PREDAJ RODINNÉHO DOMU v HUMENNOM (časť Dubník)

Reality Humenné

Rodinný dom | Budovateľská | 123 m²

MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM v HUMENNOM vo vyhľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Humenné

270,000 € 2195 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Úprava ceny - Na predaj byt na vynikajúcej adrese - Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Lúčna | 52 m²

Úprava ceny - zľava 2 000,- € ! MEGA realitná kancelária ponúka na predaj príjemný 3 izbový by

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

94,990 € 1827 €/m²

člen NARKS

PREDAJ RODINNÉHO DOMU so záhradou KRÁSNY BROD

Reality Krásny Brod

Rodinný dom | 190 m²

VYMEŇTE RUCH MESTA ZA POKOJ V DOME NA DEDINE, KTORÝ SI ZAMILUJETE NA PRVÝ POHĽAD. MEGA realitn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Krásny Brod

94,900 € 499 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ Zabehnutá prevádzka v obci Kamenica nad Cirochou

Reality Kamenica nad Cirochou

Objekt pre obchod | Osloboditeľov 193 | 64 m²

MEGA realitná kancelária a realitný maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ PREDÁVAJ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Kamenica nad Cirochou

1 € 0 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 1-IZBOVÉHO BYTU (40 m2) s dvomi balkónmi HUMENNÉ

Reality Humenné

1 izbový byt | Námestie Slobody | 40 m²

HĽADÁTE IDEÁLNU INVESTÍCIU S NÁVRATNOSŤOU alebo TÚŽITE PO ŠIKOVNOM BÝVANÍ S DÔRAZOM NA KOMFORT

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

82,200 € 2055 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ VÝROBNEJ HALY, ADMIN BUDOVY A PLOCHY v HUMENNOM

Reality Humenné

Priestor pre výrobu | Chemlonská | 9,000 m²

MEGA realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ VÝROBNÉ PRIESTORY, SOCIÁLNO-PREVÁDZKOV

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Humenné

400,000 € 44 €/m²

člen NARKS

FOR SALE: MANUFACTURING HALL, ADMINISTRATIVE BUILDING, AND LAND IN HUMENNÉ

Reality Humenné

Priestor pre výrobu | Chemlonská | 9,000 m²

MEGA Real Estate Agency EXCLUSIVELY offers for SALE MANUFACTURING PREMISES, an ADMINISTRATIVE-O

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Humenné

400,000 € 44 €/m²

člen NARKS

PREDAJ RODINNÉHO DOMU v obci KOŠKOVCE

Reality Koškovce

Rodinný dom | 150 m²

MEGA realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ RODINNÝ DOM v obci KOŠKOVCE (okres Hum

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Koškovce

164,000 € 1093 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - čiastočne zrekonštruovaná garsónka v Humennom

Reality Humenné

Garsónka | Ševčenková | 22 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj útulnú a prakticky riešenú garsónku o výmere 22 m², s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

58,500 € 2659 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ LOKALITE–RADVAŇ N/LABORCOM

Reality Radvaň nad Laborcom

Rodinný dom | 1,619 m²

MEGA realitná kancelária Vám ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení klienta NA PREDAJ rodinný dom z kva

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Radvaň nad Laborcom

1 € 0 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VINÁRNIČKOU GIGLOVCE okr. VRANOV n/T

Reality Giglovce

Rodinný dom | 1,565 m²

Hľadáte pokojné bývanie v lone prírody alebo ideálne miesto na rekreáciu či investíciu? MEGA re

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Giglovce

128,000 € 82 €/m²

člen NARKS

Na predaj - zrekonštruovaný 2-izbový byt Snina

Reality Snina

2 izbový byt | Palárikova | 65.39 m²

Mega realitná kancelária Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt v tichej lokalite v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Snina

72,990 € 1116 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ - Rodinný dom v obci PČOLINÉ

Reality Pčoliné

Rodinný dom | Pčoliné 45 | 162 m²

MEGA realitná kancelária Vám V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ klienta ponúka NA PREDAJ čiastočne ZREKONŠ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pčoliné

76,990 € 475 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ EXKLUZÍVNE: Jeden dom, nekonečno možností + Obrovský pozemok len 15 min. od Košíc - Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | 200 m²

Mega realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj tento unikátny rodinný dom vo Veľkej Ide,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

1 € 0 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SKVELÁ CENA - výnimočný rodinný dom, Kamenica nad Cirochou

Reality Kamenica nad Cirochou

Rodinný dom | 390 m²

JEDINEČNÁ PONUKA, VÝRAZNÁ ZĽAVA . Od prvého momentu v tomto dome sa budete cítiť ako doma. Ús

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kamenica nad Cirochou

220,000 € 564 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ RODINNÝ DOM – MYSLINA ( len 6 km od Humenného)

Reality Myslina

Rodinný dom | 2,545 m²

MEGA realitná kancelária ponúka NA PREDAJ jednopodlažný rodinný dom v obci Myslina, vzdialenej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Myslina

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom s obrovským pozemkom – Pčoline

Reality Pčoliné

Rodinný dom | Pčoliné | 4,746 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spojí komfort, priestor a pokoj vidieka? Mega realitná kancelária Vám

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pčoliné

195,000 € 41 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ: 3-izbový byt v Košiciach časť Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Vojenská | 78.09 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt v zateplenej bytovke v blízkosti centra

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: Ideálny byt na rekonštrukciu – 4 izby, Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Palárikova | 71 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj pôvodne 3-izbový byt dispozične upravený na 4-izbový,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Snina

69,999 € 986 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Kompletne vybavené ZDRAVOTNÉ STREDISKO v Snine

Reality Snina

Objekt pre obchod | Budovateľská | 548 m²

HĽADÁTE INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ v oblasti ZDRAVOTNÍCTVA, alebo priestor pre SOCIÁLNE SLUŽBY? Pon

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Snina

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Belá nad Cirochou

Reality Belá nad Cirochou

Rodinný dom | Staničná | 629 m²

Mega realitná kancelária Vám ponúka na predaj poschodový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Belá nad Cirochou

150,000 € 238 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA - NA PREDAJ 3-izbový BYT v meste Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Dobrianskeho 1525/50 | 75 m²

MEGA Realitná kancelária ponúka vo VÝHRADNOM zastúpení klienta EXKLUZÍVNE NA PREDAJ rodinný 3-i

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Snina

53,990 € 720 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ ATRAKTÍVNA CHATA NA DOMAŠI - časť MONIKA

Reality Holčíkovce

Chalupa, rekreačný domček | 139 m²

MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestrannú 2. PODLAŽNÚ murovanú chatu vo

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holčíkovce

94,990 € 683 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ: OBJEKT VHODNÝ NA PODNIKANIE-SKLADOVANIE A SLUŽBY

Reality Košice-Juh

Priestor pre sklad | 1,348 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj multifunkčnú nehnuteľnosť vhodnú na podnikanie. Objek

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1396)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8534)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30388)
Upresniť hľadanie