Rodinný dom vhodný na chalupárčenie alebo na trvalé bývanie s veľkorysým pozemkom aj garážou

Reality Vinohrady nad Váhom

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame na predaj vidiecky domček v príjemnej lokalite obce Vinohrady nad Váhom, okres Galanta

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Vinohrady nad Váhom

155,000 € 1824 €/m²

Nadštandardný byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

Útulný rodinný dom so 4 izbami v Potzneusiedli

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Útulný dom s atmosférou domova, záhradou, terasou a vlastným kúskom lesa Ponúkame na predaj me

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

319,000 € 3933 €/m²

Nadštandardný 4-izbový byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

NAJVÄČŠÍ BYT NA TRHU? 141 m² komfortu + TOP adresa!

Reality Poprad

4 izbový byt | 135 m²

Nie každý byt dokáže ponúknuť pocit priestoru rodinného domu v spojení s komfortom mestského bý

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Poprad

1 € 0 €/m²

Predaj tabakovej fabriky 78 643 m2.

Reality Smolník

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 11,759 m²

Ponúkame na predaj jedinečný historický objekt – bývalú Tabakovú fabriku v obci Smolník, ktorá

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Objekty na predaj Smolník

950,000 € 81 €/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

Predaj 1i. bezbariérový slnečný byt, loggia, balkón- Brusno, www.bbreality.sk

Reality Brusno

1 izbový byt | Kúpeľná | 28 m²

PREDAJ: Slnečný 1-izbový bezbariérový byt s loggiou, balkónom a krásnym výhľadom – Brusno. Real

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Brusno

99,000 € 3536 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj 4 izb. byt na sídlisku Sever, o rozlohe 78 m2, na ulici Park mládeže.

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 78 m²

TU reality ponúka na predaj: 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – Sever, ul. Park mládeže

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

259,990 € 3333 €/m²

TUreality predáva zaujimavý pozemok v Mlynčekoch pod Tatrami.

Reality Mlynčeky

Pozemok pre rodinné domy | 565 m²

TUreality má v ponuke bombový stavebný pozemok v Mlynčekoch – priamo pod Vysokými Tatrami! 565

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mlynčeky

129 €/m2 129 €/m2

2IZBOVÝ BYT, 50m2, SOLINKY

Reality Žilina

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt , 50m2 na Solinkách . Byt sa nachádza na 4. poschodí ,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

178,999 € 3580 €/m²

predaj veľký, slnečný 3-izbový byt na A. Kubinu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 82.34 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, slnečný 3-izbový byt s výmerou 82,34 m2, s tromi balkónmi, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2490 €/m²

ÚTULNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA LÁNSKEJ V PB

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

„Investícia, ktorá vám začne zarábať od prvého dňa. Realitná kancelária Jacek reality, s. r.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

115,000 € 2091 €/m²

2-izbový byt, 51 m², samostatné izby, tichý, výhľad do zelene,K.Adlera

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Karola Adlera | 51 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt so samostatnými nepriechodnými izbami, výhľadom do tich

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

189,000 € 3706 €/m²

Slnečný rodinný dom v obci Kľak (Žarnovica)

Reality Kľak

Rodinný dom | 83 m²

IMG real ponúka na predaj slnečný rodinný dom v obci Kľak (Žarnovica). Ponúkame Vám na pre

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kľak

90,000 € 1084 €/m²

NA PREDAJ Exkluzívny stavebný pozemok v lukratívnej lokalite v obci Čenčice

Reality Jánovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 720 m²

TU REALITY PONÚKA NA PREDAJ EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK Ponúkame na predaj atraktívny stavebný

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jánovce

94,000 € 131 €/m²

Na predaj starší rodinný dom Gbeľany na pozemku o výmere 727m2

Reality Gbeľany

Rodinný dom | 727 m²

TUreality ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Gbeľany na pozemku o výmere 727m2 so všetk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Gbeľany

208,000 € 286 €/m²

UBYTOVŇA V MESTSKOM PARKU KOŠICE, pozemok, parkovisko

Reality Košice-Staré Mesto

Iný objekt | Mestský park | 910 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny objekt – ubytovňu situovanú v srdci Košíc, v tichej a zelenej čas

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

1,670,000 € 1835 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom - Veľká Ida, Košice - okolie

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

- 2 - izbový rodinný dom - pekný rovinatý pozemok 1109 m2 - čiastočne menená elektroinštalácia

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

79,900 € 320 €/m²

Veľký 3-izb.byt s balkónom, samostatné izby, Partizánska ul.

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska ulica | 78 m²

Ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s nepriechodnými izbami a veľkým potenciálom, ideálny na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 2077 €/m²

Predám chatku s pozemkom v záhradkárskej oblasti v Starej Turej.

Reality Stará Turá

Záhradná chatka | 427 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú záhradu so záhradnou murovanou chatkou v osobnom vlastníctve

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

22,000 € 52 €/m²

4 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 82 m2, na predaj vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 82 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4 izbový byt s úžitkovou plochou 82 m2. Byt sa nachádz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

284,999 € 3476 €/m²

AZ. 3 izbový byt v Hlohovci pri Váhu po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Hlohovec

3 izbový byt | 67 m²

Hľadáte praktický byt v lokalite, kde auto potrebujete len výnimočne? Ponúkame na predaj slnečn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

135,000 € 2015 €/m²

Na predaj priestranná garáž - Banská Bystrica, Tulská nad Kucbelom

Reality Banská Bystrica

Garáž | Tulská | 19 m²

OVERENÉ REALITY – ponúka na predaj priestrannú garáž vo vyhľadávanej lokalite Banská Bystrica,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

30,000 € 1579 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8541)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Upresniť hľadanie