Vaša ideálna voľba pre bývanie v meste

Reality Lučenec

Rodinný dom | M.Benku | 162.9 m²

Realitná kancelária PROXAM reality vám exkluzívne ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 4-izbové

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lučenec

180,000 € 1105 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s lodžiou - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 49 m²

Tomisreal a Iveta Hanzely Vám ponúkajú na predaj priestranný 2 izbový byt, mestská časť Košice

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

196,000 € 4000 €/m²

CREDA | OPÄŤ V PONUKE, predaj komerčný objekt, Nitra - Centrum

Reality Nitra

Polyfunkčný objekt | Podzámska | 255 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj komerčný objekt s parkovaním pre cca 6 vozidie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Info v RK

ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ BYT V PÚCHOVE – IDEÁLNE ŠTARTOVACIE BÝVANIE AJ INVESTÍCIA

Reality Púchov

1 izbový byt | Chmelinec | 41 m²

„Malý priestor, veľké možnosti. Jacek reality s.r.o. Vám ponúka na predaj príjemný 1-izbový b

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Púchov

108,000 € 2634 €/m²

Veľkorysý 6-izbový rodinný dom (250 m²) s pozemkom 820 m², garážou a záhradou – Svinica

Reality Svinica

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Realitná kancelária CassaReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obci Svinic

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svinica

329,990 € 1320 €/m²

Na predaj pekný 2 izbový byt Furča, Benadova ulica, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Benadova | 56 m²

Na predaj pekný čiastočne zariadený 2-izbový byt s balkónom v Košiciach na ulici Benadova - lok

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

Info v RK

MODERNIZÁCIA TEHLY, TOP PONUKA: 92 m² , PARKOVANIE v centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

4-izbový byt vo výbornej lokalite - neďaleko Železnej studničky

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 69 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3768 €/m²

REB.SK Predaj 4-izbového bytu na začiatku Petržalky Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 83 m²

REB.SK ponúka na predaj priestranný a premyslene dispozične riešený 4-izbový byt situovaný vo v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,900 € 3493 €/m²

REB.SK Predaj 3-izbového bytu Bratislava I- Staré mesto/ Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt (pôvodne 2-izbový), ktorý vyniká premyslenou dispoz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

REB.sk Jedinečná investičná príležitosť ! Motel na vrchu Pezinská Baba

Reality Pezinok

Reštaurácia | Pezinská baba | 1,378 m²

REB.sk Jedinečná investičná príležitosť ! Motel na vrchu Pezinská Baba. Jedinečná investičná p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Pezinská baba | 1,378 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk Predaj moderná chata v príjemnej lokalite Žabí majer

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 44 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Predáme chatu v príjemnej lokalite Žabí majer, Bratis

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

REB.sk Predaj 3 izbový byt, 86 m2, Francisciho ul, Staré mesto, BAI .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Francisciho | 85.9 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Starého mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj rodinného domu s garážou a záhradou v obci Radošina pri Piešťanoch!

Reality Radošina

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Radošina, v

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Radošina

155,000 € 1033 €/m²

Predaj veľkometrážneho 2-izbového bytu v centre Piešťan!

Reality Piešťany

2 izbový byt | Krajinská | 65 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne predstavuje jedinečnú príležitosť bývať priamo v s

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Piešťany

139,900 € 2152 €/m²

Predaj rodinného domu (chalupy) s krásnym slnečným pozemkov v obci Prašník

Reality Prašník

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom (chalupu)

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Prašník

169,000 € 939 €/m²

Exkluzívna ponuka - Predaj 3 izbového bytu s garážou a záhradkou!

Reality Piešťany

3 izbový byt | Cintorínska | 107 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s garážou a záhradkou v Piešť

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Byty na predaj Piešťany

147,000 € 1374 €/m²

Exkluzívna ponuka: Maďarsko- Rajka: Priestranný 2-izbový byt s predzáhradkou v historickej budove!

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre obce stará Rajka v M

Publikované: 04.08.2021 Aktualizované: 07.08.2025
Byty na predaj Rajka

89,000 € 1151 €/m²

Exkluzívne 1- izbový byt upravený na 2- izbový v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Odborárov | 37.8 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1- izbový byt upravený na 2- izbový v centre mesta: Lokalita: Od

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

105,000 € 2778 €/m²

Starší rodinný dom blízko centra Starej Turej, pozemok 683 m2

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 683 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, pripra

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA

Reality Šaľa

3 izbový byt | Bottova | 63.32 m²

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Šaľa

114,990 € 1816 €/m²

PREDAJ komerčného objektu – Nesvady

Reality Nesvady

Objekt pre obchod | Budovateľská | 155 m²

Ponúkame na PREDAJ zaujímavý komerčný objekt s dvomi samostatnými prevádzkami v meste Nesvady,

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Objekty na predaj Nesvady

134,990 € 871 €/m²

Rezervované - 1 izbový byt Toplianska

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Toplianska | 35.5 m²

Predáme ihneď voľný, pekný, svetlý 1 izbový byt na 7/8 p. o výmere 35 m2 s pivničnou kobkou a s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie