Polyfunkčný objekt | - | 400 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj budovu, obec Helcmanovce, okres Gelnica. Budova sa toho času vyu
Cena dohodou
Rodinný dom | Nová | 376 m²
Centrum Real & Katarína Gilbertson Vám s radosťou ponúka krásny rodinný dom v super lokalite,
Cena dohodou
Rodinný dom | Rišňovce | 320 m²
Koval reality Vám ponukajú na predaj reštauráciu s terasou a 4 izbový byt v centre obce Rišňovc
235,000 € 734 €/m²
Rodinný dom | Janka Jesenského | 195 m²
Ponúkame Vám na predaj dva domy na bývanie alebo podnikanie v centre Levíc. Domy sa nachádzajú
108,000 € 554 €/m²
Obchodné priestory | P.Pázmaňa | 139 m²
Ponúkame Vám na predaj/ prenájom budovu obchodu a služieb v centre mesta Šaľa. Budova je jednop
400,000 € 2878 €/m²
1 izbový byt | Račianská | 30.95 m²
REZERVOVANÉ-MARLICKPROPERTY ponúka na predaj praktický 1-izbový byt s loggiou a pivničnom kobko
156,900 € 5069 €/m²
Rodinný dom | Arma | 110 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj dva rodinné domy na polosamote, na bývalom majeri. Každý d
125,000 € 1136 €/m²
3 izbový byt | - | 68 m²
Ponúkame Vám na predaj 3- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach. Byt je po staršej rekonšt
135,000 € 1985 €/m²
3 izbový byt | - | 64 m²
Ponúkame Vám na predaj útulný 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Západ v Michalovc
Cena dohodou
Hotel, penzión, ubytovňa | - | 1,256 m²
EXkluzívne TOP – CITY v Liptovskom Jáne ponuka na predaj Hotel Svätojánsky kaštieľ. Jedná sa o
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Partizánska | 358 m²
NEWDAY Reality ponúka na predaj priestranný 25-ročný rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými
299,800 € 837 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
Koval reality ponúkajú na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 90 m². Dom sa nach
112,900 € 1254 €/m²
Rodinný dom | Lúčna | 210 m²
Realitná kancelária Centrumreal a Mgr. Marek Stoklasa Vám pomúka na predaj samostatne stoja
268,000 € 1276 €/m²
3 izbový byt | Moyzesova | 88 m²
Zálohovaný! V centre Pezinka na Moyzesovej ulici vám naša RK VČELA REALITY ponúka na predaj či
205,000 € 2330 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Záborie, okres Martin, ktorý v sebe spája históriu a poten
83,000 € 692 €/m²
1 izbový byt | 32 m²
Výhradne ponúkam na predaj 1-izbový byt v meste Vrútky, ktorý je ideálnou voľbou pre tých, ktor
65,000 € 2031 €/m²
Polyfunkčný objekt | Starý rad | 300 m²
Ponúkame na predaj zabehnutý podnikateľský objekt v obci Mošovce, ktorý sa nachádza na pozemku
Info v RK
Rodinný dom | III. Kolónia | 250 m²
Tento dom na pozemku 1044 m2, postavený v roku 1972, s veľkým potenciálom je ideálnou voľbou pr
269,900 € 1080 €/m²
3 izbový byt | Generála Fraňu | 70 m²
Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru? Máme pre vás atraktívnu ponuku – 3-izbový byt o
129,900 € 1856 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Hľadáte ideálne rodinné bývanie, ktoré spája pohodlie, priestor a výbornú dostupnosť? Ponúkame
349,000 € 1396 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
349,000 € 1396 €/m²
Rodinný dom | 122 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Sučany, situovaný na rovinatom pozemku o výme
203,800 € 1670 €/m²
3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²
Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru, prirodzeného svetla a výbornou dostupnosťou? Mám
149,900 € 2204 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej turistickej lokalite Liptovská Osad
239,900 € 960 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.