Rodinný dom

Reality Šalgočka

Rodinný dom | Nezadaná | 115.34 m²

Rodinný dom na predaj – Šalgočka Cena: 148 000 € Ponúkame na predaj útulný rodinný dom nachád

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Šalgočka

148,000 € 1283 €/m²

Turany 3 izbový byt na predaj - Čiastočne prerobený/skvelá dispozícia

Reality Martin

3 izbový byt | 70.69 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 70,69 m², ktorý sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite mesta

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Martin

129,500 € 1832 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Na predaj objekt na výrobné a skladové účely + pozemok, 20 km od Bratislavy

Reality Čenkovce

Výrobný objekt | 480 m²

Ponúkame na predaj objekt na výrobné, prevádzkové a skladové účely + okolitý pozemok. Nachádza

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Objekty na predaj Čenkovce

Info v RK

HALO reality - Predaj, záhradná chata Hnúšťa, NAJVYŠŠIE POLOŽENÁ chata na Hôrke - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hnúšťa

Záhradná chatka | 28 m²

Realitná kancelária HALO reality a Valéria Varechová, kontakt: 0918 503 834, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hnúšťa

20,000 € 714 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Kuzmányho - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 59 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

84,000 € 1424 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný developerský projekt pre 8 bytov a 1 NP - Rodinná vila s veľkým pozemkom 2330m2 k rekonštrukcii

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Sládkovičova | 630 m²

Ponúkame na predaj vilový rodinný dom - vilu Liseckého na Sládkovičovej ulici v Radvani v Bansk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

690,000 € 1095 €/m²

Na predaj nebytové/obchodné/kancelárske priestory v centre mesta

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná Strieborná | 73 m²

Ponúkame na predaj dva nebytové priestory na prízemí bytového domu na ulici Horná Strieborná na

Publikované: 16.08.2023 Aktualizované: 10.02.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

129,000 € 1767 €/m²

Predáme skladový pivničný priestor 28m2 - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Rudlovská cesta | 28.5 m²

Predáme nebytový priestor - sklad o výmere 28,50 m2 v suteréne na 1.PP bytového domu na Rudlovs

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 10.02.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

14,900 € 523 €/m²

Na predaj svetlý klimatizovaný 2-izbový byt v srdci Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Medveďovej | 51.58 m²

Beplan reality ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt na ulici M. Medveďovej v Petržalke, ktorý v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

208,000 € 4033 €/m²

"REZERVOVANÉ" GARANT REAL - predaj 3-izbový tehlový byt 90 m2 s 2 loggiami, Prešov, Sídlisko II, Nábrežná ul.

Reality Prešov

3 izbový byt | Nábrežná | 90 m²

"REZERVOVANÉ" Ponúkame na predaj tehlový, 3-izbový byt 90 m2, s dvoma loggiami o veľkosti každá

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2056 €/m²

GARANT REAL - predaj výrobno-skladovací areál 1581 m2, na pozemku 3578 m2, Prešov, Radlinského ulica

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Radlinského | 1,581 m²

Ponúkame na predaj výrobno-skladovací areál, zastavaná plocha 1581 m2, lokalita Prešov, Radlins

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Prešov

Cena dohodou

GARANT REAL - predaj rodinný dom,145 m2, s garážou a 2 hospodárskymi budovami 66 m2, Prešov, Solivar

Reality Prešov

Rodinný dom | Solivar | 145 m²

Ponúkame na predaj 1-podlažný rodinný dom v lokalite Prešov - Solivar s garážou a 2 hospodársky

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prešov

237,000 € 1717 €/m²

GARANT REAL - predaj komerčný objekt, mäsovýroba, Kapušany, okr. Prešov

Reality Kapušany

Priestor pre výrobu | Kapušany | 633 m²

Ponúkame na predaj komerčný objekt - mäsovýroba a rozrábka mäsa, Kapušany okr. Prešov. ZÁKLADN

Publikované: 09.08.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Kapušany

Cena dohodou

GARANT REAL - predaj rodinný dom, horné podlažie, 105 m2, so záhradou 300 m2 a prístreškom na parkovanie, Prešov, Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Nižná Šebastová | 105 m²

Ponúkame na predaj horné podlažie v rodinnom dome o výmere 105 m2, s loggiou, s podielom na piv

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prešov

158,900 € 1513 €/m²

GARANT REAL - predaj polyfunkčná budova Prešov, Vajanského ul.

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Vajanského | 274 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú polyfunkčnú budovu Prešov, širšie centrum, Vajanského ulica. Z

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Prešov

380,000 € 1387 €/m²

GARANT REAL - predaj 3-izbový byt 56 m2, s balkónom, po čiastočnej rekonštrukcii, Prešov, Sídlisko duklianskych hrdinov

Reality Prešov

3 izbový byt | Prešov | 56 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový byt 56 m2, s balkónom 2 m2, (podlahová plocha bytu vrátane

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,000 € 3018 €/m²

2-izbový byt 82 m2 so záhradou 342 m2, garážou a hosp. časťou, Kostolná-Záriečie pri Trenčíne

Reality Kostolná-Záriečie

2 izbový byt | Kostolná-Záriečie | 144 m²

Exkluzívne iba u nás, Vám ponúkame na predaj veľkometrážny, 2 izbový byt 82 m2 s lodžiou, dvoma

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Kostolná-Záriečie

129,900 € 902 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj čiastočne zariadený dom v obci Horné Otrokovce

Reality Horné Otrokovce

Rodinný dom | 124 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 5-izbový rodinný dom v obci Horné Otrokovce

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horné Otrokovce

162,900 € 1314 €/m²

ID 3167 Predaj: Výrobná hala 935 m2, Martin

Reality Martin

Výrobný objekt | 1,165 m²

ID 3167 Predaj: Výrobná hala 935 m2, Martin Predáme výrobnú halu o rozlohe 935 m2. Zastavan

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Martin

1,200,000 € 1030 €/m²

ID: 3139 Predaj: skladový / výrobný areál

Reality Žilina

Skladový objekt | 4,897 m²

ID: 3139 Predaj: skladový / výrobný areál Súbor prevádzkových budov určených pre skladovanie

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Žilina

1,850,000 € 378 €/m²

ID 3152 Predaj: Výrobný / skladový areál, Martin

Reality Martin

Výrobný objekt | Dúbravca | 2,500 m²

ID 3152 Predaj: Výrobný / skladový areál, Martin EXKLUZÍVNE !! Predáme priemyselný areál v

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Martin

2,800,000 € 1120 €/m²

ID 3188 Predaj: Výrobný / skladový objekt, Martin

Reality Martin

Skladový objekt | 500 m²

ID 3188 Predaj: Výrobný / skladový objekt, Martin EXKLUZÍVNE !! Predáme skladovú / výrobnú halu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Martin

375,000 € 750 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhladávanej a tichej lokalite v obci Povoda časť Lidér Tejed

Reality Povoda

Rodinný dom | 199 m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhla

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Povoda

250,000 € 1256 €/m²

PRIPRAVUJEME Priestranný 4-izbový trojpodlažný rodinný dom – Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 215 m²

TU Reality pripravuje do ponuky priestranný 4-izbový rodinný dom po čerstvej a kvalitnej rekonš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Upresniť hľadanie