Rodinný dom | SNP | 92 m²
Exkluzívne v REALTA ponúkame na predaj rodinný dom v obci Štrba, situovaný v centrálnej časti o
164,800 € 1791 €/m²
Rodinný dom | Budovateľská | 140 m²
Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ľubica, ktorá pa
257,500 € 1839 €/m²
2 izbový byt | Futbalová | 55 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa ponúka na pr
180,000 € 3273 €/m²
2 izbový byt | Futbalová | 68 m²
REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA, so súhlasom majiteľa, ponúka na pr
Info v RK
Rodinný dom | Liptovská | 632 m²
Ponúkame na predaj unikátnu nehnuteľnosť v jednej z najžiadanejších lokalít pod Tatrami – v Po
319,900 € 506 €/m²
3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 68.28 m²
3-izbový slnečný byt s výhľadom na Tatry – ul. L. Svobodu Hľadáte pre svoju rodinu domov v loka
159,000 € 2329 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD TATRAMI – byt, ktorý môže zarábať alebo slúžiť ako vaše útočisko v p
170,000 € 4048 €/m²
Rodinný dom | SNP | 600 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj hospodársky rodinný dom v meste Spišská Stará Ves, ulica SNP.
159,000 € 275 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²
Realitná kancelária Adas reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný dom
185,000 € 860 €/m²
Rodinný dom | Veterná | 191.65 m²
Realitná kancelária Adas –reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dvojgeneračn
330,000 € 1722 €/m²
2 izbový byt | Vihorlatská | 63 m²
Hľadáte byt vo výbornej lokalite, ktorý ponúka ideálnu dispozíciu, loggiu a potenciál do budúcn
155,000 € 2460 €/m²
Rodinný dom | Podlavická cesta | 140 m²
DeltaProperty ponúka na predaj murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica,
229,000 € 1636 €/m²
2 izbový byt | Štúrova | 52 m²
Delta Property Vám exluzívne ponúka na predaj- 2 izbový byt s balkónom na Západe v Poprade. BY
Info v RK
3 izbový byt | Tatranská Kotlina | 70 m²
DELTA PROPERTY ponúka na predaj úžasný 3-izbový byt
185,000 € 2643 €/m²
Vidiecky dom | Šumiac | 140 m²
Exkluzívne Delta Property z poverenia majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonštruovanú dvoj p
144,900 € 1179 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný domy v Kameničnej iba 10 min od Komárna. Dvojpodlažný rodinný do
180,000 € 900 €/m²
Apartmánový dom | Petőfiho | 405 m²
Ponúkame Vám apartmánový dom priamo v areáli termálneho kúpaliska Patince. Apartmánový dom bol
257,000 € 635 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 220 m²
Predstavujeme jedinečnú príležitosť vlastníctva priestranného domu v blízkosti centra obce Pohr
171,500 € 780 €/m²
3 izbový byt | Vodná ul. | 82 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v Komárne na Vodnej ulici. Byt s úžitkovou
Info v RK
3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt na ulici Gogoľova v Nov
111,000 € 1708 €/m²
4 izbový byt | S. H. Vajanského | 82 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový byt v štvorbytovke na ulici S. H. Vajanského v Nových Zámkoch. Byt
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | F. Kapisztóryho | 270 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu v Nových Zámkoch na Kapisztóryho ulici. B
540,000 € 1704 €/m²
Farmárska usadlosť | 120 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú poľnohospodársku usadlosť s výmerou takmer 1ha v tichej prírodnej
245,000 € 2042 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1,140 m²
Ponúkame na predaj jedinečný komerčný areál v absolútne strategickej časti mesta Levice, len pá
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.