Krásny 5-izbový mezonet v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Mezonet | Novohradská | 166.44 m²

Pegas real ponúka na predaj veľkorysý - výborne dispozične riešený 5 - izbový mezonet v atraktí

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

690,000 € 4146 €/m²

SUPER CENA - Rodinný dom v krásnom prostredí v Terchovej - VIDEO

Reality Terchová

Rodinný dom | Nad Oblazom | 120 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 podlažný 4 izbový samostatne s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Terchová

240,000 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Administratívne priestory s vlastným vchodom, terasou a parkovaním na predaj v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Martina Benku | 261 m²

Lukratívne administratívne priestory s vlastným vchodom na predaj v Starom meste sú situované n

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

800,000 € 11 €/m²

2- izbový byt, 50m2, balkón, pivnica, predaj Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 50 m²

CENTRAL ESTATES/ Príjemný čiastočne zariadený 2- izbový byt na predaj v Ružinove na Mierovej ul

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,000 € 4840 €/m²

Na predaj praktický 3 izbový byt v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 67 m²

MEGA realitná kancelária ponúka na predaj trojizbový byt na Partizánskej ulici v Humennom. Byt

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

112,990 € 1686 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ RODINNÉHO DOMU v obci LACKOVCE (HE)

Reality Lackovce

Rodinný dom | 180 m²

MEGA realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ RODINNÝ DOM v obci LACKOVCE, kde sa sp

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lackovce

202,000 € 1122 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom na krásnom pozemku v obci Kamienka (Humenné)!

Reality Kamienka

Rodinný dom | 220 m²

Znížená cena! MEGA realitná kancelária ponúka na predaj poschodový rodinný dom v obci Kamienka

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kamienka

113,900 € 518 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3-izbového bytu v HUMENNOM (sídlisko 2A)

Reality Humenné

3 izbový byt | Puškinova | 63 m²

MEGA realitná kancelária ponúka NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT v HUMENNOM na ulici PUŠKINOVA (sídlisko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

92,500 € 1468 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ-PREDAJ VEĽKÉHO (63 m2) 2-izbového bytu v HUMENNOM

Reality Humenné

2 izbový byt | Nemocničná | 61 m²

MEGA realitná kancelária Vám ponúka na PREDAJ VEĽKÝ 2-izbový byt na ulici Nemocničná v HUMENNOM

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

97,200 € 1593 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt na Sokolovskej ulici v meste Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Sokolovská | 54 m²

MEGA realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt na vyhľadávanej Sokolovskej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

78,000 € 1444 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s balkónom na sidl. pod Sokolejom v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Košická | 73 m²

Mega realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový bys s balkónom na Koš

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

108,000 € 1479 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÁ CENA za PREDAJ 3-izbového BYTU (72 m2) v HUMENNOM ulica LABORECKÁ

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 72.5 m²

HĽADÁTE SVOJ PRVÝ SPOLOČNÝ BYT alebo INVESTÍCIU NA ĎALŠI PRENÁJOM? MEGA realitná kancelária Vá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

114,200 € 1575 €/m²

člen NARKS

AKTUALIZÁCIA CENY-PREDAJ RODINNÉHO DOMU v procese rekonštrukcie v HUMENNOM

Reality Humenné

Rodinný dom | Janka Kráľa | 198.2 m²

Ideálna príležitosť pre tých, ktorí hľadajú HOTOVÝ KONCEPT MODERNÉHO BÝVANIA bez ZDĹHAVÉHO VYBA

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Humenné

194,000 € 979 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované - na predaj ihneď obývateľný rodinný dom v meste Humenné, exkluzívne

Reality Humenné

Rodinný dom | Riečna | 300 m²

Rezervované! MEGA realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom v meste Humenné. Priestra

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2 izbový byt na Sokolovskej ulici v meste Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Sokolovská | 57 m²

MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

81,000 € 1421 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ REKREAČNEJ CHATY NA DOMAŠI časť DOBRÁ

Reality Kvakovce

Chalupa, rekreačný domček | Vodárenská | 130 m²

ÚTULNÁ REKREAČNÁ CHATA V SRDCI PRÍRODY - DOMAŠA, ČASŤ DOBRÁ MEGA realitná kancelária Vám EXKLU

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

176,000 € 1354 €/m²

člen NARKS

PREDAJ RODINNÉHO DOMU v HUMENNOM (časť Dubník)

Reality Humenné

Rodinný dom | Budovateľská | 123 m²

MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM v HUMENNOM vo vyhľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Humenné

270,000 € 2195 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Úprava ceny - Na predaj byt na vynikajúcej adrese - Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Lúčna | 52 m²

Úprava ceny - zľava 2 000,- € ! MEGA realitná kancelária ponúka na predaj príjemný 3 izbový by

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

94,990 € 1827 €/m²

člen NARKS

PREDAJ RODINNÉHO DOMU so záhradou KRÁSNY BROD

Reality Krásny Brod

Rodinný dom | 190 m²

VYMEŇTE RUCH MESTA ZA POKOJ V DOME NA DEDINE, KTORÝ SI ZAMILUJETE NA PRVÝ POHĽAD. MEGA realitn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Krásny Brod

94,900 € 499 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ - veľký 3 izbový byt 8 min od mesta Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Kamenica nC | 86 m²

MEGA realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt len 8 min od mesta Hume

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

80,500 € 936 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v meste Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Třebíčska | 75 m²

Mega realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt na Třebičskej ulici v Humenn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom na sidl.III v Humennom

Reality Humenné

3 izbový byt | Laborecká | 75 m²

Mega realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 75 m² n

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

135,000 € 1800 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj - čiastočne zrekonštruovaná garsónka v Humennom

Reality Humenné

Garsónka | Ševčenková | 22 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj útulnú a prakticky riešenú garsónku o výmere 22 m², s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

58,500 € 2659 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ Zabehnutá prevádzka v obci Kamenica nad Cirochou

Reality Kamenica nad Cirochou

Objekt pre obchod | Osloboditeľov 193 | 64 m²

MEGA realitná kancelária a realitný maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ PREDÁVAJ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Kamenica nad Cirochou

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Upresniť hľadanie