IBA U NÁS! Na predaj 3i rodinný dom v Polianke, Myjava 473m2

Reality Polianka

Rodinný dom | 100 m²

✨ Exkluzívne Vám predstavujeme romantickú vidiecku idylku, ak hľadáte ticho, súkromie a pravú a

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Polianka

129,990 € 1300 €/m²

IBA U NÁS! Svetlý 2-izbový byt Bohdanovce, Košice-okolie

Reality Bohdanovce

2 izbový byt | Bohdanovce | 53 m²

Ponúkame na predaj útulný a svetlý 2 izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej lokal

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bohdanovce

144,999 € 2736 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ! 7 izbový zrekonštruovaný dvojgeneračný RD

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | gazdovsky rad 434 | 246 m²

Vianema ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom. Interiér tohto viacpodlažného rodinného domu vo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

318,999 € 1297 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj chata, záhrada Kráľovský Chlmec

Reality Kráľovský Chlmec

Rekreačný pozemok | Záhradkárska časť | 400 m²

Vianema ponúka - VÝHODNE - dvojposchodová drevená chata/chalupa s udržiavanou záhradou v Kráľo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kráľovský Chlmec

17,999 € 45 €/m²

NA PREDAJ! Jedinečná Vila na samote pri lese

Reality Kokava nad Rimavicou

Vidiecky dom | Kokava nad Rimavicou | 385 m²

Vianema ponúka na predaj - krásnu usadlosť na polosamote, pri lese v Kokave nad Rimavicou. Slo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ! Rodinný dom, 4 izby, 2x garáž, záhrada - Koláre

Reality Koláre

Rodinný dom | Koláre | 1,419 m²

REZERVOVANÉ! Vianema ponúka na predaj priestranný rodinný dom na pozemku o rozlohe 1419 m² v ob

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Koláre

56,999 € 40 €/m²

NA PREDAJ! Nová CENA ! Budova v Trebišove v pôvodnom stave

Reality Trebišov

Obchodné priestory | Pavla Orságha Hviezdoslava | 476 m²

Znížená cena! Vianema ponúka na predaj budovu služieb a obchodu v Trebišove. Budova predtým slú

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Trebišov

229,990 € 483 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 3 izbový byt s loggiou, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Čingovská | 74 m²

Vianema ponúka na predaj 3-izbový byt na vyhľadávanom a žiadanom sídlisku Košice nad Jazerom. T

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

199,999 € 2703 €/m²

Rezervovaný! IBA U NÁS! Na predaj priestranný 2-izbový byt Pezinok-Muškát

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 65 m²

VIANEMA ponúka na predaj pekný, priestranný 2 izbový byt v lokalite Pezinok, Časť Muškát, Hrozn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

179,999 € 2769 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestor - výroba/obchod/služby, Žilina

Reality Žilina

Obchodné priestory | Budatín | 197.5 m²

🍩 NEBYTOVÝ PRIESTOR – CUKRÁREŇ / PEKÁREŇ / GASTRO / CATERING – ŽILINA, BUDATÍN Hľadáte ideálny

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Žilina

204,999 € 1038 €/m²

IBA U NÁS! Rodinný dom v krásnej lokalite,120m2,Višňové,NMnV

Reality Višňové

Rodinný dom | Višňové | 120 m²

🏡VIANEMA | 4-izbový rodinný dom s výhľadom na Čachtický hrad | Višňové | Nové Mesto nad Váhom

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Višňové

104,900 € 874 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj rodinného domu v Senici – časť Čáčov

Reality Senica

Rodinný dom | Čáčovská cesta | 205 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Hľadáte bývanie pre svoju rodinu na pokojnom mieste s veľkou záhradou a množstvo

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Senica

175,000 € 854 €/m²

Predaj, rodinný dom – chalupa Senica, časť Kunov

Reality Senica

Rodinný dom | Kunov | 122 m²

Ponúkame na predaj útulnú chalúpku v meste Senica, v obľúbenej mestskej časti Kunov. Ak hľadáte

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Senica

77,000 € 631 €/m²

Predaj, veľký trojizbový byt Senica Sotina, ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | S. Jurkoviča | 88.5 m²

Ponúkame na predaj veľký a priestranný trojizbový byt v meste Senica, ktorý zaujme najmä svojou

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Senica

148,000 € 1672 €/m²

Predaj, chata so záhradkou v ZO Kunov II, Senica

Reality Senica

Záhradná chatka | Kunov | 56 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete vychutnať ticho, pokoj a relax v súkromí vlastnej záhrady? Táto p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

42,990 € 768 €/m²

Predaj, Garsónka Senica časť Sotina – ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

Garsónka | L. Novomeského | 27 m²

Ponúkame na predaj peknú a priestrannú garsónku bez balkóna v meste Senica, na obľúbenom sídlis

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Senica

66,900 € 2478 €/m²

Exkluzívne iba u nás: Predaj priestranného 3i. bytu s terasou na najvyššom poschodí, Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 94.29 m²

Predaj priestranného 3i. bytu s terasou, Hrachova ul., Prievoz Celý byt je svetlý, úpravami je

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NA PREDAJ: Kamenný rodinný dom s potenciálom – Janova Lehota

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Mgr. Lea Matušková ponúka na predaj dvojpodlažný kamenný rodinný dom nachádzajúci sa v centre o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

119,000 € 541 €/m²

Novinka
Novinka

2 izb. byt na Vinárskej ulici v Seredi na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Vinárska | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v OV na Vinárskej ulici v centre mesta Sereď v zateplenom bytov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

3 izb. byt s balkónom v centre mesta Sereď na predaj

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na ulici D. Štúra v Seredi v zateplenom bytovom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Sereď

133,000 € 1847 €/m²

2 izb. byt v centre mesta Sereď na Vinárskej ulici na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Vinárska | 48 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 48,80 m2 na prízemí bytového domu/5, v centre mesta Se

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

Exkluzívne! Predaj pekný, šikovný 1-izbový byt, v príjemnom prostredí, Piešťany

Reality Piešťany

1 izbový byt | 39 m²

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení na predaj pekný, šikovný 1-izbový byt, nachádzajúci sa v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

110,000 € 2821 €/m²

Novinka
Novinka

Bratislava Staré Mesto Palisády predaj peknej eklekticistickej vily 1.128 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Palisády | 1,127.79 m²

Reprezentatívna historická vila z roku 1914 v srdci Palisád – Bratislava I – Staré Mesto Unikát

Publikované: 02.04.2023 Aktualizované: 12.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

4,200,000 € 3724 €/m²

Hrachovo okr. Rimavská Sobota predaj areálu renesančného Kaštieľa s budovami na pozemku v parkovej úprave 24 830 m2.

Reality Hrachovo

Historický objekt | Mieru | 1,100 m²

Hrachovo okr. Rimavská Sobota predaj areálu renesančného Kaštieľa s budovami na pozemku v parko

Publikované: 26.03.2017 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Hrachovo

920,000 € 836 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie