PREDAJ: Kancelárie + Hala, 2.050 m2, pozemok 6120 m2, Vrútky

Reality Vrútky

Priestor pre sklad | Vrútky | 6,120 m²

EXKLUZÍVNE ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 3.poschodovú budovu s tridsiatimi kanceláriami vo V

Publikované: 22.09.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Vrútky

650,000 € 131 €/m²

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 49 m2 + 2 pivnice, Svit

Reality Svit

2 izbový byt | Kpt. Jána Nálepku | 49 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 49 m² nachádzajúci sa v meste Svit na ulici Kpt. Nále

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ. AstonReal ponúka na pred

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ: OZVITE SA MI A PREDÁM AJ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Štefana Moyzesa | 75.53 m²

-PREDANÉ- AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 77m2 (aj s pivnicou), ktorý sa na c

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Penzión - Kúria, Ivachnová - Lazy, pozemok 10.328m2

Reality Ružomberok

Hotel, penzión, ubytovňa | Ivachnová | 450 m²

AstonReal ponúka na predaj penzión v obci Ivachnová - Lazy. Leží na rovinatom pozemku s rozloh

Publikované: 30.09.2011 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Ružomberok

599,000 € 515 €/m²

člen NARKS

Rezervované: 3 izbový TEHLOVÝ byt 83m2 s loggiou - Uľanka

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 83 m²

Astonreal Ponúka na predaj priestranný TEHLOVÝ byt o rozlohe 83m2 v prímestskej časti Uľanka.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

137,000 € 1651 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Ubytovňa s veľkým pozemkom, Gen. M. R. Štefánika, Trenčín

Reality Trenčín

Hotel, penzión, ubytovňa | Gen. M. R. Štefánika | 410 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj budovu ubytovne s vlastným parkovaní

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

845,000 € 2061 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: DOM (CHALUPA) zastavaná plocha 135 m2 - Moštenica

Reality Moštenica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj rodinný dom/chalupu v obci Moštenica

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moštenica

137,000 € 913 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM v obci ISTEBNÉ, 1643 m2, Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | 120 m²

AstonReal ponúka na predaj rodinný dom v obci ISTEBNÉ, len 7 km od okresného mesta Dolný Kubín.

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

185,000 € 1542 €/m²

člen NARKS

Predaj:Rod. Dom s pozemkom 368m2 v Príbovciach

Reality Martin

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 4 izbový Rodinný Dom s pozemkom 368 m2 v Príbovcia

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Martin

230,000 € 1533 €/m²

člen NARKS

AstonReal: EXKLUZÍVNE predaj rodinný dom Spišská Nová Ves - Ferčekovce

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | Laborecká | 282 m²

EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S ÁTRIOM A OSTROVNÝM ENERGETICKÝM SYSTÉMOM – Ferčekovce (Spišská Nová V

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

člen NARKS

VEĽKORYSÝ 2i byt s rozlohou 76 m² v atraktívnej lokalite- Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Leškova | 76 m²

AstonReal Vám predstavuje výnimočnú príležitosť nadobudnúť veľkorysý dvojizbový byt s rozlohou

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

221,000 € 2908 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ - Krásna chalupa so záhradou na predaj

Reality Malacky

Rodinný dom | Studienka | 60 m²

Ponúkame na predaj krásnu historickú chalupu v obci Studienka pri Malackách, ktorá spája autent

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malacky

114,500 € 1908 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Sásová | 40 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: v

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ : 1 izbový byt - 37m2, s loggiou, Ružomberok - Za dráhou

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Za dráhou | 36 m²

- PREDANÉ- AstonReal vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj 1i byt po čiastočnej rekon

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

RODINNÝ DOM v obci ISTEBNÉ, Dolný Kubín, pozemok 1643 m2

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | 120 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

185,000 € 1542 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: DOM MOŠTENICA - zastavaná plocha 135 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Moštenica | 150 m²

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

CHALUPA v rekreačnej oblasti TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ

Reality Zázrivá

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj CHALUPU v REKREAČNEJ oblasti - TERCHOVÁ - ZÁZRIVÁ. Ch

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

199,000 € 1244 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM, pozemok 520m2, centrum BANSKEJ BYSTRICE, cena v RK

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Komenského | 185 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom. Dom sa nac

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Nezadaná | 60.5 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

P R E D A N É - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Fončorda | 30 m²

AstonReal VÝHRADNE ponúka na predaj čiastočne prerobený jednoizbový byt bauring o rozlohe 30 m²

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt 54 m2, Poprad - Západ, Komenského

Reality Poprad

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

AstonReal: PREDANÉ 2-izbový byt o výmere 54 m², Poprad - Komenského Vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj veľký dvojp

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj jedinečný multifunkčný dom v Kežmarku – na bývanie aj podnikanie

Reality Kežmarok

Rodinný dom | Huncovská | 500 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA.sk vám vo výhradno

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

350,000 € 700 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie