Rodinný dom | Nezadaná | 1,340 m²
Hľadáte pokojné bývanie v príjemnej obci s výbornou dostupnosťou do okresného mesta? Ponúkame n
135,000 € 101 €/m²
Záhradná chatka | 399 m²
Na predaj murovaná chata so záhradou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej osade Hájky v meste Ska
36,000 € 90 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 181 m²
Na predaj zrekonštruovaný 3izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Dubovce, okres Skalica.
172,000 € 950 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²
HRF REALITY ponúka na predaj obchodný (nebytový) priestor, ktorý sa nachádza v panelovom bytovo
69,500 € 1086 €/m²
Obchodné priestory | 64 m²
69,500 € 1086 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
TU reality ponúka 1-izbový byt, Terasa – 30 m², TOP lokalita Hľadáš štartovací byt alebo inves
157,999 € 5267 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
TU reality ponúka 1-izbový byt | 36 m² | 163 999 € | Košice – Sever Hľadáš štartovací byt alebo
163,999 € 4556 €/m²
3 izbový byt | Ružinovská | 98 m²
Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívny kúsok šikovného veľkometražného 3 izbového bytu
216,000 € 2204 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v Nových Zámkoch, situovaný vo vyhľadávanej lokalite l
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 61 m²
TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt – IDEÁLNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ aj štartovacie bývan
149,000 € 2443 €/m²
Rodinný dom | 541 m²
NOVINKA - VÝNIMOČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM V SRDCI LIPTOVA - UŽ ČOSKORO LEN V M
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | Staničná | 82 m²
Ponúkame na predaj udržiavaný obchodno-prevádzkový priestor v širšom centre Galanty. Objekt sa
139,999 € 1707 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
TUreality PRIPRAVUJE na predaj priestranný 1-izbový byt v Prešove, na sídl. III, Prostejovská u
129,999 € 3250 €/m²
1 izbový byt | 38.78 m²
TUreality pripravuje do ponuky 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Fončorda. Byt s výmerou
135,000 € 3481 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 536 m²
Slnečný stavebný pozemok vo Veľkom Orvišti čaká na svoj nový príbeh vo výmere 536m2 ????✨ Hľadá
85,990 € 160 €/m²
Garsónka | 28 m²
ŠTARTOVACIA GARSÓNKA S VEĽKÝM POTENCIÁLOM, POVAŽSKÁ BYSTRICA Tu reality ponúka na predaj pries
69,990 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 367 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom rozdelený na 3 samostatné bytové jednotky so
295,000 € 804 €/m²
3 izbový byt | Nová Doba | 54.13 m²
Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-
119,990 € 2217 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 220 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť na Bratislavskej ulici v Trnave, ktorá vďaka svojej polohe, dis
314,900 € 1431 €/m²
3 izbový byt | 66 m²
Hľadáte bývanie bez nutnosti ďalších investícií, v pokojnej lokalite a zároveň s výbornou dostu
130,990 € 1985 €/m²
3 izbový byt | Mickiewiczova | 104 m²
Ponúkame na predaj pekný veľký slnečný byt s veľkou terasou . Výhodná investičná nehnuteľnosť
425,500 € 4091 €/m²
1 izbový byt | Mickiewiczova | 83 m²
335,500 € 4042 €/m²
2 izbový byt | Mickiewiczova | 82 m²
335,000 € 4085 €/m²
Záhradná chatka | Novosady | 30 m²
Výhradne LDreality Vám ponúka na predaj veľkú dvojpodlažnú záhradnú chatku so skvelým vybavením
18,000 € 600 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.