2 izbový byt | 42 m²
Tureality ponúka na predaj 1,5-izbový byt pražského typu na sídlisku Furča v Košiciach. Byt má
169,990 € 4047 €/m²
Priestor pre sklad | 769 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný priemyselný objekt ideálny pre výrobu, skladovanie alebo logist
430,000 € 559 €/m²
2 izbový byt | 66 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v rok
227,000 € 3439 €/m²
Rodinný dom | 1,500 m²
TU Reality ponúka na predaj rodinný dom v obci Zákopčie. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou
164,000 € 109 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom Tento dom zanechá naozaj výborný prvý
389,000 € 1945 €/m²
Rodinný dom | Dolina | 230 m²
Rodinný dom Poľov – slepá ulica pod lesom | 2-generačné bývanie | kompletná rekonštrukcia | poz
369,000 € 1604 €/m²
Rekreačný pozemok | 345 m²
Tureality ponúka na predaj krásnu, staranú záhradku na sídlisku SNP v záhradkárskej oblasti. Na
25,000 € 72 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,272 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačný stavebný pozemok v malebnej chatovej oblasti Horná Marikov
55,000 € 43 €/m²
3 izbový byt | 52 m²
Tureality ponuka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlisku Terasa s výmerou 5
208,999 € 4019 €/m²
Záhrada | 0 m²
TU reality ponuka na predaj rovinatý pozemok využívaný ako záhrada so záhradnou chatkou. Nachád
76,000 €
3 izbový byt | 69 m²
TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na sídlisku juh. Ponúkame na predaj priestranný 3-izbov
114,999 € 1667 €/m²
4 izbový byt | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnou na prodej prostorný apartmán se třemi ložnicemi, s garáží a velkou t
295,000 € 3430 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej atraktivní dům ve středomořském stylu v 1. řadě u moře v
895,000 € 6348 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej krásný dům s bazénem blízko moře, v obci Soline na ostrov
890,000 € 4450 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Vážení susedia, v našej RK sme naozaj úspešní – až tak, že z našej ponuky sme už predali takmer
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
REALITY HOUSE Vám ponúka : Na predaj rodinný dom - štvorec v obci Malčice - časť Hradištská Mo
45,000 € 375 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Piata Avenue EXKLUZÍVNE!!! ponúka na predaj priestranný, zrekonštruovaný dvojgeneračný rodinný
Cena dohodou
Rodinný dom | 165 m²
Cena dohodou
2 izbový byt | 62 m²
Piata Avenue Vám EXKLUZÍVNE!!! ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt o celkovej výmere 62 m
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 7,542 m²
TU reality ponúka na predaj lukratívny pozemok v tichej chatovej oblasti obce Drietoma. Nehnut
31,000 € 4 €/m²
2 izbový byt | 45.4 m²
TU reality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 2-izbový byt** vo vyhľadávanej lokalite v
148,000 € 3260 €/m²
1 izbový byt | 39 m²
TU reality ponúka na predaj priestranný, južne orientovaný 1-izbový byt o výmere 39m2 v centre
85,000 € 2179 €/m²
Objekt pre obchod | Zimná | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj alebo na prenájom obchodné priestory v meste Čierna nad Tisou. ZÁKLADNÉ
150,000 € 300 €/m²
Rodinný dom | 790 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v Kováčovej na krásnom a tichom mieste. Nehnuteľnosť bol
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.