|ALL PERFECT| Na predaj zariadený rodinný dom vo Váhovciach – bývajte v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou

Reality Váhovce

Rodinný dom | Nezadaná | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj starší, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom situovaný v pokojnej časti

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Domy na predaj Váhovce

80,000 € 1269 €/m²

|ALL PERFECT| PREDANÉ| 3-izbový byt s balkónom na predaj v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Komenského | 82 m²

Táto nehnuteľnosť je už predaná. Možno ste ju nestihli, ale ak sa Vám páčila, predstavte si, ž

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Polyfunkčný dom s obchodom a bytom na predaj

Reality Opoj

Objekt pre obchod | Opoj | 160 m²

All Perfect Reality pripravili na predaj polyfunkčný dom s fungujúcou prevádzkou potravín a pri

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Objekty na predaj Opoj

200,000 € 1495 €/m²

PREDANÉ| ALL PERFECT| Na predaj 2-izbový byt v Seredi

Reality Sereď

2 izbový byt | Fándlyho | 56 m²

All Perfect Reality Vám pripravili na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite na F

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

|ALL PERFECT| PREDANÉ| Na predaj 3-izbový byt v Seredi

Reality Sereď

3 izbový byt | Cukrovarská | 67.48 m²

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Sereď

1 € 0 €/m²

ALL PERFECT| Na predaj 3 izbový rodinný dom v Dolných Orešanoc

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

All Perfect Reality ponúka na predaj rodinný dom v malebnej obci Dolné Orešany, ktorý vás zaujm

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Dolné Orešany

189,700 € 2108 €/m²

Predaj záhrady so záhradnou chatkou - ul. Za Kalváriou

Reality Prešov

Záhradná chatka | Za Kalváriou | 305 m²

Ponúkame na predaj záhradu so záhradnou chatkou v blízkosti mesta na ul. Za Kalváriou v Prešove

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

Info v RK

Na predaj 1 izbový byt , sídlisko 3, Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostějovská | 40 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite na ul. Prostějovská, na sidl.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

131,900 € 3298 €/m²

Na predaj garsónky, 1 až 2 izbové byty v centre mesta

Reality Prešov

Garsónka | Sabinovská | 17 m²

Ponúkame na predaj garsónky a 1 resp. 2 izbové byty v blízkosti centra mesta. Výhodná investi

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

64,000 € 3765 €/m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj murovaná garáž - Pavlovičovo námestie.

Reality Prešov

Garáž | Pavlovičovo námestie | 21 m²

Ponúkame na predaj garáž v blízkosti centra mesta na ul. Pavlovičovo Námestie v Prešove. Má vým

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Prešov

29,900 € 1424 €/m²

Na predaj 3 izbový tehlový byt - blízko centra - Pavlovičovo Námestie

Reality Prešov

3 izbový byt | 74 m²

EXLUZÍVNE Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt o výmere 74 m², ( + 2x lodžia a 1

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2500 €/m²

Rekreačná chata s investičným potenciálom vo Vysokých Tatrách – Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 205 m²

Popis nehnuteľnosti Na predaj ponúkame priestrannú rekreačnú chatu nachádzajúcu sa vo vyhľadáva

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vysoké Tatry

436,000 € 2127 €/m²

Priestory od 50 m2 do 890 m2 v 2-podlažnej hale s pozemkom 2795 m2 a potenciálom rozvoja v Poprade

Reality Poprad

Iný priestor | Priemyselný Areál Východ | 100 m²

Máte záujem o flexibilný priestor pre svoje podnikanie v dynamickej priemyselnej zóne? Ponúkame

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 21.11.2025
Priestory na predaj Poprad

1,200 €/m2 800 €/m2

Praktický 3-izbový byt, po rekonštrukcii, s balkónom, 51 m² – ideálne bývanie aj investícia

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Lanškrounska | 51 m²

Praktický 3-izbový byt po rekonštrukcii (pôvodne 2-izbový) s balkónom, 51 m² – ideálne na bývan

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Kežmarok

134,900 € 2645 €/m²

2-podlažná hala s pozemkom 2795 m2 a potenciálom rozvoja v Poprade

Reality Poprad

Prevádzkový areál | Priemyselný areál Východ | 890 m²

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 03.10.2024
Objekty na predaj Poprad

625,000 € 702 €/m²

4-izbový byt v pokojnej lokalite Podunajských Biskupíc

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Latorická | 80 m²

Na predaj 4 izbový byt v pokojnej lokalite Latorická ul. situovaný v 4-poschodovom bytovom dome

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,000 € 2863 €/m²

Veľkometrážny byt s terasami v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Fraňa Kráľa | 226 m²

Na predaj veľkometrážny 5-izbový mezonet na ulici Fraňa Kráľa – Staré Mesto, ktorý je so svojim

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

775,000 € 3429 €/m²

Predáme menší 3-izb. byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 62 m²

Na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Kramáre, ulica Na Revíne - Bratislava. Byt sa nachá

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4194 €/m²

NOVINKA - TOP PONUKA - Rod. dom v Harmónii v malebnej prírode Malých Karpát s garážou, kolibou, bazénom a krásnym pozemkom - 1 545 m2

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 200 m²

Z poverenia a v zastúpení p. majiteľky Vám naša Realitná spoločnosť predstavuje a ponúka na pre

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Modra

359,990 € 1800 €/m²

Novinka
Novinka

rodinný dom v tichej uličke časť nitry janíkovce. pozemok má rozlohu 679m2

Reality Nitra

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

VitoReality ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v tichej uličke časť Nitry Janíkovce. Poze

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nitra

95,000 € 792 €/m²

Novinka
Novinka

NEOREAL | Realitná kancelária ponúka na predaj / prenájom obchodno-skladový areál v Trnave na Zlievarenskej ulici.

Reality Trnava

Prevádzkový areál | Zlievarenská | 23,363 m²

Tento moderný areál sa nachádza v komerčnej zóne Trnava – Juh, ktorá sa vyznačuje výbornou dost

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Objekty na predaj Trnava

Info v RK

Reality Trnava

Skladový objekt | Zlievarenská | 23,363 m²

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Objekty na predaj Trnava

Info v RK

NEO - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: skladovo-výrobná budova s pozemkom

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburgova | 300 m²

Exkluzívna investičná príležitosť: Predaj Priemyselnej Budovy s pozemkom v Areáli TAZ Trnava R

Publikované: 18.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Trnava

144,000 € 1266 €/m²

Na predaj – samostatný výrobný/skladový priestor (400 m²) v priemyselnom areáli – Cífer

Reality Cífer

Výrobný objekt | Družstevná | 366 m²

Ideálne pre výrobu, sklad alebo remeselnú činnosť. Výborná dostupnosť – Trnava, Senec, Bratisla

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Objekty na predaj Cífer

199,000 € 544 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Rodinné domy na predaj (23089)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie