nebytový priestor, Alžbetina ul. Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame vám na predaj suterénne klenbové priestory v TOP lokalite - historické centrum mesta

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

94,900 € 832 €/m²

nebytový priestor 99m2 v historickom centre, Kováčska ulica, neďaleko Dómu Sv. Alžbety

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kováčska | 99 m²

VÝBORNÁ INVESTÍCIA NA PRENÁJOM – MOŽNOSŤ AJ ZAPOČÍTANIA DPH. Túžite vlastniť nebytový priesto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

350,000 € 3535 €/m²

na predaj 2-izb. pražský byt 41m2 Ždiarska ul., Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ždiarska | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izb až 2-izbový byt pražského typu po rekon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,800 € 4020 €/m²

ADOMIS -ponuka na predaj rodinný dom, komerčný objekt, obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Iný priestor | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Pre klientov s podnikateľským zámerom je v ponuke na predaj budova, rodinného domu v obci Hi

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Priestory na predaj Hidvégardó

34,000 €

Predám budovu 1000m2 vedľa TIP TOPu, Nám. L.Novomeského Košice- obchod, kancelárie, ambulancie, škôlka

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Námestie L. Novomeského | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčný 2 - podlažný priestor situovaný v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

990,000 € 990 €/m²

Predám rodinný dom vhodný na podnikanie + skladové haly, Opatovská cesta, V. Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Opatovská cesta | 150 m²

* Predám rodinný dom vhodný na podnikanie na Opatovskej ceste vo vyhľadávanej lokalite Vyšné Op

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

520,000 € 3467 €/m²

na predaj radová garáž,19m2, Krivá ulica, Košice

Reality Košice-Juh

Garáž | Krivá | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj len u nás garáž v radovej zástavbe mestskej časti Košice-Juh, Krivá uli

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Objekty na predaj Košice-Juh

22,500 €

ADOMIS - predám 3izbový byt Šaca 64m2, Železiarenská ul. č.4

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Železiarenská | 64 m²

Keď hľaďáte útulný byt na okamžité nasťahovanie sa, ste tu správne. V ex̌kluzívnom zastúpení vám

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

116,900 € 1827 €/m²

ADOMIS – celoročná chata pri vodnej nádrži Ružín, 5 izbová, Košická Belá, Košice - okolie

Reality Košická Belá

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj trojpodlažnú chatu, celoročne obývateľná, v peknom a tichom prostredí, l

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Košická Belá

124,890 € 1156 €/m²

ADOMIS - 2-izbový byt, 53m2, balkón, Bauerova ulica, KVP, Košice II

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Bauerova | 53 m²

Na predaj: 2-izbový byt, Bauerova ulica, sídlisko KVP, Košice II Ponúkame na predaj priestrann

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

188,700 € 3560 €/m²

Polyfunkčný objekt, 400 + 600 m2, Košice - Staré Mesto, pri TIP TOPe

Reality Košice-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Námestie L. Novomeského | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj Polyfunkčný objekt – komerčná budova 2-podlažný priestor výborná lok

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

990,000 € 990 €/m²

ADOMIS - na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii , obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Iný objekt na bývanie | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai

Ponúkame na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Hidvégardó . Hidvégardó je

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj Hidvégardó

62,500 €

predáme rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii , obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Iný objekt na bývanie | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Hidvégardó

62,500 €

ADOMIS - Predám rodinný dom vhodný na podnikanie + skladové haly, Opatovská cesta, Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Opatovská cesta | 150 m²

Predám rodinný dom vhodný na podnikanie na Opatovskej ceste vo vyhľadávanej lokalite Vyšné Opát

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

520,000 € 3467 €/m²

ADOMIS – 3 izbový, 72m2, s výhľadom a balkónom, Zombova ulica, sídlisko KVP, Košice II

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Zombova | 72 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný, 3-izbový byt v osobnom vlastníctve, Zombova ulica na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

229,800 € 3192 €/m²

ADOMIS - ponúkame na predaj rodinný dom, komerčný objekt, obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Iný priestor | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Priestory na predaj Hidvégardó

34,000 €

ponúkame na predaj rodinný dom, obec Hidvégardó

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Jokai Mór ul.

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hidvégardó . Celková ro

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Hidvégardó

38,000 €

ADOMIS - predám garáž s dielňou 34m2, Michalovská ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

Garáž | Michalovská | 34 m²

Ponúkame pre Vás na predaj exkluzívne garáž dielňou 34m2, na ulici Michalovská, Košice – Západ,

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

57,500 € 1691 €/m²

ADOMIS - nebytový priestor 99 m2 + výklad, Košice-Staré Mesto, Kováčska ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kováčska | 99 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

350,000 € 3535 €/m²

na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii interiéru, obec Hidvégardó.

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai

Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii int

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Hidvégardó

93,600 €

Chata pri vodnej nádrži Ružín, 4 izb., Košická Belá, Košice - okolie

Reality Košická Belá

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame Vám na predaj trojpodlažnú chatu, v peknom a tichom prostredí, len pár krokov od vodne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košická Belá

124,890 € 1156 €/m²

Predám bezbariérový 3-izbový byt 115m2, loggia, ulica Klimkovičova, Košice - Sídlisko KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Klimkovičova | 115 m²

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj veľmi pekný, útulný praktický 3-izbový tehlový p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

355,000 € 3087 €/m²

ADOMIS - 2-izbový pražský byt 41m2 Ždiarska ul., Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ždiarska | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izb. až 2-izbový byt pražského typu po reko

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,800 € 4020 €/m²

Rodinný dom

Reality Zemianske Sady

Rodinný dom | Nezadaná | 1,510 m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom – Zemianske Sady Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Zemiansk

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Zemianske Sady

160,000 € 106 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Upresniť hľadanie