MODERNIZÁCIA TEHLY, TOP PONUKA: 92 m² , PARKOVANIE v centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

4-izbový byt vo výbornej lokalite - neďaleko Železnej studničky

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 69 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3768 €/m²

REB.SK Predaj 4-izbového bytu na začiatku Petržalky Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 83 m²

REB.SK ponúka na predaj priestranný a premyslene dispozične riešený 4-izbový byt situovaný vo v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,900 € 3493 €/m²

REB.SK Predaj 3-izbového bytu Bratislava I- Staré mesto/ Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt (pôvodne 2-izbový), ktorý vyniká premyslenou dispoz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

REB.sk Jedinečná investičná príležitosť ! Motel na vrchu Pezinská Baba

Reality Pezinok

Reštaurácia | Pezinská baba | 1,378 m²

REB.sk Jedinečná investičná príležitosť ! Motel na vrchu Pezinská Baba. Jedinečná investičná p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | Pezinská baba | 1,378 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.sk Predaj moderná chata v príjemnej lokalite Žabí majer

Reality Bratislava-Rača

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 44 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Predáme chatu v príjemnej lokalite Žabí majer, Bratis

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

REB.sk Predaj 3 izbový byt, 86 m2, Francisciho ul, Staré mesto, BAI .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Francisciho | 85.9 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Starého mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj rodinného domu s garážou a záhradou v obci Radošina pri Piešťanoch!

Reality Radošina

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Radošina, v

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Radošina

155,000 € 1033 €/m²

Predaj veľkometrážneho 2-izbového bytu v centre Piešťan!

Reality Piešťany

2 izbový byt | Krajinská | 65 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne predstavuje jedinečnú príležitosť bývať priamo v s

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Piešťany

139,900 € 2152 €/m²

Predaj rodinného domu (chalupy) s krásnym slnečným pozemkov v obci Prašník

Reality Prašník

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom (chalupu)

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Prašník

169,000 € 939 €/m²

Exkluzívna ponuka - Predaj 3 izbového bytu s garážou a záhradkou!

Reality Piešťany

3 izbový byt | Cintorínska | 107 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s garážou a záhradkou v Piešť

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Byty na predaj Piešťany

147,000 € 1374 €/m²

Exkluzívna ponuka: Maďarsko- Rajka: Priestranný 2-izbový byt s predzáhradkou v historickej budove!

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre obce stará Rajka v M

Publikované: 04.08.2021 Aktualizované: 07.08.2025
Byty na predaj Rajka

89,000 € 1151 €/m²

Exkluzívne 1- izbový byt upravený na 2- izbový v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Odborárov | 37.8 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 1- izbový byt upravený na 2- izbový v centre mesta: Lokalita: Od

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

105,000 € 2778 €/m²

Starší rodinný dom blízko centra Starej Turej, pozemok 683 m2

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 683 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, pripra

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA

Reality Šaľa

3 izbový byt | Bottova | 63.32 m²

3-IZBOVÝ BYT (PÔVODNE 2-IZBOVÝ) NA KOMPLETNÚ REKONŠTRUKCIU – ŠAĽA, BOTTOVA Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Šaľa

114,990 € 1816 €/m²

PREDAJ komerčného objektu – Nesvady

Reality Nesvady

Objekt pre obchod | Budovateľská | 155 m²

Ponúkame na PREDAJ zaujímavý komerčný objekt s dvomi samostatnými prevádzkami v meste Nesvady,

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Objekty na predaj Nesvady

134,990 € 871 €/m²

Rezervované - 1 izbový byt Toplianska

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Toplianska | 35.5 m²

Predáme ihneď voľný, pekný, svetlý 1 izbový byt na 7/8 p. o výmere 35 m2 s pivničnou kobkou a s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

EQUITY, realitná kancelária – VEĽKÝ DOM S PEKNÝM POZEMKOM vo výbornej lokalite v blízkosti Malého Dunaja !

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Nezadaná | 390 m²

EQUITY, realitná kancelária – V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj stavbu rodinn

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

Info v RK

REZERVOVANÉ Chata s krásnymi výhľadmi Pod Tepličkou pri SNV

Reality Teplička

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Číslo ponuky: 9209 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNU REKREAČNÚ CHATU S GARÁŽOU, ALTÁNK

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Teplička

93,000 € 1163 €/m²

Garáž (18 m2) sídl. Západ I. Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Garáž | Duklianska | 18 m²

Číslo ponuky: 9209 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ GARÁŽ nachádzajúcu sa NA SÍDL. ZÁPAD I. v Sp

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

30,000 € 1667 €/m²

Výrobno-skladový areál (13 000 m2) Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Výrobný objekt | 10,627 m²

Číslo ponuky: 9075 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ/PRENÁJOM VÝROBNO-SKLADOVÝ AREÁL s celkovou v

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Rodinný dom - chalupa pod Bukovcom (2 869 m2), Švedlár

Reality Švedlár

Rodinný dom | 150 m²

Číslo ponuky: 9029 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM - CHALUPU nachádzajú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Švedlár

179,000 € 1193 €/m²

Tehlový byt 3+1 (124,5m) so záhradou a garážou, Markušovce

Reality Markušovce

3 izbový byt | Za tehelňou | 124 m²

Číslo ponuky: 9204 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU nachádzajúci sa v obc

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Markušovce

68,000 € 548 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie