KH-1061, 4-izbový dom s veľkým pozemkom Rozhanovce

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Družstevná | 120 m²

Pokojné bývanie s atmosférou domova, veľkým pozemkom, jazierkom a garážou. Dom po čiastočnej re

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rozhanovce

350,000 € 2917 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt, 84m2 + loggia – Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Šafárikova | 84 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú skvelú príležitosť na kúpu veľkometráž

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

248,000 € 2952 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ-3 izbový byt, Košice – Západ, ul. Trieda SNP pri nemocnici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | SNP | 55 m²

REZERVOVANÉ - Spoločnosť Impulz Real a Ing. Marcela Almužňáková ponúkajú exkluzívne na predaj 3

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Predaj rodinného domu, Medzev, Košice - okolie pozemok

Reality Medzev

Rodinný dom | Štóska | 107 m²

REZERVOVANÉ - Hľadáte pokojné vidiecke bývanie s veľkým pozemkom a možnosťou rozšírenia bývania

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Medzev

139,900 € 1307 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj chaty Košice – výhľad, ticho a relax v objatí prírody,

Reality Košice-Sever

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Únik od ruchu mesta, no stále na dosah! Objavte čaro chaty s neopakovateľným výhľadom na Košice

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Sever

89,900 € 1284 €/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť: Polyfunkčná budova 1 000m², Košice-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Zádielská | 1,020.77 m²

Impulz Real a Gabriela Ferenczová exkluzívne ponúkajú na predaj polyfunkčnú budovu vo vyhľadáva

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 4 izbový byt 72 m² + loggia – Brigádnická

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Brigádnická | 72 m²

REZERVOVANÉ - 4-izbový byt 72 m² s loggiou – Košice-Západ, Brigádnická ulica Komfortné rodinné

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

219,990 € 3055 €/m²

člen NARKS

Predáj pozemky vo Hviezdoslavove rôzne rozmery

Reality Hviezdoslavov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Predaj. 6ks stavebných pozemkov vo Hviezdoslavove od 591m2,635m2,750m2,808m2,845m2

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hviezdoslavov

125,000 €

Slnečný čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt, Dlhé Diely 38m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 38 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný, čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt v kľudnej lokalite B

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

164,999 € 4342 €/m²

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt s loggiou, 81m2

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Levočská | 80 m²

Na predaj ponúkame 3 izbový byt s dvoma loggiami na Levočskej ulici blízko centra mesta. Posch

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom, krbom a garážou – Hatné

Reality Hatné

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

Na predaj: 3‑izbový byt s balkónom, krbom a garážou – Hatné, ZNÍŽENÁ CENA 130.000 EUR. Ponúkam

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hatné

130,000 € 1667 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom pri parku v Lučenci – priestor, štýl a súkromie v dokonalej harmónii

Reality Lučenec

5 a viac izbový byt | 260 m²

Reality Novohrad vám predstavuje výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája eleganciu, funkčnosť a jed

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lučenec

249,000 € 958 €/m²

TURANY- krásna chata na pozemku 700m2

Reality Turany

Chalupa, rekreačný domček | Černík | 24 m²

Potrebujete , súkromie, upravený pozemok, okrasné dreviny, kvety, to všetko s veľkým pozemkom,

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turany

38,000 € 1583 €/m²

priestranný 4izbový byt Nový Martin

Reality Martin

4 izbový byt | Majerná | 111.76 m²

Priestranný byt pozostáva z 3 obytných miestností a 1 galérie, ktorá vytvára priestor pre 4.mie

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 1879 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM 3+1, DCA časť Prejta/1000m2/

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v Dubnici nad Váhom, v pokojnej a vyhľadávanej časti Pre

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Predám garáž vo vyhľadávanej lokalite Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

Garáž | 16 m²

TUreality ponúka na predaj radovú garáž na Popradskej ulici v Košiciach - Terasa. Je suchá, udr

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

33,000 € 2063 €/m²

NA PREDAJ Slnečná záhrada s chatkou v lukratívnej lokalite mesta Svit

Reality Svit

Záhrada | 322 m²

TUreality ponúka na predaj slnečnú záhradu v záhradkárskej osade vo Svite o výmere 322 m² + pod

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svit

31,500 € 98 €/m²

AZ. Štýlová chalupa vo výbornom stave na samote nad Krásnom nad Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú chalupu situovanú nad Krásnom nad Kysucou, kde si vychutnáte maxim

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krásno nad Kysucou

130,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Na predaj trojizbový byt s loggiou - Kanianka - s parkovaním

Reality Kanianka

3 izbový byt | 72 m²

REZERVOVANÉ Chcete bývať na tichom, kľudnom mieste v blízkosti prírody? Volám sa Ján Mokrý a p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Kanianka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na Predaj 3-izbový byt s terasou TRI VEŽE - TOP VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

459,000 € 5100 €/m²

Výnimočná investičná príležitosť! Stavebný POZEMOK 1611 m² s potenciálom viacerých domov, Budmerice

Reality Budmerice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,611 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardne veľkú, rovinatú parcelu o výmere 1611 m², situovanú v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

183,990 € 114 €/m²

PREDÁM 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V TRNOVCI NAD VÁHOM (okr. Šaľa)

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | 1,086 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny na rekonš

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

174,980 € 161 €/m²

Rodinný dom na rekonštrukciu – ideálna príležitosť vytvoriť si bývanie podľa seba

Reality Osuské

Rodinný dom | 301 m²

Osuské | pozemok 301 m² | skvelý potenciál Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobiť presne podľa

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Osuské

49,990 € 166 €/m²

AZ. Predaj 3i bytu vo Vlčkovciach

Reality Vlčkovce

3 izbový byt | 69 m²

AZ. Ponúkame na predaj zaujímavý a štýlovo prerobený 3-izbový byt vo Vlčkovciach. Ůžitková ploc

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vlčkovce

129,000 € 1870 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30397)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie