Rodinný dom Košice BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Čkalovova | 130 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány Vám prináša na predaj Rodinný dom v mestskej čas

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

260,000 € 2000 €/m²

Rodinný dom,130 m2,garáž Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

83,000 € 638 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Turňa nad Bodvou.

Reality Turňa nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,723 m²

​ SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom s obrovským pozemkom (Turňa

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Turňa nad Bodvou

145,000 € 84 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 izbový svetlý byt 80,8 m2, 3 balkóny, špajza v byte Trnava A.Kubinu

Reality Trnava

3 izbový byt | Andreja Kubinu | 80.87 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 80,87 m2 s tromi balk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

205,000 € 2535 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rezervovaný.Trojizbový slnečný byt o celkovej výmere 74 m2 v Krompachoch

Reality Krompachy

3 izbový byt | - | 74 m²

SaleA-Vaš partner v realitách ponúka do predaja slnečný trojizbový byt o celkovej rozlohe 74 m

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krompachy

89,000 € 1203 €/m²

2 izbový byt- Pod sadom, Závodie

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 45 m²

Salea ponúka na predaj 2 izbový byt s výbornou polohou, byt je zariadený. Pozostáva z menšej ch

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

160,000 € 3556 €/m²

EXKLUZÍVNE! CHATA v rekreačnej oblasti DRIENICA o výmere 49 m2.

Reality Drienica

Chalupa, rekreačný domček | - | 49 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka EXKLUZÍVNE na predaj útulnú CHATU v rekreačnej oblasti D

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drienica

59,900 € 1222 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - Garsónka / širšie centrum / 17 m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Garsónka | - | 17 m²

Na predaj ponúkame garsonku s celkovou výmerou 17 m², ktorá sa nachádza na prízemí bytového dom

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

45,000 € 2647 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Nitre na Klokočine

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska ulica | 76 m²

Koval reality - Predaj 3-izbového bytu s balkónom v Nitra – Klokočina. V inzeráte sú použité fo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

163,000 € 2145 €/m²

1izb.byt s logiou, 41m2, Braniskova ul, KE-Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Branisková | 41 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj priestranný 1-izbový

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

174,000 € 4244 €/m²

Výnimočná ponuka: štyri 2 izb.byty v 1 tehlovom dome, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 69 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Západ, Spišská Nová Ves. Nehnute

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

138,500 € 2007 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,300,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Tehlový 4- izbový byt blízko centra mesta Michalovce

Reality Michalovce

4 izbový byt | - | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový 4 izbový byt v pokojnej lokalite blízko centra mesta Michalovce

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

ODSTÚPENIE PREVÁDZKY RÝCHLEHO OBČERSTVENIA V CENTRE PREŠOVA

Reality Prešov

Reštauračné priestory | - | 41 m²

Ponúkame na predaj zabehnutú prevádzku v centre Prešova, ktorá generuje návratnosť investície p

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Prešov

59,000 € 1439 €/m²

Garáž na predaj 18m², Jantárová, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

Garáž | Jantárová | 18 m²

🚗 Na predaj: Garáž na skvelej adrese – Jantárová, Košice – JuhHľadáte vlastný parkovací alebo ú

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

23,000 € 1278 €/m²

Spoločnosť THE PARTNERS Vám ponúka na predaj RD Moldava

Reality Mokrance

Rodinný dom | Budulovská ulica | 250 m²

Spoločnosť THE PARTNERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - Izbový Rodinný dom v Košiciach - Ob

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mokrance

Cena dohodou

rodinný dom ,9ár.pozemok, Tornyosnémeti, 20 km od KE- Maďarsko

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | Ady Endre

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú na predaj rodinný dom s pries

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

139,000 € 1738 €/m²

NEWDAY | NA PREDAJ priestranný 5-izbový podpivničený rodinný dom | 265 m2 úžitková plocha | 409 m2 pozemok | A. Sládkoviča - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | A. Sládkoviča | 265 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Novej Dubnici na ulici A. Sl

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

325,000 € 1226 €/m²

MARLICK PROPERTY- 3IZBOVÝ BYT - 65m2- OBCHODNÁ -STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

MARLICK PROPERTY ponúka na predaj 3-izbový byt situovaný na Obchodnej ulici v centre Bratislavy

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 3985 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Pezinok

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s pozemkom len pár minút od Bratislavy

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | Hauptstrasse

Hypo Consulting Reality predstavuje príjemný rodinný dom so záhradou a garážou v obci Wolfsthal

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

330,000 € 2245 €/m²

Sklad s administratívou v Nitre na predaj

Reality Nitra

Skladový objekt | - | 2,160 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatný priemyselný areál v Nitre. Areál má celkovú plochu pozemku 6

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nitra

Cena dohodou

Rodinný penzión s obchodným priestorom Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Hotel, penzión, ubytovňa | Poľovnícka | 120 m²

Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť? Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého ro

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

200,000 € 1667 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Upresniť hľadanie