Tehlový 4-izbový byt Podkonice | byt, balkón, garáž, dielňa

Reality Podkonice

4 izbový byt | - | 82 m²

Tehlový 4-izbový byt Podkonice | 82 m², balkón, garáž a priestor, spolu až 137m2. Len 15 km o

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Podkonice

124,998 € 1524 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hostinec v centre obce Černík, možnosť prerobenia na RD

Reality Černík

Rodinný dom | 180 m²

Objavte príležitosť v srdci Černíka: Hostinec pri Moste Uvažujete nad investíciou do nehnuteľn

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Černík

91,000 € 506 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP PONUKA - Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Nekyje na Ostrove

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod Záhradami | 111 m²

Hľadáte dom s veľkým pozemkom, množstvom priestoru a potenciálom na vytvorenie bývania podľa vl

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

179,900 € 1621 €/m²

Na predaj 1 izbový byt pre seniorov

Reality Dolný Chotár

1 izbový byt | Dolný Chotár | 25 m²

Hľadáte pohodlné, bezpečné a starostlivé prostredie pre svojich blízkych? Ponúkame na predaj ú

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dolný Chotár

38,400 € 1536 €/m²

Chorvátsko, dom s dvoma apartmánmi, 100 metrov od mora.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj dvojdom, ktorý sa nachádza na atraktívnom mieste len 100 metrov od mora

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

315,000 € 1864 €/m²

Chorvátsko, pekný Apartmán iba 100 m od mora pri Zadare

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

129,000 € 3564 €/m²

Chorvátsko, 100 metrov od mora, garsónka s terasou

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj garsónku v Chorvátsku na ostrove Vir, len 100 metrov od mora. Apartmán s

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 4545 €/m²

DOM S OBYTNOU ČASŤOU + PRIESTOR NA DROBNÉ PODNIKANIE V MÉRA

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -

Chcete bývať v dedinke s príjemnými susedmi, no zároveň mať priestor aj na podnikanie? Tento vi

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Méra

56,900 € 669 €/m²

RealityDS - PREDAJ 3 izb. bytu s loggiou, 67 m2, Dunajská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

BONUS – znalecký posudok v cene bytu ! RK RealityDS Vám ponúka na predaj 3 izb. byt, nachádzaj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

179,000 € 2672 €/m²

REZERVOVANÉ 2-izbový byt 50 m² + balkón + pivnica, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Šafárikova | 50 m²

🏡 Predaj 2-izbového bytu – Trenčín Juh, 5. poschodie, 50 m² + balkón + pivnica Ponúkame na p

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 € 0 €/m²

Predaj 3 izbový byt Košice Kalvária

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý je ideálnym zákl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

195,000 € 3545 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s balkónom, 61 m2, Vrútky

Reality Martin

2 izbový byt | - | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 61 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Vrútk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 2066 €/m²

BA – PETRŽALKA – 3 – izb. byt / ul. LIETAVSKÁ / 70 m2 / balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lietavská | 70 m²

Typ: PREDAJ, Izby: 3 – izbový byt, Mesto: Bratislava, Lokalita: Petržalka, Lietavská ulica,

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3557 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Slovenská | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Kolárovo. Plocha: úžit

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

99,000 € 660 €/m²

Ponúkame na predaj Rodinný Dom / Chalupu v srdci Nízkych Tatier - Mýto pod Ďumbierom!

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | - | 230 m²

V Mýte pod Ďumbierom - vyhľadávanej oblasť pre turistiku, lyžovanie a relax, ponúkame 4 izbový

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

280,000 € 1217 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Stupava

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Senec

Rodinný dom | - | 228 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 100 m²

Výrazne znížená cena!!!Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

325,000 € 3550 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i rodinný dom, 1152m2 pozemok, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 82.6 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, mesto Spišské Vlachy. Nehnuteľnosť sa nachá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

129,000 € 1562 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ Rodinný dom – Chata, obec Prievaly Záhorie, EXPIS REAL

Reality Prievaly

Rodinný dom | Hlavná | 56 m²

Nehnuteľnosť je možné využiť ako celoročne obývateľný dom, alebo ako víkendovú chatu. Na Liste

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prievaly

85,000 € 1518 €/m²

Drevenica uprostred prírody - Horná Mariková

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | x | 35 m²

Hľadáte miesto, kde budete počuť len spev vtákov a šum lesa? V malej horskej dolinke v Hornej M

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

29,900 € 854 €/m²

Chorvátsko- Na predaj dom 2x apartmán len 250m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

295,000 € 1993 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta | 76.5 m²

Buttefly-reality ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta. Hľadáte pokojné

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1033 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 73.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Byty na predaj v Bratislave (8543)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23086)
Upresniť hľadanie