Predaj 3 izbového bytu, Veľké Dvorníky-Búšlak, so záhradkou

Reality Veľké Dvorníky

3 izbový byt | Búšlak | 85 m²

Realitná kancelíária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt s celkovou výmerou 85 m2, nachádz

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľké Dvorníky

78,900 € 928 €/m²

Solivar priestranny 6 izbový dom

Reality Prešov

Rodinný dom | 265 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite Prešov –

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

289,000 € 1091 €/m²

MALÁ HRADNÁ - starší domček / pekná záhrada

Reality Malá Hradná

Rodinný dom | - | 120 m²

V obci Malá Hradná ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom. Stavba je z malej časti podpivnič

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malá Hradná

59,900 € 541 €/m²

Garáž Teslová

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 18 m²

Butterfly-reality v zastúpení klienta ponúka na predaj Garáž na Teslovej ulici v Bratislave Ruž

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

43,900 € 2439 €/m²

Predaj - Vidiecky dom, Chalupa k.ú. Borský Svätý Jur, Tomky - EXPISreal

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | Tomky | 60 m²

Viete si predstaviť bývanie, relaxovanie v očarujúcom útulnom vidieckom domčeku obkolesenom krá

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

99,000 € 1650 €/m²

Chorvátsko , ostrov Vir - Na predaj útulný trojizbový apartmán

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojizbový apartmán na južnej strane ostrova Vir. Nachádz

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

140,000 € 3182 €/m²

Chorvátsko na predaj: Apartmán len 200 m od mora na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Hľadáte ideálne bývanie alebo dovolenkovú nehnuteľnosť v blízkosti pláže? Nové Bývanie RK vám

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

145,000 € 3295 €/m²

Predáme priemyselný areál v Košickom kraji

Reality Spišská Nová Ves

Objekt pre obchod | Drevárska | 16,890 m²

Predáme priemyselný areál v Spišskej Novej Vsi. Ide o výrobné a skladové priestory využívané d

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Spišská Nová Ves

3,900,000 € 231 €/m²

--Znížená cena -- Rodinný dom na predaj Brezno - Mazorníkovo

Reality Brezno

Rodinný dom | - | 868 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom Brezno - Mazorníkovo o výmere

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brezno

123,000 € 142 €/m²

Rodinný dom PO REKONŠTRUKCII - VÝBORNÁ CENA - BREZNO

Reality Brezno

Rodinný dom | Kiepka | 340 m²

Špeciálna Ponuka: MOŽNOSŤ VÝMENY! Ponúkame jedinečnú možnosť výmeny rodinného domu za byt v Br

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brezno

254,000 € 776 €/m²

Predáme halu v Žiline o výmere 2466 m2, s pozemkom 3572 m2

Reality Žilina

Skladový objekt | Na stanicu | 2,466 m²

Predáme zateplenú, vykurovanú halu v Žiline, kolaudovanú 2005 (hala) - 2007 (dvojpodlažný adm

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 750 €/m²

NOVOSTAVBA nebytový priestor 32 m² v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Priestor pre sklad | - | 32 m²

STARS REALITY ponúka na predaj nebytový priestor o výmere 32 m², nachádzajúcu sa v obci Dvory n

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Dvory nad Žitavou

12,500 € 391 €/m²

Moderná hala s výnimočnými možnosťami prispôsobenia podľa vašich predstáv!

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | Senecka Cesta | 5,000 m²

STARS REALITY v exkluzívnom zasupení majiteľa ponúka na prenájom obchodné priestory, ktoré maji

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

3 €/m2 0 €/m2

REZERVOVANÉ 1 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 31 m² | Trenčín – Sihoť

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 30 m²

NA PREDAJ – 1-IZBOVÝ BYT | 31 m² | Trenčín – Sihot I Ponúkame na predaj zariadený 1-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

114,500 € 3817 €/m²

SKVELÁ ZĽAVA! Rodinný dom v pokojnej obci Lastomír

Reality Lastomír

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Príjemné vidiecke prostredie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lastomír

109,900 € 1099 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočná ponuka: štyri 2 izb.byty v 1 tehlovom dome, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj AKO CELOK

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Revúca

176,000 € 2983 €/m²

3-izb.chata,7,6ár.pozemok, rekonštr, Baška–Maša

Reality Baška

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-i

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

3 izb.rod.dom s 10ár.pozemkom, Kráľovce, KE-okolie

Reality Kráľovce

Rodinný dom | - | 150 m²

Možná výmena aj za 3 izb.byt v Košiciach ! Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľovce

195,000 € 1300 €/m²

Na predaj rodinný dom v Oslanoch

Reality Oslany

Rodinný dom | - | 140 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Oslany, ulica SNP –

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Oslany

290,000 € 2071 €/m²

Pokojné bývanie s veľkým pozemkom len 20km od Košíc– Paňovce

Reality Paňovce

Rodinný dom | Paňovce | 67 m²

Predstavte si rannú kávu na priedomí domu, kde jediným zvukom je spev vtákov a šum lístia z oko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Paňovce

155,000 € 2313 €/m²

Na predaj: Výnimočný rekreačný objekt v Hnilčíku – investičná príležitosť v srdci prírody

Reality Hnilčík

Objekt pre obchod | Hnilčík | 830 m²

Hľadáte projekt, ktorý kombinuj krásy slovenského prírodného prostredia s unikátnym potenciálom

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Hnilčík

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Dunajská | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Klokočina v meste Nitra. B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 2625 €/m²

NA PRENÁJOM VÝROBNA HALA A ADMINISTRATÍVNA BUDOVA NOVÉ MESTO NAD VÁHOM

Reality Nové Mesto nad Váhom

Objekt pre obchod | - | 4,205 m²

Na prenájom : Hala s administratívnou budovou prenájom rôzných skladových priestorov cena je

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

5 €/m2 5 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj budova s parkovaním v srdci Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | - | 960 m²

Exkluzívna developerská príležitosť – moderné bývanie s vysokým investičným potenciálom Realit

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,790,000 € 1865 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Upresniť hľadanie