Na predaj murovaná garáž – Trnava

Reality Trnava

Garáž | Študentská | 20 m²

!!ZNÍŽENÁ CENA!! CASMAR RK, vo výhradnom zastúpeni klienta, ponúka na predaj murovanú, samosta

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Trnava

28,000 € 1400 €/m²

DMPD real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v meste Handlová

Reality Handlová

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária DMPD , Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v centre mesta Handlová. Rozloha

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Handlová

58,000 € 1033 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na ulici A. Stodolu v meste Prievidza.

Reality Prievidza

3 izbový byt | A. Stodolu | 62 m²

DMPD Real ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s rozlohou 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej a

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Prievidza

113,500 € 1831 €/m²

REZERVOVANÉ -Priestranný 4-izbový byt v Ilave – ideálny základ pre moderné bývanie podľa vašich predstáv

Reality Ilava

4 izbový byt | Ľ. Štúra | 89.54 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v meste Ilava, ktorý v sebe spája veľkorysú výmeru,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ilava

Info v RK

TOP PONUKA: Dom s dušou len pár minút od Lučenca – bývanie, chalupa aj investícia v jednom!

Reality Stará Halič

Rodinný dom | 120 m²

Hľadáte miesto, kde si konečne oddýchnete od ruchu mesta, no zároveň budete mať všetko na dosah

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Stará Halič

95,000 € 792 €/m²

Na predaj veľký rodinný dom záhrada pri Hlohovci, Koplotovce.

Reality Koplotovce

Rodinný dom | nemá | 750 m²

Na predaj veľký rodinný dom, Koplotovce, pri Hlohovci. K domu je záhrada o rozlohe 750 m2. Šírk

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Koplotovce

190,000 € 253 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI STREKOV - ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Strekov

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký a priestranný rodinný dom v obci Strekov. Plocha: úžitková 200m2,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Strekov

56,500 € 283 €/m²

Predám chalupu na Myjave.

Reality Stará Myjava

Chalupa, rekreačný domček | 600 m²

TUreality ponúka na predaj vidiecky dom na Starej Myjave s pozemkom o výmere 600 m² Ponúkame na

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Myjava

129,990 € 217 €/m²

Centrum mesta + tri lodžie - bývanie, ktoré si zamilujete

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 85 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

Cena dohodou

Na predaj: tri poľnohospodárske objekty – Družstevná pri Hornáde

Reality Družstevná pri Hornáde

Družstvo, chovateľský objekt | Prešovská | 5,625 m²

Ponúkame na predaj tri samostatné jednopodlažné objekty situované v areáli družstevného dvora v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Družstevná pri Hornáde

260,000 € 46 €/m²

NA PREDAJ Záhrada s chatkou v Poprade

Reality Poprad

Záhrada | 312 m²

TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ jedinečnú záhradku situovanú v pokojnej lokalite v Poprade, ideálnu

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Poprad

48,000 € 154 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 72 m²

🔥VMREALITY ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Martine – časť Ľadoveň Byt o výmere 72

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

136,000 € 1889 €/m²

Predám priestranný, slnečný 3i byt Tlmače - Lipník

Reality Tlmače

3 izbový byt | 69 m²

Predám priestranný, slnečný 3i byt Tlmače - Lipník Hľadáte domov pre svoju rodinu, ktorý si c

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Tlmače

79,999 € 1159 €/m²

TUreality ponúkajú na predaj trávnatý porast v lukratívnej časti Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Lúka, pasienok | 0 m²

TUreality ponúkajú na predaj trávnatý porast v rekreačnej časti Ondrašová o výmere 433m2.Pozemo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

25,000 €

Slnečný rovinatý pozemok (605 m2) v obci Dolná Tižina

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 605 m²

Realitná kancelária TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v mal

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

89,900 € 149 €/m²

REZERVOVANÝ, 4-izbový byt, 100 m²

Reality Snina

4 izbový byt | Kukučínova | 100 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt o výmere 100 m² nachádzajúci sa na 5. poschodí z 8

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Snina

119,900 € 1199 €/m²

RD blízko hraníc Bódvaszilas

Reality Turňa nad Bodvou

Rodinný dom | Moldavská cesta | 120 m²

Linkhouse real s.r.o ponúka na predaj RD v Bódvaszilas - Maďarsko . 3 izbový RD sa nachádza v t

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Turňa nad Bodvou

Info v RK

Predáme chatu vo Valaskej Belej

Reality Valaská Belá

Chalupa, rekreačný domček | 40 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú, štýlovú rekreačnú chatu v tichej a vyhľadávanej lokalite Valaská

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valaská Belá

84,000 € 2100 €/m²

Na predaj väčší pozemok vhodný na výstavbu dvoch rodinných domov v obci Dolná Tižina o celkovej výmere 1453m2

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 1,453 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu až dvoch rodinných domov v obci Dolná Tiž

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

179,900 € 124 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK VHODNÝ NA VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU V OBCI DOLNÁ TIŽINA O CELKOVEJ VÝMERE 605m2

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 605 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Dolná Tižina. Pozem

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

89,900 € 149 €/m²

REZERVOVANÉ Predáme trojizbový byt v Novej Dubnici s dvoma balkónmi

Reality Nová Dubnica

3 izbový byt | 65 m²

Popis nehnuteľnosti Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový by

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

117,000 € 1800 €/m²

NA PREDAJ 3-izbový byt v centre mesta Turzovka

Reality Turzovka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah? Tento 3-izbový byt v centre mesta Turzovka vás prekv

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Turzovka

141,900 € 2027 €/m²

Rodinný dom s krásnym 18 á pozemkom ( stavebným) - Nové Sady

Reality Nové Sady

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj príjemný Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, s letno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

164,900 € 1586 €/m²

Udržiavaný 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m2 v príjemnom prostredí bratislavského Ružinova , neďaleko Martinského cintorína

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

TUreality ponúkajú 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m2. K bytu patrí príjemná hlboká loggia

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

214,999 € 4574 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie