Rodinný dom | Horská | 202 m²
SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z
219,000 € 1084 €/m²
Rodinný dom | Farská | 200 m²
Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj dom
114,900 € 575 €/m²
4 izbový byt | Lesná | 93 m²
č. 2619b 4-izbový byt s terasou, loggiou a záhradou – Banka pri Piešťanoch Atypický byt v prí
150,000 € 1613 €/m²
Rodinný dom | Kukučínova | 240 m²
č. 1502a NA PREDAJ – Rodinný dom s výnimočným potenciálom v srdci Piešťan Hľadáte nehnuteľnosť
450,000 € 1875 €/m²
Rodinný dom | Lazianska | 170 m²
JMB Reality exkluzívne ponúka na predaj zachovalý rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v Tur
Info v RK
2 izbový byt | Rázusova | 49.47 m²
IBA U NÁS! Pod Kráľovou hoľou v lone Nízkych Tatier ponúkame exkluzívne na predaj zrekonštruov
43,000 € 869 €/m²
Rodinný dom | Strojárenská | 331 m²
Ponúkam Vám na predaj zaujímavú nehnuteľnosť vedenú ako rodinný dom v blízkosti Nízkych Tatier,
299,000 € 903 €/m²
3 izbový byt | 29. augusta | 77.6 m²
Hľadáte bývanie, kde sa spája poctivá tehlová stavba s atmosférou širšieho centra Banskej Bystr
229,000 € 2951 €/m²
Rodinný dom | Horná | 170 m²
IBA U NÁS! Ponúkame exkluzívne na predaj perfektný 6-izbový rodinný dom so super dispozíciou v
215,000 € 1265 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 168.4 m²
Hľadáte pokojné miesto na oddych s dostatkom priestoru pre celú rodinu- priateľov? Prípadne uva
149,900 € 890 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Športová | 230 m²
JMB Reality Vám predstavuje výnimočnú príležitosť vlastniť a prevádzkovať rodinný penzión s cel
420,000 € 1826 €/m²
2 izbový byt | Havanská | 52 m²
🏡 Štýlový 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Košice-Ťahanovce, za rozumnú cenu ✨ Hľadát
164,990 € 3173 €/m²
4 izbový byt | Obchodná | 84 m²
Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v obľúbenej loka
266,999 € 3179 €/m²
Rodinný dom | . | 90 m²
Vidiecky rodinný dom na chalupu v pokojnom prostredí pri potoku s výhľadmi na hory v obci Košec
33,990 € 378 €/m²
4 izbový byt | Mukačevská | 83 m²
Hľadáte byt, kde sa nebudete musieť tlačiť? Kde majú deti blízko do školy a vy k prírode? Tento
191,900 € 2312 €/m²
Rodinný dom | Považské Pohradie | 175 m²
Vianema exkluzívne ponúka: Rodinný dom v Považskom Podhradí Bonus: K ponuke prikladáme vizuali
199,900 € 1142 €/m²
3 izbový byt | Komárnická | 61 m²
Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m
254,999 € 4180 €/m²
Rodinný dom | Prostredná | 114 m²
Hľadáte dom na bývanie alebo víkendový dom pri Bratislave s historickou atmosférou a záhradou?
209,900 € 1841 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ľuborča | 92 m²
Hľadáte únik z mesta, kde si viete okamžite užívať pokoj a prírodu? Táto chatka vás chytí za s
132,900 € 1445 €/m²
Rodinný dom | . | 177.5 m²
🏡 Viac izieb, viac radosti: Dokonalý azyl pre vašu rozrastajúcu sa rodinu Hľadáte miesto, kde
234,999 € 1324 €/m²
Rodinný dom | Mokráň záhon | 321 m²
PRIESTRANNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM A INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM – BRATISLAVA, MOKR
649,999 € 2025 €/m²
3 izbový byt | . | 85 m²
✨ Na predaj 3 izbový byt v Považskej Bystrici – TOP lokalita blízko centra ✨ Hľadáte ideálne b
178,999 € 2106 €/m²
Rodinný dom | Španielsko
VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌴 Luxusná vila len 300 m od pláže | Los Monteros, Marbella Predstavujeme v
4,499,999 € 9184 €/m²
Obchodné priestory | Pernikárska | 85 m²
Predaj Barber Shopu ELITE – Žilina (centrum) Ponúkame na odstúpenie plne funkčný a zabehnutý b
19,999 € 235 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.