3 izbový byt | Kvačalova | 64 m²
TARGETreal ponúka na predaj slnečný byt vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene na Kvačalovej uli
259,990 € 4062 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Kotešová, ktorý je ideálnou voľbou pre viacč
269,900 € 900 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 54 m²
TARGETreal Vám ponúka na predaj kancelársky priestor o výmere 54,15m². Priestor sa nachádza na
91,800 € 1700 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám umožní vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv a zá
122,000 € 1017 €/m²
2 izbový byt | Tibavská | 55 m²
ID:506 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2,5-izbový byt v meste Sobrance, ktorý sa nachádza na 3.
67,900 € 1235 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
TUreality Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi zachovalý 3-izbový byt v pôvodnom stave vo v
178,000 € 2781 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Predaj prízemného rodinného domu vhodného na trvalé bývanie prípadne na chalupu, v obci Pohrons
89,000 € 742 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
Hľadáte zrekonštruovaný 3 izbový byt na Horehroní? Tu je alternatíva. 3 izbový byt s terasou
90,000 € 1154 €/m²
Rodinný dom | 78 m²
Predaj priestraného dvojpodlažného rodinný dom v Hornej Lehote. Kde zažijete komfort mesta v ob
90,000 € 1729 €/m²
Rodinný dom | Filipovo | 176 m²
Predaj rodinného domu vhodného na trvalé bývanie alebo na chalupu pre niekoho kto hľadá pokojnú
165,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | Sekurisova | 200 m²
Na predaj dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej lokalite na Sekurisovej ulici v
306,000 € 1530 €/m²
Priestor pre sklad | Štiavnička | 107 m²
Na predaj nebytový priestor o celkovej výmere 107 m² na Štiavničke v Podbrezovej. Nachádza sa
69,000 € 645 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,607 m²
TUreality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Lysica o výmere 1607 m², ktorý ponúka kr
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 620 m²
TUreality ponúka stavebný pozemok vo Veľkej Lomnici. Pozemok má všetky inžinierske siete. Z poz
145,999 € 235 €/m²
Rodinný dom | Grécko
Hľadáte miesto na trávenie letných dovoleniek? Alebo príležotosť na súkromnú investíciu...? Pon
134,900 € 2075 €/m²
Rodinný dom | Hornozoborská | 450 m²
Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v špičkovej lokalite Zobora rekonštruovanú v roku 201
590,000 € 1311 €/m²
Rodinný dom | Krásna Hôrka | 120 m²
PREDANÉ!!! Tento DOM má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal ponúka
Cena dohodou
Rodinný dom | Turč. Kľačany | 70 m²
AstonReal ponúka na predaj prerobený 2 izbový Rodinný Dom s pozemkom 173 m2 v Tučianskych Kľača
199,900 € 2856 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj CHALUPU v REKREAČNEJ oblasti - TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ. Ch
199,000 € 1244 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
EXKLUZÍNE AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený a zariadený 5-izbový 2 poschodový Rodi
340,000 € 2125 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²
AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk
134,000 € 1718 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 70 m²
AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj REKREAČNÚ CHATU vo vyhľadávanej lokalite Nízkych Tati
126,500 € 1807 €/m²
3 izbový byt | 88.46 m²
PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka exkluzívne na pred
Cena dohodou
Reštaurácia | Na Zábave | 270 m²
AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: útulnú KRČMIČKU - POHOSTINSTVO, v strategicky výhodnej l
149,000 € 552 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.