dva RD

Reality Topoľčany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,459 m²

TUreality ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nemčice s výmerou 1459 m². Pozemo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčany

108,000 € 74 €/m²

Predaj rodinného domu Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Zadná | 267 m²

Rodinný dom je situovaný na slnečnom pozemku v kľudnej lokalite obce Čierny Balog vzdialenej ib

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Čierny Balog

149,000 € 558 €/m²

Hľadáme rodinné domy v okolí Nitry. Ponúknite!

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Vážení susedia, v našej RK sme naozaj úspešní – až tak, že z našej ponuky sme už predali takmer

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Kúpime 2i byt v Nitre. Ponúknite!

Reality Nitra

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Pre konkrétneho klienta s predschváleným úverom hľadám 2-3i byt v Nitre, najmä sídlisko Klokoči

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

RARITA V SENCI: 12-árový pozemok s domom v širšom centre!

Reality Senec

Rodinný dom | 120 m²

Hľadáte priestor, ktorý sa dnes už nevidí? Ponúkame 3,5-izbový rodinný dom na kráľovskom pozemk

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

349,999 € 2917 €/m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt 62 m² – Ružinov, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom s veľkým pozemkom a kompletnými sieťami v Trenčianskych Stankovciach

Reality Trenčianske Stankovce

Rodinný dom | 1,054 m²

TUreality ponúka na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom o výmere 1 054 m2, nachádzajúci

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Stankovce

173,000 € 164 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1402)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie