Veľkometrážny 2-izbový byt na Sihoť 1

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Sihoť 1 v Tr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Info v RK

Na predaj 1-izbový byt s balkónom, Soblahovská ul.

Reality Trenčín

1 izbový byt | Soblahovská | 35 m²

Ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný, 1 - izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Trenčíne

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,800 € 3566 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na začiatku Petržalky | 69 m2 | loggia | čiast. rekonštrukcia REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 69 m²

ALMOND Reality – Bunček vám ponúka príležitosť vlastniť 3-izbový byt v obľúbenej lokalite v Pet

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

246,900 € 3578 €/m²

NA PREDAJ-3-IZBOVÝ BYT - UL. TRIEDA SNP-KOŠICE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Trieda SNP | 68 m²

Sú byty, ktoré ponúknu priestor. A potom sú byty, ktoré ponúknu pocit domova už pri prvom vstup

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

216,990 € 3191 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT HODVÁBNA / TREBIŠOV

Reality Trebišov

3 izbový byt | Hodvábna | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 3-izbový byt, Trebišov, Hodvábna ulica, na 3. poschodí z 8. s no

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trebišov

134,000 € 1971 €/m²

GARÁŽ KOŠICE - FURČA / CLEMENTISOVA

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Garáž | Clementisova | 15 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž, Košice - Furča, Dargovských hrdinov, Clementisova ulica. Rozmery:

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

31,900 € 2127 €/m²

RODINNÝ DOM VEĽKÁ IDA

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Veľká Ida | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 4 - izbový rodinný dom s garážou, okres Košice - okol

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

153,999 € 906 €/m²

2 - IZBOVÝ BYT LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - 1.MÁJA

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1.mája | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 - izbový byt, Liptovský Mikuláš, ulica 1.mája - centrum, o výmer

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,000 € 2139 €/m²

RODINNÝ DOM MALÉ OZOROVCE

Reality Malé Ozorovce

Rodinný dom | Malé Ozorovce | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 5 - izbový dvojgeneračný rodinný dom s veľkou garážou

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malé Ozorovce

Cena dohodou

2 - IZBOVÝ BYT JÁNA HUSA / TREBIŠOV

Reality Trebišov

2 izbový byt | J. Husa | 55 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 2-izbový tehlový byt, Trebišov, ulica: Jána Husa, na 6. poschodí

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

4 - IZBOVÝ BYT + GARÁŽ - ŠTRBA / HLAVNÁ

Reality Štrba

4 izbový byt | Hlavná | 118.84 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný tehlový 4 - izbový byt, Štrba, Hlavná, o výmere 118,84m2 +

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Štrba

193,700 € 2011 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM POPRAD-VEĽKÁ

Reality Poprad

Rodinný dom | Poprad | 210 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 3 - izbový rodinný dom s veľkými izbami a 1 -izbový r

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

320,000 € 1524 €/m²

RODINNÝ DOM - LIPTOVSKÝ TRNOVEC

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | Liptovský Trnovec | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom v okrese Liptovský Mikuláš, obec Liptovsk

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

280,000 € 1400 €/m²

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM / TREBIŠOV

Reality Trebišov

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci veľký 4 - izbový rodinný dom v Trebišove, na rovinato

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trebišov

245,000 € 1083 €/m²

RODINNÝ DOM POPRAD-VEĽKÁ

Reality Poprad

Rodinný dom | Poprad | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci 6 - izbový rodinný dom, Poprad, katastrálne územie Ve

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Poprad

335,000 € 1396 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT MICHAĽANY/REZERVOVANÉ

Reality Michaľany

3 izbový byt | Michaľany | 76.74 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame Vám na predaj veľký 3-izbový tehlový byt, okres Trebišov, obec: Michaľany

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Michaľany

69,000 € 899 €/m²

3 - IZBOVÝ BYT KOMENSKÉHO / TREBIŠOV

Reality Trebišov

3 izbový byt | Komenského | 63.86 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 3-izbový byt, Trebišov, Komenského ulica, na 7. poschodí z 8. s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trebišov

129,000 € 2020 €/m²

4 - IZBOVÝ BYT KOMENSKÉHO / TREBIŠOV

Reality Trebišov

4 izbový byt | Komenského | 72.09 m²

Ponúkame Vám na predaj žiadaný 4-izbový byt, Trebišov, Komenského ulica, na 4. poschodí zo 4. b

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trebišov

Cena dohodou

Vaša ideálna voľba pre bývanie v meste

Reality Lučenec

Rodinný dom | M.Benku | 162.9 m²

Realitná kancelária PROXAM reality vám exkluzívne ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 4-izbové

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lučenec

180,000 € 1105 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s lodžiou - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 49 m²

Tomisreal a Iveta Hanzely Vám ponúkajú na predaj priestranný 2 izbový byt, mestská časť Košice

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

196,000 € 4000 €/m²

CREDA | OPÄŤ V PONUKE, predaj komerčný objekt, Nitra - Centrum

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Podzámska | 255 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt s parkovaním pre cca 6 vozidie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Info v RK

ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ BYT V PÚCHOVE – IDEÁLNE ŠTARTOVACIE BÝVANIE AJ INVESTÍCIA

Reality Púchov

1 izbový byt | Chmelinec | 41 m²

„Malý priestor, veľké možnosti. Jacek reality s.r.o. Vám ponúka na predaj príjemný 1-izbový b

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Púchov

108,000 € 2634 €/m²

Veľkorysý 6-izbový rodinný dom (250 m²) s pozemkom 820 m², garážou a záhradou – Svinica

Reality Svinica

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Realitná kancelária CassaReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obci Svinic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svinica

329,990 € 1320 €/m²

Na predaj pekný 2 izbový byt Furča, Benadova ulica, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Benadova | 56 m²

Na predaj pekný čiastočne zariadený 2-izbový byt s balkónom v Košiciach na ulici Benadova - lok

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

Info v RK

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie