Rodinný dom | 98 m²
Moderný maklér ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v lokalite obec Cabaj - Čápor, čas
249,000 € 2541 €/m²
Rodinný dom | - | 124 m²
Moderný maklér ponúka na predaj netradičný, kompletne zariadený dom so samostatnou bytovou jedn
138,000 € 1113 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s obrovským potenciálom v tichej a vyhľa
110,000 € 1222 €/m²
Rodinný dom | Jilemnického | 378 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný rodinný dom so slnečným pozemkom o výmere 1127 m2 v
Cena dohodou
3 izbový byt | Jesenského | 69 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, čiastočne zariadený 3-izbový byt na Jesenského uli
Cena dohodou
3 izbový byt | Východná | 65 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Výc
143,560 € 2209 €/m²
Rodinný dom | 133 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v obci Oščadnica. Nehnuteľnosť je čiastočne zariade
129,900 € 977 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Znížená cena!! DAJAreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový rodinný dom, posta
123,000 € 1230 €/m²
2 izbový byt | Adlerova | 42 m²
Reality 321 Vám prináša EXKLUZÍVNU ponuku predaja 2 izbového bytu na ulici Adlerova, Košice -
169,900 € 4045 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Na predaj zachovalý murovaný rodinný dom s rovnou strechou, ktorý ponúka veľkorysý obytný pries
184,900 € 925 €/m²
3 izbový byt | Švábska | 65 m²
Divízia BROKERAGE REAL ESTATE spoločnosti Keys Partners, a.s. v zastúpení nášho Klienta Vám v p
169,533.15 € 2608 €/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²
Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa 2 iz
200,000 € 4000 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 429 m²
Tichá lokalita | rovinatý pozemok | pár minút od Piešťan ______________________________________
70,000 € 163 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 154 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na PREDAJ rodinný dom situovaný v pokojnej obci Šuňava s veľkorysým pozemko
149,000 € 968 €/m²
2 izbový byt | Hviezdoslavova | 31.93 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt mes
59,990 € 1879 €/m²
2 izbový byt | 51.07 m²
TUreality ponúka na predaj nádherný, moderne a na mieru zariadený 2-izbový byt s balkónom, situ
262,000 € 5130 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ďurkov | 72 m²
SKVELÁ PONUKA: POZEMOK S CHATOU V OBCI ĎURKOV NEĎALEKO KOŠÍC Ponúkame na predaj pozemok s chat
99,000 € 1375 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
Hľadáte miesto, kde sa história Oravy stretáva s čarom prírody a obrovským potenciálom? Exkluz
259,990 € 1529 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²
Ponúkame na predaj rekreačný rodinný dom na polosamote pod lesom vhodný aj na celoročné použiti
69,900 € 777 €/m²
Apartmán | Bulharsko
Štúdio na predaj v Sunny Day 6 – skvelá investícia 3 km od Slnečného pobrežia Ponúkame vám vý
39,500 € 1463 €/m²
3 izbový byt | Jilemnického | 71 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², nachádzajúci sa na ulici Jilemnického, v lokali
155,000 € 2183 €/m²
2 izbový byt | Haburská | 43 m²
Útulný byt v Ružinove – ideálne bývanie aj investícia Ponúkame na predaj príjemný, priestranný
209,900 € 4881 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Tureality ponúka na predaj 1,5-izbový byt pražského typu na sídlisku Furča v Košiciach. Byt má
169,990 € 4047 €/m²
Priestor pre sklad | 769 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný priemyselný objekt ideálny pre výrobu, skladovanie alebo logist
430,000 € 559 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.