Zrekonštruovaný a plne zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Ponúkame na predaj útulný pôvodne 1 izbový prerobený na 2 izbový na Bartoškovej ulici v Bratisl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112467 | Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 112 m²

Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily v jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3929 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112472 | Dvojizbový byt na 1. poschodí v mimoriadne obľúbenej rezidenčnej časti Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 60 m²

Dvojizbový byt na 1. poschodí (2. NP) bytového domu disponuje pivnicou a podlahovou plochou 59,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 6000 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109903 | Štýlový, kompletne zariadený 2-izbový mezonet s krbom, dvoma terasami a výnimočným výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 91.5 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový mezonet s krbom, dvoma terasami a výni

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 5082 €/m²

Úplne nový, svetlý, tichý 2-izbový fresh byt v zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Gallayova | 49.5 m²

Ponúkame na predaj úplne nový, dizajnový a dispozčne premyslený, 2-izbový byt, ktorý zaujme kva

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 4442 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2 izbový byt, ulica Pri Šajbách Bratislava III. Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 52 m²

Štýlový 2 izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou v tichom zelenom prostredí Rače Ponúkame exkluz

Publikované: 08.08.2022 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

189,000 € 3365 €/m²

Praktický 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou, Kvetná ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kvetná | 55 m²

Ponúkame na predaj praktický a dispozične veľmi dobre riešený 2-izbový byt so samostatnými izba

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 5089 €/m²

Bez maklérov predám klimatizovaný byt v lokalite Petržalka ID 105887

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mlynarovičova | 41 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

218,000 € 5317 €/m²

DOM-REALÍT,- prerobený byt , v novozrekonštruovanom dome vo Vlčom hrdle

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 40 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj zariadený 2 izbový byt, Vlčie hrdlo + bytový dom, kto

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

144,500 € 3613 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka príjemný 2 izbový byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Ukrajinskej ulici v Bratislave - Nové

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

PREDAJ: Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt ul. Istrijská, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Istrijská | 35 m²

Ponúkame na predaj moderne a funkčne zrekonštruovaný byt o výmere 35 m², ktorý bol inteligentno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

163,900 € 4683 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Svetlá | 55.94 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,900 € 4289 €/m²

NEJEDLÉHO: NA PREDAJ KLIMATIZOVANÝ 2 – i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 52.5 m²

Ponúkame na predaj 2 – izbový byt s podlahovou plochou 52,5 m2 situovaný na 5.p. bytového domu

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

224,950 € 4285 €/m²

Novinka
Novinka

Nový 2i byt v Lamači, nábytok na mieru, walk-in šatnik, krásne výhľady

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Bakošova | 43 m²

Ponúkame na predaj úplne novo, architektom navrhnutý a prerobený 2i byt na peknom a pokojnom mi

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

204,900 € 4765 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | - | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný a kvalitne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 53 m², nachádza

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 4245 €/m²

Obľúbená lokalita - KRAMÁRE: 2 iz., 62,5 m2; Jahodová ul., Nové Mesto, BA III., 264 000,-€

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jahodová | 62.5 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt s priestrannou lodžiou oriento

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

264,000 € 4224 €/m²

Dizajnový mestský byt v centre s výhľadom do dovra, tichý, komorný, GARÁŽ, TEHLA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 68 m²

Nádherný MESTSKÝ TEHLOVÝ BYT v Ikonickej budove, brutalizmus 90' rokov 2-izbový byt po kompl

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,999 € 5147 €/m²

PREDANÝ- BLUMENTÁLSKA: Na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Blumentálska 4 | 46 m²

Nachádzame sa v tehlovom bytovom dome na 2. poschodí z 5. Do bytu sa dostávame širokým schodisk

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 5413 €/m²

Zariadený 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého 1 | 54.18 m²

Ponúkame tento slnečný 2-izbový byt v Dúbravke, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou a pred

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

222,900 € 4114 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA - ZÁHREBSKÁ ULICA, IHNEĎ K NASŤAHOVANIU.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 60 m²

Exluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v Starom meste na tichej ulici Záhrebská. Tento zrek

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,000 € 4667 €/m²

REZERVOVANÝ - SIMREA ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 45 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt Bratislava – Nové M

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4667 €/m²

EXKLUZÍVNE | Priestranný 2 izbový byt | 54 m2 | kompletná rekonštrukcia | šatník | klimatizácia

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hodálova | 54 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbe

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

EXKLUZÍVNE | Zariadený 2 izbový byt | 43 m2 | kompletná rekonštrukcia | loggia |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Radarová | 43 m²

ALMOND REALITY - Bunček Vám ponúka exkluzívne na predaj zariadený 2 izbový byt po kompletnej re

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,900 € 5021 €/m²

2-izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom Meste, BAJKALSKÁ ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 2-izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 5046 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Rodinné domy na predaj (23120)
Reality v Martine (756)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie