Kancelárie, administratívne priestory | Šancová | 61.77 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta na Šanco
115,000 € 1862 €/m²
Reštauračné priestory | Šancová | 61.77 m²
115,000 € 1862 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Tureality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Sídlisko KVP. Byt sa nachá
278,099 € 4635 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
Tureality ponúka na predaj atraktívny rekreačný pozemok situovaný v pokojnej lokalite v mestske
65,099 €
Garáž | 17 m²
Tureality ponúka na predaj garáž za kalvariou. Garáž sa nachádza v radovej zástavbe s dobrým pr
29,099 € 1712 €/m²
Orná pôda | 800 m²
TUreality ponúka ornú pôdu v obci Jánovce s rozlohou 800m2. Obhliadku je možné dohodnúť na 0413
65,000 € 81 €/m²
Garsónka | Vážska | 30.14 m²
Exkluzívne - ponúkame na predaj garzónku po čiastočnej rekonštrukcii v jednej z najvyhľadávanej
118,000 € 3915 €/m²
Iný priestor | Pod Sokolice | 2,099 m²
NEWHOUSE Vám ponúka exkluzívne na predaj objekt s roziahlymi pozemkami o celkovej výmere 4192 m
Cena dohodou
Rodinný dom | Ul. Komáromi Kacza | 144 m²
Iba u nás! Altagric reality Vám ponúka na predaj 6 izbový poschodový rodinný dom v radovej zást
160,000 € 1111 €/m²
3 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka výnimočný 3-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Považská Bystrica - ide
164,000 € 1976 €/m²
2 izbový byt | 53 m²
Tureality ponúka na predaj zrekonštruovaný 2- izbový byt na juhu, jednu zastávku od auparku. B
189,999 € 3585 €/m²
3 izbový byt | 72 m²
TUreality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Sekčov – Sibírska
170,000 € 2361 €/m²
Rekreačný pozemok | 2,500 m²
TUreality pripravuje slnečný pozemok pri Zlatých Moravciach s krásnym výhľadom. Ponúkam na pred
25,990 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,012 m²
TUreality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1012 m², pripravený na okamžitú výstav
Cena dohodou
3 izbový byt | Berlínska | 80 m²
Hľadáte byt, ktorý ponúkne dostatok priestoru pre celú rodinu a zároveň príjemné bývanie v poko
Info v RK
2 izbový byt | Galaktická | 50 m²
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj 2 - izbový byt v Košiciach. Ak túžite bývať na najzelenšom síd
Cena dohodou
Rodinný dom | 274 m²
Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na predaj výnimočný projekt – tradičný rodinný dom s možn
Cena dohodou
Rodinný dom | Na letisko | 632 m²
Ekluzívne v Y A M I • D O M I na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom so samostatným
319,990 € 506 €/m²
2 izbový byt | Segnerova | 58 m²
Realitná kancelária Y A M I • D O M I po
212,000 € 3655 €/m²
3 izbový byt | Murgašova | 75 m²
Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D
375,000 € 5000 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Realitná kancelária Y A M I • D O M I ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci
319,900 € 1280 €/m²
Výrobný objekt | Kračanská cesta | 45,424 m²
Ponúkame na predaj priemyselný areál v Dunajskej Strede, vhodný na výrobu alebo logistiku. Nehn
Cena dohodou
5 a viac izbový byt | Príkopova | 320 m²
Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 9 izbový mezonetový byt vo vyhľadáv
690,000 € 2156 €/m²
3 izbový byt | Teplická | 57 m²
Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl
234,000 € 4105 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.