Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici Hanácka v meststkej časti Ružinov-Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hanácka | 52.79 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,900 € 4658 €/m²

Kompletne zrekonštrovaný 2- izbový byt v Ružinove v novostavbe Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 51.95 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 2- izbovy kompletne zrekonštruovaný byt v Ru

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 5195 €/m²

2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Pankúchova na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pankúchova | 59.72 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na uli

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 4185 €/m²

2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici Exnárova v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 50.2 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4779 €/m²

INGRE.SK - PREDAJ LOKALITA PRI LESE 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 47.1 m²

ZAUJÍMAVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU A 2x PARKOVANÍM Bratislava – Nové Mesto, Ďumbierska

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

247,000 € 5244 €/m²

NOVOSTAVBA! 2-izbový byt , 62 m2, Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 62 m²

Astonreal ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na Rustaveliho ulici v Rači. Byt má veľkú

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

246,990 € 3984 €/m²

člen NARKS

PREDAJ – 2-izb. byt, 36 m2 + veľká lodžia, Vlčie hrdlo - Ružinov, výborný ako štartovací byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 35.59 m²

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný a veľmi príjem

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 3793 €/m²

2,5 izbový byt (62,10 m²), kompl. rekonštrukcia, balkón, možnosť garáže, Jaseňová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava – Nové Mesto, Riazanská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mest

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

215,000 € 3981 €/m²

Predaj útulný, úplne prerobený 2 izbový byt s loggiou, Rajecká ulica.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Rajecká | 46 m²

Na predaj útulný úplne prerobený 2 izbový byt, v tichej lokalite v kompletne zrekonštruovanom a

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

185,000 € 4022 €/m²

2-izbový tehlový byt, výťah, Záhrebská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 58 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pokoj, štýl a praktickosť? Tento príjemný 2-izbový byt na Záhrebsk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

288,000 € 4966 €/m²

1,5 izbový slnečný byt s loggiou vo výbornej lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 43.02 m²

PLATINUM REAL exkluzívne ponúka na predaj veľmi pekný 1,5 izbový byt vo výbornej lokalite na Ni

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,000 € 4603 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS! 2 izbový byt 71m² + 2 balkóny + parkovacie stáie

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 71 m²

Lokalita: Bratislava, Rača, Kadnárová Izby: 2 Výmera: 71 m² plus dva balkóny Financie: 299 999

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 4225 €/m²

2-izbový štýlový podkrovný byt 56,10 m2 v centre Starého Mesta BA I Ferienčíkova ulica na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý 2-izbový podkrovný byt s otvorenou dispozíciou (open space) o výme

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

257,000 € 4581 €/m²

Apartim s.r.o. predá kompletne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt s loggiou na Bučinovej ulici,

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Bučinová | 42 m²

Apartim s.r.o. ponúka na predaj veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt s loggiou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

179,600 € 4276 €/m²

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

Predaj 2 izbový nadštandardný byt (65,8 m2) v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Švabinského | 66 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt 65,8 m², ktorý sa nachádza na Švabinského ulici v P

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3938 €/m²

REZERVOVANÉ:Luxusný 2-izbový byt v top lokalite, Koceľova ul., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Koceľova | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert ponúka na predaj veľkorysý, zrekonštruovaný, plnohodnotný, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: Staromestský byt po rekonštrukcii s výbornou výmerou, BA I. Záhrebská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 59 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert exkluzívne v zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Dizajnový 2i byt, 68 m2, balkón, sklad, garáž, BEZRUČOVA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 68 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 - izbový slnečný byt v blízkosti Dunaja na Bezručovej ulici v S

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 2i. byt, Šancova ul., 67m2, Staré Mesto, centrum, veľká, obytná kuchyňa, vysoké stropy, pivnica, vhodné aj ako INVESTIČNÝ BYT na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj priestranný 2i. byt 67m2 v tehlovom bytovom dome v cen

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 67 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 4313 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Znížená cena | Na predaj výnimočný 2i byt pri Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 57 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 2 izbový byt s vysokými strop

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 5614 €/m²

NOVINKA *** PRÍJEMNÝ SLNEČNÝ 2 IZB. BYT V PEKNOM PROSTREDÍ PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | M. Curie Sklodowskej | 54.28 m²

NOVINKA V PONUKE !! Hľadáte byt do ktorého sa môžete hneď nasťahovať ? Táto ponuka čaká práve

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,500 € 4412 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8526)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (756)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23120)
Upresniť hľadanie