MODERNÝ DVOJIZBOVÝ BYT, 37M2, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného 24 | 37 m²

Predávame krásny 2-izbový byt v Dúbravke – na ulici Drobného 24. Byt vás zaujme najmä svojou re

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4865 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj krásny 2i byt v Petržalke!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Petržalka | 50 m²

Ak hľadáte Váš nový domov, ste tu správne! Tento 2-izbový byt o rozlohe 50 m²sa nachádza v je

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

217,000 € 4340 €/m²

Novinka
Novinka

DROBNÉHO: PRIESTRANNÝ 2 – i BYT /62 m2/ PO REKONŠTRUKCII s DVOMI LODŽIAMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 62.05 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 – izbový byt s podlahovou plochou 62,05 m2 m2 situovaný na 12

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

228,900 € 3689 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj priestranný 2-izbový byt vtehlovom bytovom dome na ulici Ružová dolina, Ružinov – Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

GRAFT ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v historickom tehlovom bytovom dome na ulici Ru

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Trnávka, s balkónom - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 60 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 4167 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Ukrajinská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Dúbravka, Homolova

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Homolova | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrej Nabo, kontakt: 0917 489 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,990 € 4231 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Bartoškova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4771 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Nivy, Budovateľská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Budovateľská | 65 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,990 € 4461 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný apartmán 40 m² v centre Bratislavy – Obchodná ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 40 m²

Ponúkame na predaj výnimočný investičný apartmán o výmere 40 m² situovaný v samotnom srdci Brat

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 4225 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2-izbový tehlový byt v Bratislave - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57.15 m²

Nadštandardný 2-izbový tehlový byt v Novom Meste. Na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariade

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4357 €/m²

Predaj 2-izbového apartmánu Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 56 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto ako na dlani a zároveň si užívate pokoj vysoko nad jeho r

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,900 € 5766 €/m²

Predaj 2-izbového bytu pri vlakovej stanici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 44.5 m²

Predám elegantný 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na Šancovej ulici. Byt sa

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

245,400 € 5515 €/m²

PREDAJ: Štýlový 2 izbový byt - Ružová Dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

JKV Real ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,000 € 4097 €/m²

Svetlý 2-izbový byt s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Priekopnícka | 59 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný a svetlý 2-izbový byt s výmerou 59 m² nachádzajúci sa v pokoj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

205,000 € 3475 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA: 2 izbový byt po obnove v pokojnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mesačná | 42.3 m²

JKV Real ponúka na predaj 2 izbový byt na Mesačnej ulici v pokojnej a etablovanej časti Ružino

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

213,990 € 5059 €/m²

REZERVOVANÝ: Váš prvý 2 izb byt pre nový začiatok - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Gallayova | 52.36 m²

JKV Real, v zastúpení klienta, ponúka na predaj svetlý a kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,990 € 4201 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ: 3D OBHLIADKA! ZARIADENÝ 2-IZB.BYT + BALKÓN + PARKING V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 38.7 m²

Skôr ako prečítate inzerát poprechádzajte sa po byte prostredníctvom 3D obhliadky: https://my.m

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 5917 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2-izbový byt s loggiou v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégeho | 63 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na Jégeho ulici. Byt sa nach

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 4206 €/m²

Svetlo, výhľad a pokoj - na predaj 2 izbový byt v korunách stromov - Ružinov - Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zimná | 42.24 m²

Túžite ráno popíjať kávu na loggii obklopenej tichom a zeleňou? Presne takto môžu vyzerať vaše

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,990 € 5208 €/m²

PREDAJ: Kompletne zrekounštruovaný 2 izb byt - Ružinov - Vlčie Hrdlo

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 38 m²

JKV Real ponúka na predaj praktický 2 izbový byt s výmerou 38 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza na

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

145,990 € 3842 €/m²

2- izbový byt na Mikulášskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 50.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v lukratívnej lokalite priameho centra Bratislavy,

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4644 €/m²

Novinka
Novinka

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 60 m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul. Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4317 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Zrekonštruovaná dvojgarsónka s dvomi loggiami vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mlynarovičova | 48 m²

Ponúkame na predaj dvojgarsónku na Mlynarovičovej ulici v Bratislave v Petržalke. Rozloha bytu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

210,000 € 4375 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30309)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Rodinné domy na predaj (23120)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Reality v Martine (756)
Upresniť hľadanie