NEWDAY | NA PREDAJ funkčný a udržiavaný výrobný areál | 2400 m2 vnútorná rozloha | 5500 m2 pozemok | Priemyselný park – Bošany

Reality Bošany

Výrobný objekt | - | 2,400 m²

🏭 NEWDAY Reality ponúka na predaj funkčný a udržiavaný výrobný areál v Bošanoch, ktorý tvorí ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bošany

Cena dohodou

PREDAJ 1,5 izbový: pražský typ bytu s logiou

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Trieda SNP | 46 m²

Najžiadanejší typ bytu v Košiciach, ktorý vyhľadávajú hlavne investori na ďalší prenájom. Taký

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 3911 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Košice BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Čkalovova | 130 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány Vám prináša na predaj Rodinný dom v mestskej čas

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

260,000 € 2269 €/m²

Podnikateľská budova v Čani

Reality Čaňa

Objekt pre obchod | - | 220 m²

Na predaj komerčná budova na hlavnom ťahu v Čani predstavuje podnikateľskú príležitosť s veľkým

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Čaňa

279,000 € 1268 €/m²

EXKLUZÍVNE Rodinný dom, Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | - | 195 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom v meste Levoča. Nehnuteľnosť sa nachádza na slnečnom

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levoča

259,000 € 1328 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj dom 3x apartmán len 100m od mora - Chorvátsko -Privlaka

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s tromi apartmánmi v Privlake blízko pieskovej pláže v

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

375,000 € 3074 €/m²

4 - izbový byt s veľkou terasou a garážou Hájik EXKLUZÍVNE

Reality Žilina

4 izbový byt | Mikovíniho | 132 m²

Krásny, slnečný 4-izbový byt v tehlovej bytovke v novej časti najmladšeho žilinského sídlisku

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

396,000 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ Rodinný dom – Chata, obec Prievaly Záhorie, EXPIS REAL

Reality Prievaly

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 56 m²

Nehnuteľnosť je možné využiť ako celoročne obývateľný dom, alebo ako víkendovú chatu. Na Liste

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prievaly

85,000 € 1518 €/m²

Rodinný dom Budatín

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 350 m²

Veľký rodinný dom v mestskej časti s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Dom bol postavený v

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

369,000 € 1054 €/m²

Rodinný dom, 120 m2, garáž, Tekovské Lužany, okr. Levice

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

58,990 € 492 €/m²

Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | SNP | 1,197 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

Cena dohodou

Slnečný rodinný dom, 90 m2, rekonštrukcia, Čata, okr. Levice

Reality Čata

Rodinný dom | - | 90 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj útulný rodinný dom, 90 m2 a celková výmera poze

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čata

31,990 € 355 €/m²

Znížená cena!!! Podpivničený štvorizbový RD v Slovenskom Grobe s VEĽKÝM POZEMKOM AŽ 2142 m2, napojenie na všetky IS

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | - | 110 m²

Sale-A, Váš partner v realitách ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom v Slovenskom Grobe s p

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

370,000 € 3364 €/m²

Rezervovaný.Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,197 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

210,000 € 175 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom,140 m2,garáž,letná kuchyňa,Hronovce, okr. Levice

Reality Hronovce

Rodinný dom | - | 140 m²

SaleA Váš realitný partner Vám ponúka na predaj rodinný dom, 140 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hronovce

129,990 € 929 €/m²

Slnečný rodinný dom, 120 m2, Horné Turovce, okr. Levice

Reality Horné Turovce

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Turovce

61,990 € 517 €/m²

Hľadám pre konkrétnu klientku garsónku v Šali

Reality Šaľa

Garsónka | Šaľa | 20 m²

SaleA- Váš partner v realitách hľadá pre konkrétnu klientku garsónku v Šali. V prípade, že pred

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

123 € 6 €/m²

1-i byt 32 m² Boriny - Dunajská Streda ZARIADENÝ

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | boriny | 32 m²

Ivona Bartíková a SaleA váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj 1-izbový byt

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 3122 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom 5iz.1438m2, terasa, garáž,záhrada Dubové pri TT

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo výbornej lokalite, obklopený udržiavanou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

219,900 € 1466 €/m²

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom, obec Poráč, okres Spišská Nová Ves

Reality Poráč

Rodinný dom | - | 281.21 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom, ktorého časť je zapísaná do zoznamu kultúrnych pamia

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poráč

180,000 € 640 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový kamenný dom s veľkým pozemkom – Malá Čausa

Reality Malá Čausa

Rodinný dom | - | 154 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový kamenný dom po rekonštrukcii s veľkým poz

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malá Čausa

Cena dohodou

Slnečný 1,5-izbový (2+KK) byt s potenciálom na Železníkoch – Užhorodská ul.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

Rodinný 4-izbový byt s nízkymi nákladmi, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²

4-izbový byt s lodžiou – Toryská ulica, Bratislava – Vrakuňa Predstavujeme Vám priestranný a s

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,990 € 2851 €/m²

2 izbový byt - 59,07 m², Záhradnícka 36, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 59.07 m²

V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Záhradnícka 36

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4402 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8543)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie