Predaj príjemný 2izb byt BA Centrum pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jaseňová | 42.5 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2izbový byt Bratislava - Staré Mesto – Jaseňová ul. (pri Horskom pa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 5529 €/m²

Predaj exkluzívneho 2 izb bytu v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 49 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blíz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5204 €/m²

Kompletne zariadený 2-izb. byt v tichej lokalite/ NIVY ( 500 bytov ).

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kulíškova | 54 m²

So súhlasom vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2-izb. byt nachádzajúci sa v tichej loka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4981 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava – Nové Mesto, Riazanská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite B

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 4307 €/m²

rkDOM | Pripravujeme na predaj 2i byt pri Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 54 m²

Pripravujeme na predaj 2-izbový byt na sídlisku Pokrok (Februárka) v tesnej blízkosti parku R

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 4630 €/m²

Predaj 2 izbového bytu, Drotárska cesta, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 75 m²

Drotárska cesta (Staré Mesto, BA I.) – priestranný, svetlý, klimatizovaný 2 izbový byt na 4/4 p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5600 €/m²

člen NARKS

2 izbovy byt - Nove Mesto, Kukučínova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 57.5 m²

Realitná kancelária Domov Snov vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4122 €/m²

Dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii v blízkosti centra, Ševčenkova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ševčenkova | 73 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 2 izbový byt, ktorý vznikol kvalitnou prestavbou z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,990 € 3835 €/m²

BA/DÚBRAVKA-Predaj prerobeného 2i bytu s pivnicou v skvelej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | 50.45 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a prerobený a takmer kompletne zariade

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 4262 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

**REZERVOVANÉ**QREAL**Novo-rekonštruovaný byt s veľkou loggiou**

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Adámiho | 56.52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves na Adámiho ul. Byt j

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

228,800 € 4048 €/m²

Predaný: Svetlý 2-izbový byt s dvomi balkónmi a otvoreným výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Budatínska | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 49 m² s dvomi balkónmi (každý cca 3,9 m²), situovaný n

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

Rezervovaný: Šikovne prerobený 1,5-izbový byt s lodžiou vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Rajecká | 37 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Vraku

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

člen NARKS

Dvojizbový byt na predaj, s centrom mesta doslova pod nohami

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šancová | 42 m²

Hľadáš bývanie, ktoré má charakter a zároveň ťa hodí priamo do centra diania? Tak čítaj ďalej.

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,000 € 5214 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 2-izbový byt v Ružinove – Nezábudková ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 49.21 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova na Nezábudkovej ulici. By

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,900 € 5180 €/m²

2-izbový byt v historickom dome, ul.Námestie 1. mája, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a mimoriadne tichý, veľký 2izbový byt nachádzajúci sa v histor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

394,000 € 5238 €/m²

Byt na predaj - ul. Ľadová, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

359,000 € 3591 €/m²

Na predaj- 2i byt, ul.Tekovská, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tekovská | 57 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Tekovskej ulici v tehlovom bytovom dome vo vyhľadávanej

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na predaj v srdci Ružinova – ul. Ružová dolina, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 59 m²

Ponúkame na predaj priestranný, vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt s pod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,600 € 4434 €/m²

Na predaj kompletné zrekonštruovaný 2 izbový byt na Kozej ulici, Bratislava – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kozia | 62 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2 izbový byt situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít Bratisl

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5306 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s loggiou na Nezábudkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²

Ponúkame na predaj svetlý a veľkoryso riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – R

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 3786 €/m²

2.izb.byt v Bratislave na ul. Stavbárska

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²

RK Samaria Real Vám ponúka kompletne zrekonštruovaný 2izb.byt v BA-Vrakuňa, ul. Stavbárska. B

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

118,000 € 2950 €/m²

REB.SK – Kompletne prerobený 2i byt – Doležalova - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 39.5 m²

2-izbový byt na predaj v Ružinove, Bratislava REB.SK – Kompletne prerobený a takmer nepoužívan

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

228,000 € 5772 €/m²

REB.SK Predaj 2-izbového bytu, Ružová dolina, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

REB.SK Predaj 2-izbového bytu, Ružová dolina, Bratislava – Ružinov Ponúkame na predaj priestra

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

NA PREDAJ, 2-izb. byt s parkovaním, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Perličková | 57 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v lokalite Bra

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

289,000 € 5070 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23114)
Upresniť hľadanie