Rodinný dom s objektom na podnikanie, Tvrdošín

Reality Tvrdošín

Rodinný dom | 449 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom spolu s rozsiahlym objektom určeným na podnikanie na pozemku o v

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Tvrdošín

199,000 € 443 €/m²

Priestranný 5-izbový dom v TOP lokalite Prievidze

Reality Prievidza

Rodinný dom | 637 m²

Hľadáte bývanie v najžiadanejšej časti mesta, kde máte všetko na dosah ruky? Realitná kancelári

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Prievidza

380,000 € 597 €/m²

3-izbový byt na predaj, Sídlisko SNP, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Sídlisko SNP | 68 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt na sídlisku SNP. Nachádza sa v tichej lokali

Publikované: 19.05.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

129,900 € 1910 €/m²

Rekonštruovaný 3-izb tehlový byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný, tehlový 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt prešiel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1369 €/m²

Podnikateľský objekt na predaj v centre mesta, ul.K.A.Medveckého

Reality Ružomberok

Objekt pre obchod | 413 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly podnikateľský objekt v atraktívnej lokalite centra mesta, na ulici

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

849,000 € 2056 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu na predaj, Bojnická, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Predávame pozemok v Bratislave vhodný na výstavbu bytového domu alebo administrativnej budovy v

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

785,000 €

Apartmán vo Fatraparku so zázemím hotela a dušou domova

Reality Ružomberok

Apartmán | 29 m²

Bývanie tam, kde iní chodia na dovolenku – Apartmán v srdci Hrabova Reality Alpia exkluzívne v

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

Priestranný 2 izbový byt , Považská, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 76.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Považská v Ružomberku. By

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

75,000 € 984 €/m²

Podnikateľský objekt na predaj, Podhradie

Reality Podhradie

Objekt pre obchod | 1,279 m²

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt v obci Podhradie. Objekt sa nachádza v strede obce hneď

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Podhradie

200,000 € 156 €/m²

Vidiecky domček, chalupa, Seč, okres Prievidza

Reality Seč

Rodinný dom | 191 m²

Hľadáte útočisko v tichom prostredí prírody, no s dostupnosťou všetkých vymožeností? Ponúkame

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Seč

65,000 € 340 €/m²

Vidiecky domček v tichom prostredí blízko Dunaja v Moči na predaj

Reality Moča

Rodinný dom | Moča | 1,093 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný vidiecky domček v malebnej obci Moča, s

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Moča

103,900 € 95 €/m²

Na predaj: UNIKÁTNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA SEVERE MAĎARSKA, NEĎALEKO KOMÁROMU!

Reality Komárno

Obchodné priestory | Komárno | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s obrovským potenciálom, nachádzajúcu sa na sever

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Komárno

385,000 €

Na predaj útulný 3-izbový rodinný domček s priestrannou garážou v Komárne.

Reality Komárno

Rodinný dom | 521 m²

Hľadáte pokojné bývanie v meste s vlastným dvorom? Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v ob

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Komárno

145,000 € 278 €/m²

1,5 izbový byt na skvelej adrese | Michalovská - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Michalovská 21 | 40 m²

1,5 izbový byt v lokalite, ktorej nič nechýba? Toto je presne ten typ nehnuteľnosti, ktorý je v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,900 € 3998 €/m²

3 izb. byt s balkónom, Handlová – širšie centrum, Partizánska ul.

Reality Handlová

3 izbový byt | Partizánska | 65 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt v Handlovej, v širšom centre mesta, v tichej lokalite,

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Handlová

68,000 € 1046 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s balkónom, Handlová ul. Prievidzská, 2.poschodie

Reality Handlová

3 izbový byt | Prievidzská | 62 m²

Realitná kancelária Domov - Reality ponúka na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve, v Hand

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Handlová

Cena dohodou

Veľmi pekná rekreačná chatka s pozemkom 298 m2 v PD – Sad 600-ročnice

Reality Prievidza

Záhradná chatka | Sebedražská cesta | 298 m²

REKREÁCIA – RELAX- ZÁHRADKÁRČENIE – GRILOVAČKA - ODDYCH Ponúkame na predaj veľmi peknú upra

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Prievidza

36,990 € 124 €/m²

NOVINKA/ Rodinný dom 5+2 izbový, Bystričany, pozemok 1081 m2

Reality Bystričany

Rodinný dom | Dlhá | 250 m²

Ponúkame na predaj výhradne len cez DomovReality rodinný dom v Bystričanoch s krásnym slnečným

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Bystričany

146,000 € 584 €/m²

2x RD (2+1 a 3+1 izb.) Šaľa, Hájske, garáž, pozemok 1147 m2

Reality Hájske

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dvoch rodinných domov, garáže

Publikované: 13.07.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Hájske

156,000 € 975 €/m²

Exkluzívne – RD v Sebedraží, garáž, studňa, pozemok 907 m2

Reality Sebedražie

Rodinný dom | Lúčna | 200 m²

VÝMENA za 3 izbový BYT v Prievidzi + DOPLATOK - je možná! Ponúkame cez Domov – Reality predaj

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Sebedražie

179,000 € 895 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | Adyho | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,999 € 1111 €/m²

NA PREDAJ- PRIESTORY PRE REŠTAURÁCIU V STRATEGICKEJ LOKALITE

Reality Pata

Reštaurácia | Hlohovecká | 1,056 m²

Som tvoje tajné prianie? Napíšme spolu nový príbeh ! Ahoj, teší ma! Ja som Patka a už čakám dl

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Pata

350,000 € 331 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 5i RD s vinnou pivnicou v centre na námestí, Svätý Jur, Prostredná ul., 377 m2

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Prostredná | 190 m²

GALMAN ponúka na predaj 5 izb. rodinný dom s vinnou pivnicou v úplnom centre mesta Svätý Jur pr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

299,900 € 1578 €/m²

Veľký 4i byt s výbornou polohou a občianskou vybavenosťou, BA V., Ľubovnianska ul., 93 m2

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ľubovnianska | 93 m²

Spoločnosť GALMNA ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký 4izbový byt vo výbornej lokalite Petržalky

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30407)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23126)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie