Rodinný dom | 400 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu rodinného domu v malebnej obci Mošovce, ktorá s
199,900 € 500 €/m²
Rodinný dom | Bánov | 350 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný, nadštandardne vybavený 5-izbový rodinný dom situovaný v tic
395,000 € 1129 €/m²
Rodinný dom | Nové Zámky | 430 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom s 2 samostatnými vchodmi priamo v centre Nových
Cena dohodou
Rodinný dom | Nové Zámky | 350 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na pozemku o rozlohe 559 m2 vo vyhľadávanej lokalite Nových
235,000 € 671 €/m²
Rodinný dom | Rúbaň | 140 m²
Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Rúbaň, mimo
75,000 € 536 €/m²
Objekt pre obchod | Andovce | 250 m²
Hľadáte ideálne miesto pre vaše podnikanie s výbornou dostupnosťou a širokým potenciálom využit
153,000 € 612 €/m²
2 izbový byt | Nové Zámky | 55 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v priamom centre mesta Nové Zámky, ktorý predst
104,900 € 1907 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1,100 m²
Pre bonitného klienta hľadáme na kúpu alebo dlhodobý prenájom hotel, penzión, apartmánový dom a
Info v RK
Rodinný dom | 650 m²
Pre bonitného klienta hľadáme na kúpu rodinnú vilu alebo luxusnú rezidenciu v jednej z najvyhľa
Info v RK
4 izbový byt | Lipová | 74 m²
Na predaj jedinečný 4 izbový byt na Lipovej ulici iba 150 m od OC KOCKA: Nachádza sa v bytovom
159,000 € 2149 €/m²
Rodinný dom | Kostolná | 189 m²
Zujímavá ponuka, na predaj, priestranný, viacizbový rodinný dom s rozlohou 189 m2 s dvojgarážou
270,000 € 1429 €/m²
3 izbový byt | Slov. nár. povstania | 58 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2,5-izbový byt v centre mesta Hlohovec Realitná kancelári
140,000 € 2414 €/m²
Rodinný dom | Maďarskosvodínska cesta | 100 m²
BE POLITE s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový poschodový rodinný dom v obci Svodín. Rod
78,000 € 780 €/m²
Rodinný dom | Nová | 450 m²
BE POLITE s.r.o. ponúka na predaj väčší poschodový rodinný dom v obci Trávnica, vzdialenej 4 km
260,000 € 578 €/m²
Iný objekt na bývanie | Nová | 450 m²
260,000 € 578 €/m²
Rodinný dom | 9. mája | 350 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM, PARTIZÁNSKE – ŠIMONOVANY Ponúkame na predaj veľ
209,000 € 597 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Ponúkame na predaj starší samostatne stojaci sedliacky rodinný dom, na začiatku starej Rajky s
165,000 € 1833 €/m²
Mobilný dom | Nezadaná | 36 m²
Ponúkame na predaj záhradu v intraviláne obce s čiastočne zrekonštruovaným mobilným domom v ob
65,000 € 1806 €/m²
Rodinný dom | Boženy Němcovej | 90 m²
Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj 4-izbový rodinný poldom v obci Bošany. Postavený na pozemku o roz
85,000 € 944 €/m²
2 izbový byt | Farského | 46 m²
Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite, na začiatku Petržal
205,000 € 4457 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²
Ponúkame na predaj drevenú chatu s murovanými základmi priamo v obci Bodíky (mimo záplavovej zó
110,000 € 1833 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Na predaj viacgeneračný rodinný dom v tichej ulici obci Bezenye Maďarsko, iba 6 km od slovenský
199,990 € 787 €/m²
3 izbový byt | Beherovská | 70 m²
Práve pre Vás pripravujem na predaj 3 IZBOVÝ BYT (2 veľké izby s dvojitými dverami + 1 menšia i
97,750 € 1396 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
Ponúkame Vám krásny a priestranný 2,5-izbový byt s veľkorysou výmerou 65 m², situovaný v jednej
153,000 € 2354 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.